Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Іграшки з нового фільму Попелюшка

Однією з найулюбленіших, що хвилюють і добрих казок, на якій виросли багато поколінь людей, є прекрасна історія про милу Попелюшку. Її важка, повчальна доля, складні життєві обставини та яскраві пригода хвилюють багатьох дітей.

Ефектну екранізацію цієї дивовижної казки представила світу компанія Disney в 2015 році. Дана кіностудія вже випускала однойменний мультик (ще в 1950), тоді фільм викликав цілий фурор у всьому світі. Його любили багато поколінь дітей, і до сих пір із задоволенням переглядають навіть в наш час.

Оновлена ​​версія Попелюшки (2015) є ще однією дуже вдалою екранізацією двох версій цієї казки, написаних Ш. Перро і Братами Грімм. Створений режисером К.Брани рімейк, можна назвати ожилим мультфільмом. Малюючи своєї чарівної рукою, студія Діснея представляє глядачам дивно знайомих з дитинства персонажів фільму Попелюшка і їх яскраві пригоди. Багатий фарбами і насичений неймовірними образами, цей фільм підтверджує саме так повинна виглядати казка. Яскрава гра акторів, чудові декорації та чудові костюми все це є в даній стрічці.

Дивно, але в продажу вже є іграшки Попелюшка, які є точною копією героїні цього мультфільму. Її витончене розкішне блакитне плаття неможливо ні з чим сплутати. Поділ наряду прикрашений блискучими метеликами і ефектними складками зоні декольте. Знамениті кришталеві черевички доповнюють казковий образ. Портретна схожість з героїнею мультфільму, пшеничні волосся, поколоті і акуратно укладене хвилями завершують впізнаваний образ.

Спеціалізований ресурс izmultika.ru пропонує різні варіанти оригінальних іграшок з фільму Попелюшка. Ефектний принц в своєму розкішному блакитному ківері буде відмінним доповненням колекції персонажів фільму. Лялька Леді Треймен в пізнаваному смарагдово-зеленій сукні буде яскравим штрихом в цьому наборі.

Звичайно ж, іграшки з фільму Попелюшка не можуть залишитися без ляльки феї, яка є доброю хресної головної героїні. Її чудове сріблясте плаття з величезним ажурним коміром є ефектною прикрасою, яке сподобається будь-якій дівчинці.

Випущені і інші іграшки з фільму Попелюшка, які порадують шанувальників цієї романтичної історії. Такі лялькові персонажі будуть відмінним варіантом для захоплюючих забав будь-якої дитини. Граючи з ними, діти будуть згадувати сюжет доброї казки, мріючи про таких же яскравих пригоди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити