Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Не медикаментозна профілактика вірусів у малюків

Кожна матуся прагне і докладає всіх зусиль, щоб убезпечити свого чада від різноманітних вірусних інфекцій. Для цього необхідно проводити профілактику, можна спеціальними лікарськими препаратами, ну а якщо немає бажання «напихати» дитини таблетками, можна зробити не медикаментозну профілактику інфекцій. Оскільки вірусні захворювання починаються з органів дихання, то доцільно буде проводити процес промивання носика і носоглотки. Цей процес сприяє очищенню носа не тільки від шкідливих організмів, а й відмінно видаляє слиз, пил, що утворилися скоринки і збудників алергії. Процедура ефективна і добре допомагає, за умови, що мама зробить все правильно, але не рекомендується проводити її дітям до року.

Залежно від цілеспрямованості при виготовленні розчину можна використовувати як звичайну воду, так і відвари, і настоянки з лікарських трав, можна приготувати содовий розчин (для промивання горла), або застосувати морську або звичайну кухонну сіль. Приготований склад розчину може застосовуватися в протизапальних, дезінфікуючих, протиалергічних цілях. Для очищення дитячих носиків застосовують кілька методик.

Для проведення цієї процедури знадобитися спеціальна дитяча груша (промивання дитячих носів, продається в аптеках) і ванна кімната. Сама по собі процедура безпечна, тому можна проводити вдома. Дитині необхідно нахилитися над ванною, широко розкрити рот і висунути язик. Обов'язково потрібно схилитися, це буде перешкоджати захлебиванія води, так як вода, потрапляючи в ніс, проходить носоглотку і потрапляє в рот і стікає по мові. Тим часом матуся з допомогою груші промиває носову порожнину. Для цього кінчик груші вставляється в одну ніздрю і неспішно натискає на неї, тим самим, виштовхуючи розчин в ніс.

Якщо дитина занадто малий, то провести таку промивку не вийти. Альтернативою може служити менш ефективний спосіб. Суть, якого, полягає в простому закапуванні носа. Малюка необхідно покласти на спинку і голову трохи задерти, закапати по 5 піпеток розчину в кожну ніздрю і трохи полежати в такому положенні. Цьому способу властиві два недоліки: по-перше, відсутній ефект впливу струменя води, по-друге, всю вміст носа потрапить в шлунок, так як дитина ковтаємо, а не випльовується рідина

Більш дорослі і самостійні дітки можуть самі проводити промивку носа. Спосіб простий і легкий, необхідно в долоньку набрати розчин і втягнути носом всю рідину, після чого весь вміст виплюнути.

Інший варіант закапування носа, може бути із застосуванням соку каланхое перистого. За 2 краплі необхідно капати три рази в день. Ефективність цього способу полягає в роздратуванні слизової носа соком каланхое. В результаті дитина починає чхати безліч разів поспіль (тому не варто лякатися) і все скупчення вийдуть назовні, при цьому відмінно очиститься носова порожнина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити