Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Рішення проблеми неправильного прикусу у дітей

Ні для кого не секрет, що неправильний прикус у дитини формується в досить ранньому віці. З розвитком медицини лікарі стали особливо сильно звертати на це увагу батьків, тому як кількість таких дітей зростає, а шкода цієї недуги все більше підтверджується. Чим же може загрожувати подібна патологія?

Крім естетичних проблем, таких як зміна профілю не в кращу сторону, через неправильного прикусу посилюється навантаження при жуванні, що з роками може привести навіть до крошенію зубів. Також це може призводити до різних захворювань скронево-нижньощелепних суглобів, наслідками яких є головні болі і дискомфорт при жуванні.

профілактичні заходи

Є відразу кілька важливих аспектів, за якими потрібно стежити. Щоб у дитини з ранніх років формувався правильний прикус, потрібно дотримуватися деяких правил і рекомендації.

Існують спеціальні ортодонтичні пустушки, які мають скошений сосочок. Така соска зручніше розташовується в роті малюка і захоплюється також, як і мамині груди, що стимулює кращий розвиток нижньої щелепи.
Зверніть особливу увагу на те, як спить ваша дитина. Прослідкуйте, щоб він надто довго не залишався в одному положенні, намагайтеся тримати його голову рівно, а не занадто закинутою або опущеною. Якщо перераховані вище проблеми є, можливо, потрібно замінити його подушку на більш тонку, або більш товсту або довгу.

З більш дорослими дітьми акцентуйте увагу на харчуванні: додайте в раціон тверді овочі і фрукти, щоб також стимулювати роботу і розвиток нижньої щелепи.

Якщо ваш малюк має шкідливі звички (гризе нігті, олівці, т д.) - це теж може стати однією з причин формування неправильного прикусу.

Регулярно відвідуйте дитячого ортодонта, щоб виявити цю проблему якомога раніше і впоратися з нею якомога швидше. Адже набагато краще, щоб дитина і не згадав про колись існуючому недугу.

Способи виправлення прикусу

А що поробиш, якщо час згаяно, і неправильний прикус у дитини вже діагностовано? Виправити прикус можна за допомогою різних методик.

Знімні апарати. Це вже вищезгадані ортодонтические пустушки, спеціальні пластини, бампери і трейнери. Однак при застосуванні даних коштів потрібно особливо стежити за тим, щоб дитина не витягав апарати з рота, інакше ефективність лікування знижується, а також підвищується ризик занести мікроби в ротову порожнину. Дані прилади призначені для лікування дітей віком від 2 до 7 років.
Незнімні апарати. Сюди відносяться брекети, які встановлюються в ротову порожнину. Брекети не знімає і носяться щодня протягом року-двох.
Хірургічне втручання. Даний спосіб застосовується досить рідко, так як для видалення зубів повинні бути присутніми якісь серйозні аномалії. У випадку з дітьми це вкрай рідкісне явище.

І найголовніша порада - починайте стежити за здоров'ям дитини з самого раннього віку. Тому що набагато легше усунути проблему неправильного прикусу якомога раніше, коли випадок ще не запущений.

Додати коментар


Захисний код
Оновити