Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Малюк і кружка: як подружитися

Всі молоді мами стикаються з проблемою, яка виникає при переході з пляшечки на чашку. Дитина не збирається розлучатися з пляшкою і пити з кухля. Тут головне, знати, як правильно почати навчання і як зробити його приємним і безболісним для малюка.

Фахівці радять починати пропонувати пити малюкові з кухля в момент відлучення від грудей. Тобто до напівроку можна починати пробувати.

Пробувати треба незалежно від того закінчилося грудне годування або воно ще триває.

ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ПИТИ З КРУЖКИ

Перш за все, дитину треба зацікавити і подбати про його безпеку. Тому гуртка повинна бути легкою, зручною і не б'ється. Ідеально, щоб малюк її вибрав сам.

Перехідний засіб між пляшкою з соскою і кухлем - це поїльник ось такий. Сьогодні пропонується сотні моделей для дітей різного віку. Найголовніше не захоплюватися питвом з поїльника і вчасно поміняти його на кружку. Тобто, як тільки малюк навчився пити з поїльника, відразу ж варто запропонувати почати пити з кухля. Поїльник найчастіше залишають тільки на ніч.

Як навчити ДИТИНУ ПИТИ З ЧАШКИ

1. Дитина повинна бути в гарному настрої, його нічого не повинно турбувати. Це обов'язкова умова, тому що у малюка можуть з'явитися неприємні спогади побачивши чашки.

2. Потім дитину треба взяти на коліна і спробувати дати йому попити води. Якщо дитина зробила один-два ковтки обов'язково його похвалити.

3. Після цього, найімовірніше, дитина захоче кухоль облизати і помацати. Не варто цьому перешкоджати. Так, він знайомиться з новим предметом.

4. Слід заховати пляшку, і дитина скоро про неї забуде. І ні в якому разі її не діставати, пропонувати замість неї або поїльник, або кухоль.

5. Давати пити ті напої, які малюк любить: сік, компот, кисіль. Молоко краще не давати. Як показує практика, пити молоко з кухля діти починають в більш пізньому віці.

6. Для того щоб дитина відчувала себе комфортно можна давати пити йому у ванні. І дитині цікаво, і мамі прибирати не треба.

7. Ніколи не намагатися залити рідину дитині в рот, якщо він цього не хоче. Обов'язково робити невеликий перепочинок під час пиття.

8. Якщо дитина істерить і вимагає пляшечку, мама може піти на маленьку хитрість. В пляшечку наливається напій, який малюк не любить, а в кружку наливається найулюбленіший і смачний сік. Найчастіше малюк вибере пити з чашки. Дитина повинна зрозуміти, що в пляшці несмачне питво. Якщо, вийде, обдурити маленького капризу, пляшечка забирається назавжди.

9. Навчати малюка поступово. Якщо дитина не допиває напій з кухля, якщо він починає вередувати, треба його заспокоїти і знову запропонувати попити. Якщо ж ні, то давати сік з ложечки. Малюк повинен зрозуміти, що альтернативи пити чи не пити з кухля, у нього вже немає.

Успіх прийде тоді, коли мама буде відчувати щиру радість з приводу того, що її малюк робить черговий крок до дорослішання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити