Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати ліжко для новонародженого

Ліжко для новонародженого - важлива річ, хоча деякі батьки вважають за краще класти дитину з собою. Купівля речей для немовляти - дуже приємний і хвилюючий процес. Однак слід не забувати, що це є, в першу чергу, дуже відповідальним заняттям. Особливо відповідально потрібно підійти до вибору дитячого ліжечка. Головні критерії, які необхідно врахувати при покупці ліжка для новонародженого - абсолютна безпека, комфортність і ергономічність.

Під безпекою мається на увазі, головним чином, матеріал, з якого виготовлена ​​дитяче ліжко для новонародженого. Краще, якщо вона виготовлена ​​з природного, екологічно чистого матеріалу. Таким вимогам відповідає дерево. Слід також проконтролювати, щоб матеріал був ідеально гладко відшліфованим, а його поверхня була покрита безпечними нетоксичними лаками і фарбами. Великою популярністю користуються ліжечка з пластика, головним чином, завдяки їх широкому дизайнерському асортименту. Купуючи таку ліжечко, не забудьте перевірити сертифікат якості матеріалу, з якого вона виготовлена.

Для щойно народженого малюка велика спокуса придбати ліжечко-колиску. Така ліжко для новонародженого здається такою зручною і затишною і виготовляється з натуральної лози. Однак така люлька прослужить вам і вашій дитині недовго. Приблизно через півроку малюк почне самостійно підніматися, використовуючи в якості опори ненадійну конструкцію плетіння. При покупці ліжечка-колиски слід також не забувати і про санітарні норми. Всі вони стоять на сторожі безпеки життя і здоров'я малюка. Щоб дитина не мала можливості просунути голову між прутами лози, їх ширина не повинна перевищувати 6-7 см. Щоб уберегти крихітку від падіння, ліжко для новонародженого повинна мати не менше двох рівнів висоти дна. Висота ліжечка повинна бути не менше 70 см. Не повинно бути ні гострих кутів, ні легко розкручуються деталей.

Найбільшу ступінь комфортності має дитяче ліжечко розміром 120 на 60 см. Велике значення приділяється матрацу. Він повинен бути в міру м'яким (не обов'язково пружинним) і в його основі повинні міститися тільки натуральні тканини. Зручно, коли у ліжечка є знімна бічна панель, що дозволяє наблизити її при необхідності до батьківського ліжка.

Немовля вже є повноправним членом сім'ї. Йому потрібно свій простір, місце для речей, ящик для іграшок, столик для сповивання. Всі ці функції можуть поєднуватися в деяких моделях дитячих ліжечок-трансформерів. Бажаємо вам придбати найкращу модель ліжечка для найкращого в світі малюка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити