Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Штучні пологи: причини, наслідки

Штучні пологи є крайнім вимушеним заходом. Сьогодні можна часто почути про те, що потрібно грамотно застосовувати засоби контрацепції, щоб запобігти появі небажаної вагітності. Ну а якщо жінка все ж завагітніла, то слід робити аборт на ранніх термінах, щоб запобігти серйозним ускладнень для організму і психологічного стану.

Але тим не менш бувають випадки, коли вагітність бажана і протікала добре, але на черговому обстеженні у дитини виявляється серйозний порок, який просто несумісний з життям. На жаль, сьогодні це не рідко зустрічається.

В даному випадку традиційні методи аборту просто неможливі, так як великий термін вагітності. З цієї причини фахівці вдаються до такого жорстокого методу, як штучні пологи.

Що являють собою штучні пологи?

Цей процес має на увазі переривання внутрішньоутробного життя плода і його вигнання з порожнини матки жінки. Проводять цю процедуру до двадцятої-двадцять другого тижня вагітності.

Але для того щоб провести штучні пологи, є певні медичні показання, які розроблені міністерством охорони здоров'я України.

Показання щоб провести штучні пологи:

- важкі пороки розвитку ЦНС, а саме голопрозенцефалія, аненцефалія, спинномозкові грижі і так далі;

- серйозні вади розвитку серцево-судинної системи, які несумісні з життям;

- інвалідизуючих пороки кістково-м'язової системи;

- наявність спадкових патологій;

- вагітність, яка становить загрозу для життя.

Вище перераховані далеко не всі пункти, які дозволяють вдатися до такого методу переривання, як штучні пологи.

В даний час існує декілька способів проведення штучних пологів.

Заливка плода або сольовий аборт. В даному випадку в плодовий міхур, який оточує дитину голкою вводять гіпертонічний сольовий розчин. Смерть тривала і жахлива, триває протягом 1-2 діб. З огляду на те, що на великих термінах плід вже повністю сформований, він відчуває больові відчуття так же, як і будь-яка людина. Після заливки він б'ється в конвульсіях, а тому жінка відчуває їх до настання сутичок. З метою появи сутичок додатково вводять препарат окситоцин, який призводить до скорочення матки і відторгнення плоду.

Прийом простагландинів і мифегин. Даний спосіб є менш надійним, оскільки бувають випадки народження живих дітей, яких доводиться вбивати фізичними (холод) або хімічними (хлорид калію) способами.

Вартість штучних пологів найрізноманітніша і сильно відрізняється в залежності від обраного методу і клініки, а ще вартості медикаментозних препаратів.

наслідки

Наслідки, які дають штучні пологи, непередбачувані, оскільки їх проводять на пізніх термінах і організм вже давно перебудувався. З цієї причини після видалення плоду все системи організму жінки перебувають "в замішанні". Вони не знають, що робити, крім того жінка особливо схильна до впливу патогенних агентів зовнішнього середовища. Тому зростає ризик серйозних ускладнень після таких пологів.

В організмі починається активна гормональна перебудова і імуносупресія, тобто зниження толерантності до бактеріальних інфекцій. Що в свою чергу може привести до появи інфекційно-запальних захворювань будь-яких органів, навіть можливий розвиток сепсису. До віддалених наслідків фахівці відносять вторинне безпліддя.

У будь-якому випадку, перед тим, як планувати вагітність слід пройти обстеження обом партнерам, щоб запобігти появі небажаних наслідків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити