Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як навчити дитину повзати

Ваш малюк тільки почав пізнавати цей прекрасний цікавий світ, приступив до дослідження різних предметів і об'єктів, що оточують його. Необхідно дати дитині трохи свободу, нехай звикає до самостійності. Найчастіше діставайте малюка з манежу або ліжка, викладайте на підлогу. Тільки будьте недалеко, малюкові легше і простіше, коли тато чи мама знаходяться поруч. Розмістіть на невеликій дистанції від дитини різноманітні іграшки, він почне тягнутися і докладати всіх зусиль, щоб дістати їх, в той же час буде навчатися повзання.

Як навчити дитину повзати? Є кілька процедур і вправ, які, безсумнівно, допоможуть малюкові навчитися повзати.

1. Найважливішим моментом в навчанні малюка повзання рачки - необхідно допомогти малюкові створити опору на прямих ручках. Ця вправа допоможе навчити дитину підніматися, хапатися однією ручкою за іграшкою, при цьому спираючись на другу. Цей навик ще нерозвинений, тому необхідно допомогти малюкові. Для цього розташуйте його на рівній поверхні в положення лежачи на животі і покладіть іграшку перед ним. Щоб схопити її малюк буде тягнутися до предмета і підніматися на ручках. А якщо іграшка його не зацікавила, дайте спочатку пограти з нею, а тільки потім знову розташуйте її перед ним.

2. Ця вправа зможе допомогти закріпити руховий апарат рёбенка, навчить працювати ручками. Необхідно приготувати валик з рушника або одеяльца, розташувати його під грудьми дитини. Головка і ручки малюка повинні з валика звисати, але при цьому ніжки і животик повинні лежати на рівній і твердій поверхні. У цьому положенні малюк зможе вертіти головою і діставати іграшки двома ручками.

3. Ця вправа навчить малюка стояти на четвереньках. Знову необхідний валик, тільки зараз його потрібно розташувати під груди і животиком дитини, щоб ніжки і ручки звисали над землею. У такому положенні малюк інтуїтивно спробує спертися на них, встаючи при цьому на карачки.

4. Щоб навчити малюка повзати рачки, необхідно використовувати саме цю вправу. Тут не обійтися без допомоги тата. Необхідно щоб один відповідав за руху ручок, інший - ніжок. Потім потрібно поставити малюка на карачки, а перед ним розташувати цікаву і яскраву іграшку. Після це хтось із батьків пересуває праву ручку малюка, а другий - ліву ніжку і так далі.

В процесі повзання у малюка міцніють м'язи рук і ніг, плечова зона і стає все краще координація рухів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити