Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як не помилитись і не довірити свою дитину поганій няні?

Догляд за дітьми, а також їх виховання вимагає чимало сил, витривалості і невичерпної енергії з боку дорослої людини. Досить часто батьки, які не можуть справлятися зі своїм малюком самостійно, позитивно впливати на його дисципліну або приділяти достатню кількість часу, наймають няню.

Адже за допомогою досвідченого, знаючого розвиваючі методики і основи медицини професіонала, можливо виховати успішну і упевнену в собі особистість. Але чи так це? Чи достатньо одного професіоналізму няні для якісної роботи з дітьми? Адже для виховання дитини бути лише людиною з багатим багажем знань недостатньо. Необхідно увагу, співпереживання, співчуття, ласка і терпіння. Всі ці якості возз'єднуються воєдино в здатності любить. Але є люди безсердечні, які не вміють проявляти теплі і щирі почуття по відношенню до дітей. Деякі сім'ї в реальності випробували "турботи" няні - садистки, закоханої в себе егоїста або актриси з явними психічними розладами.

ЯК РОЗПІЗНАТИ погану НЯНЮ?

Існує думка, що особисту співбесіду з домашнім персоналом дозволяє якісно вивчити людини і зрозуміти його сутність. Однак розмова в кілька годин з незнайомою жінкою не дає можливість зрозуміти її професійні та особисті якості. Одні під маскою простодушної і усміхненою жінки приховують справжнього монстра, а інші під спокоєм маскують байдужість. Звичайно, в більшості випадків психічно неврівноважених претенденток видно відразу. Однак деяким необхідно пропрацювати деякий час в будинку роботодавця, щоб вони проявили своє справжнє "я". Організуйте помічниці випробувальний термін роботи, щоб краще її вивчити. Якщо бути присутнім в цей період не вийде, то слід встановити в будинку камери відеоспостереження. Не варто няні говорити відразу про стеження, щоб вона не встигла одягнути свою маску ідеальності.

ОТЖЕ, ПОГАНА НЯНЯ, КОЛИ:

  1. Малюк плаче, а помічниця ігнорує і не підходить до нього. Няня може говорити, що це з метою корекції дисципліни, але покладатися на такі доводи не варто. Можливо, що у дитини щось почало боліти, він поранився, наляканий або просто занудьгував за мамою. Така поведінка з боку помічниці демонструє, швидше за все, її байдужість до малюка або навіть ворожість. Дбайлива няня повинна обов'язково з'ясувати причини обурення крихти, заспокоїти, поговорити, взяти на руки або переключити його увагу.
  2. Дитина тягнеться до жінки, а вона відштовхує його. Помічниця може говорити, що вона зайнята виконанням інших обов'язків, але ж малюк є її головною турботою. Няня, нехтуючи прагненням дитини зблизитися з нею або відчути захист і ласку з боку дорослої людини, показує свою грубість, безсердечність і презирство. Така вихователька не зможе дати нічого корисного своєму вихованцю, а тільки викличе у нього бурю негативних емоцій і відчуття непотрібності.
  3. Малюк не хоче їсти, а няня кричить на нього і через силу змушує приймати їжу. Завзятість виховательки може привести до психічного розладу малюка. Не можна допускати, щоб помічниця примушувала щось робити, а тим більше підвищувала голос на дитину або займалася рукоприкладством. Це відразу говорить про жорстокість, грубість жінки, невміння вести себе з дітьми. Подібним особам взагалі протипоказано займатися вихованням.

Ніхто не сперечається, що робота няні - це легка праця. Саме з цієї причини присвячувати себе даної професії можуть не всі. Необхідно мати стійку нервову систему, любити дітей, не боятися приймати важливі рішення в екстрених ситуаціях, бути впевненими, а також вміти слухати і чути.

Досвід роботи, відмінні знання сучасних методик раннього розвитку дітей, володіння навичками надання першої медичної допомоги - це безперечні плюси для сучасної няні. Однак наявність необхідних душевних якостей для помічниці є пріоритетними. Якщо людина позбавлена ​​доброти і розуміння, то в інституті його цьому не навчать. Будь-яка адекватна жінка, яка не має психологічних відхилень, що не буде мовчки сидіти або спокійно розмовляти з подругою по телефону, коли поруч малюк істерично плаче.

Не допустіть, щоб в ваш будинок потрапила безсердечна помічниця. Відсутність проявляти співчуття непростимо для няні. Жінка повинна максимально охопити свого підопічного ласкою і турботою, а не холодно відштовхувати від себе. Побільше з обраної нянею розмовляйте, дізнайтеся її минуле, познайомтеся з попередніми роботодавцями. Обрана помічниця не повинна для вас бути загадкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити