Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про правильний вибір коляски для дитини

Коляска для новонародженого повинна бути не тільки функціональною, красивою і зручною, але й безпечною. На сьогоднішній день виробники пропонують широкий вибір колясок, і в цьому різноманітті легко розгубитися. Незалежно від моделі, дно коляски має бути жорстким, не прогинатися під вагою дитини.

При виборі зверніть увагу на колеса. Вони не повинні бути занадто маленькими, інакше ви ризикуєте не проїхати в сльоту або сніг. Колеса бувають надувними або з цільної гуми. Перші мають добре промальовані протектор, що робить їх універсальними для будь-якої погоди і місцевості, але якщо таке колесо проколоти, то доведеться його міняти. Другий тип коліс не боїться цвяхів і стекол, але вони менш прохідні, і більш жорсткі. Ширина колісної бази повинна дозволяти безперешкодно скористатися пандусом біля під'їзду або магазину, а також проходити в отвір ліфта і дверей. Це слід враховувати при покупці колясок з трьома колесами, або з різним міжосьовим відстанню (попереду два колеса поменше, і ближче розташовані один до одного, а задні як зазвичай). До того ж колеса можуть обертатися щодо своєї осі, це зручно на асфальтовому покритті, коляску можна розгорнути практично, не докладаючи зусиль, але на бездоріжжі вони стануть серйозною перешкодою.

Зверніть увагу на ширину короба, чим вона більша, тим повітря краще циркулює в ньому. Жорсткий короб безпечніше і тепліше. Тканина, якою обшитий короб, повинна бути непромокаючої, легко чиститься. Добре, якщо її можна буде зняти, щоб випрати. Бажано, щоб капюшон мав кілька положень, москітну сітку і сонцезахисний козирок. Висота і положення ручки регулювалося.

Коляски можуть бути літніми, зимовими або всесезоннимі. У зимовому варіанті додатково обробляється синтепоном або овчиною, у всесезонне варіанті утеплювач знімний.

Трансформер передбачає використання однієї коляски з моменту новонародженості до трьох років. Має один короб, який розкладається в положення лежачи, напівсидячи і сидячи. Це позбавить вас від покупки прогулянкової коляски, заощадить місце і гроші. Так як дно у неї не дуже рівне, то в комплекті часто йде сумка-переноска з жорстким дном і матрасиком. Сумка зручна для перенесення дитини, коли він спить, не потрібно його будити, можна взяти з собою, наприклад, в магазин, або кафе, в гості. Ціна таких колясок прийнятна, а комплектація зазвичай максимально можлива. Але є і недоліки. Вага коляски 20-25 кг, якщо в будинку немає ліфта, то це проблематично. Має досить низьку посадку, незручно нахилятися до малюка. Досить громіздкі і не завжди поміщаються в багажник автомобіля. Через особливості будови шасі, в ній складніше заколисувати дитину. Взимку в такій колясці холодніше, зате влітку вона краще провітрюється.

Класична люлька є цілісним короб. Ширина і глибина його варіюється, переважно купувати той, що побільше. У коробі є ручки, для його перенесення. Така коляска більш стійка, легка (зазвичай її вага не перевищує 14 кг), в ній легше заколисувати малюка. У варіанті 2 в 1 є прогулянковий блок, він ставиться на місце люльки. А комплектація 3 в 1 передбачає автолюльку, що, безсумнівно, зручно. Але ціна у такої коляски трохи вище, вона досить широка, і може не увійти в ліфт або дверний проріз. У зібраному варіанті не завжди не поміщається в багажнику автомобіля. Якщо є прогулянковий блок, то необхідно додаткове місце для його зберігання.

При виборі зверніть увагу на комплектацію коляски (сумка для мами, корзина для покупок, москітна сітка, матрацик, дощовик, сонцезахисний козирок, регулювання висоти і положення ручки, наявність вентиляції і різних кишеньок). Перевірте гальма, зручні вони, прокотите її по магазину, нічого не повинно скрипіти, складіть і розкладіть її кілька разів, перевірте всі кнопки і блискавки, оцініть, наскільки вона важка для вас. Також дізнайтеся, чи є в продажу комплектуючі на неї, наприклад, колеса і кріплення для них. Перший транспорт малюка не повинен ускладнювати і без того насичений день молодих батьків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити