Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати репетитора для дитини

Якщо ви хочете допомогти своїй дитині, вдавшись до допомоги репетитора, можливо, вам корисно буде ознайомитися з нашими порадами.

Насамперед слід поговорити з дитиною. Якщо він не буде усвідомлювати користі від занять з репетитором, толку буде мало. Щоб у дитини з'явився стимул до навчання, поясніть йому, яких результатів він зможе досягти в результаті.

Не зупиняйтеся на першій кандидатурі репетитора. Зустрітися з декількома, і краще буде, якщо в процесі підбору братиме участь і сам дитина. Якщо учень не сприймає вчителя, заняття будуть малоефективними.

Зупинившись на кандидатурі, яка влаштовує і вас, і вашу дитину, переконайтеся в професіоналізмі репетитора. Попросіть його показати документи, що підтверджують рівень його кваліфікації: дипломи, сертифікати, рекомендаційні листи і відгуки. Важливо, щоб репетитор був фахівцем високого класу і, бажано, мав досвід роботи з дітьми. Тоді ви зможете поцікавитися, чи були у нього учні такого ж віку і рівня підготовки, що і ваша дитина, і яких результатів вдалося досягти в результаті. Це допоможе визначити цілі і поставити завдання.

Попросіть репетитора ознайомити вас з програмою навчання вашої дитини, переконайтеся, що вона підпорядковується досягненню цілей навчання. Чомусь, багато батьків і діти приховують від шкільного вчителя-предметника, що вони паралельно займаються з репетитором. В ідеалі, дії батьків, шкільного вчителя і репетитора повинні бути узгоджені, також як і плани навчання репетитора і педагога. Дії і прагнення дорослих повинні бути одностайні і цілеспрямовані.

Постарайтеся вибрати раціональне час для занять з репетитором. Уникайте занять, призначених відразу після шкільних уроків. В цей час школяр відчуває себе стомленим і не здатним до якісної сприйняття матеріалу. Краще буде, якщо дитина деякий час відпочине після школи і налаштуватися на подальше навчання.

Враховуйте оптимальну тривалість занять. Якщо дитина дещо відстає від шкільної програми, заняття з репетитором слід призначати двічі на тиждень. Для учнів початкової школи тривалість заняття не повинна перевищувати 45 хвилин. У молодшому віці дітям складно сприймати більш тривалі розумові навантаження. Середній і старший шкільний вік допускає більш тривалі навантаження - від 45 до 120 хвилин - залежно від індивідуальних особливостей, складності матеріалу і цілей занять.

На перших заняттях присутність батьків було б не зайвим. Ви особисто повинні переконатися, що уроки проходять продуктивно і ефективно, а не зводяться до спільного виконання домашній завдань.

Разом з тим, не варто розраховувати на швидкі і високі досягнення по досліджуваного предмета. На поліпшення якості знань потрібно певний період часу - іноді кілька місяців. Однак, цікавитися успіхами дитини необхідно систематично як у репетитора, так і у шкільного вчителя.

Між репетитором і учнем повинен бути налагоджений контакт. Спочатку дитина може соромитися репетитора і відчувати себе кілька скуто. Зазвичай 7-8 занять потрібно на адаптацію і встановлення довірчих відносин двох сторін. Якщо ж після закінчення цього періоду контакт так і не встановився, слід підшукати нового репетитора.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам в пошуку гідного репетитора для вашої дитини, а кінцевий результат навчання буде успішним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити