Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поради по стрижці дитячого волосся

Насправді, стрижка дитячих волосся не повинна викликати паніки і страху. Це не так вже й складно, єдина трудність - посадити дитину смирно. Щоб підстригти непосиду необхідно його відвернути або постаратися пояснити, що зараз буде відбуватися з його волоссям. Стрижка та хлопчиків, і дівчаток дуже важлива, так як відросло волосся можуть заважати дітям, лізти в очі і псувати зір.

Як підстригти дівчинку

Вимийте своїй доні голову, мокрі волоссячко злегка підсушіть рушником, розчешіть дитячої гребінцем. Бажано використовувати щітку або гребінець з натуральних матеріалів, тобто дерева. Розділіть волосся на дві частини, одну зав'яжіть гумкою або заколіть шпилькою. Вільну частину поділіть горизонтально на невеликі пасма. За допомогою плоскої гребінця і пальців кожну невелику прядку подстригайте на 2-3 см ножицями. Після того, як всі пасма будуть вкорочені, розчешіть волоссячко і перевірте стрижку на наявність неподстріженний волосся. Також вступите з волоссям, які закололи на другій половині голови.

Щоб дівчинка під час стрижки ні крутилася і сиділа спокійно, можна її відвернути за допомогою мультика або іграшок. Також можна перетворити стрижку в справжню казку, ніж цікавіше і смішніше буде історія, яку ви придумаєте, тим уважніше і відповідно, спокійніше буде сидіти малятко.

Чубчик стригти потрібно дуже акуратно, постійно стежте за тим, щоб волосинки не потрапляли дівчинці в очі, краще запропонуйте їй замружиться. Розчешіть все волосся, подровняйте пропущені волосинки або прядки. Обов'язково піднесіть малятку дзеркало, скажіть їй яка вона красива і доглянута.

Як підстригти хлопчика

Хлопчиків стригти зазвичай набагато простіше, так як естетична сторона не так важлива, як у випадку з дівчинкою. Відвернути і заспокоїти хлопчаків складніше, але теж можна застосувати гру казку. Після стрижки обов'язково похваліть малюка за його спокійну поведінку, така тактика дуже важлива для подальших перукарень процедур.

Вимийте малюкові голову, який попросив не вертіти головою. Почніть з потилиці, щоб набити руку. Використовуйте ножиці або машинку для стрижки Філіпс в залежності від зачіски. Якщо використовуєте ножиці, обережно стрижіть область біля вух. Оберніть навколо шиї дитини рушник або тканину, що б було легше зчищати стрижені волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити