Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поради по установці брекетів дитині

Поради по установці брекетів дитині знадобляться багатьом батькам, бо неправильний прикус - дуже поширене явище серед дітей. Його потрібно виправляти, так як в майбутньому все може закінчитися досить погано. Неправильне змикання зубів призводить до їх стирання, у малюка з'являється пародонтоз.

Крім цього важливе значення має чисто зовнішній фактор кривих зубів. У ранньому дитячому віці дитина ще не усвідомлює негативу від проблеми. Негарний рот починає заважати в підлітковому віці, коли на перший план виходять перші юнацькі захоплення і закоханості. Хлопчик чи дівчинка починають менше посміхатися, соромлячись кривих зубів, з'являється скутість і невпевненість в своїх силах, розвивається занижена самооцінка. Все це може зіпсувати людині життя, пройти повз свого щастя і справжнє кохання.

Першоджерелом неправильного прикусу може стати занадто низька або занадто висока подушка немовляти, неправильно обрана соска або положення грудного соска при годуванні. З віком до викривлення зубів може призвести звичка дитини гризти або смоктати ручку або олівець.

Проблема досить просто вирішується в дитячому віці, якщо вжити відповідних заходів. Пару десятків років тому вважалося, що коригувальні платівки в ранньому віці допоможуть виправити кривизну. Однак дослідження останніх років переконали фахівців у тому, що до 6 років брекети дітям краще не ставити. У цьому випадку застосовуються спеціальні трейнери (силіконові капи). Їх надягають на всю ніч і ще на годину вдень. Таким чином дитині практично нічого не заважає.

Після 6 років дитині можна ставити брекети. Вони допоможуть запобігти подальше викривлення прикусу і скорегують вже утворився негатив. В даний час крім ефективності брекети мають ще й презентабельний зовнішній вигляд, що дозволяє їх носити без побоювання бути висміяним однолітками. Стоматологія пропонує батькам кілька варіантів коригувальних пристосувань, які відрізняються між собою матеріалом виконання, надійністю, естетичним виглядом і ціною за екземпляр. Все це дозволяє вибрати дитині варіант до душі і кишені батьків.

Принципово коригувальні брекети можуть розташовуватися або з внутрішньої сторони, або з лицьової. Природно, що на лицьовій стороні брекети будуть куди помітніше, хоча фахівці постаралися підібрати схожі за кольором матеріали. Прикладом таких матеріалів є пластик. Пластикові брекети знадобляться для тих, у кого не зовсім природний колір зубів. Шляхом додавання фарбника можна домогтися будь-якого кольору, який буде схожий з оригінальним кольором зубів. Крім того, вони дуже легкі і надійні. До речі, і ціна у пластика дуже пристойна. Мінус пластика - здатність забарвлюватися під впливом барвників. Все, що ми їмо, містять штучні або природні барвники, які неминуче забарвлять пластик. Крім цього пластик більше інших піддається впливу природних кислот. Вони також містяться в продуктах, поступово руйнуючи матеріал. Цей мінус виробники постаралися нейтралізувати, посиливши структуру пластика композитними матеріалами.

Найпростішими і надійними є класичні брекети з металу. Вони міцні, дешеві, хоча їх важко дорікнути в естетиці. Металеві брекети виглядають не надто привабливо, до того ж важкі, однак з точки зору надійності найбільш підходять непосидючим дітям.

Найбільш непомітними будуть лінгвальні брекети. Вони встановлюються на внутрішній стороні зубів і нічим не відрізняються від інших видів брекетів.

Дуже близько до лінгвальних брекетів можна поставити сапфірові. Вони отримали свою назву за матеріалом - штучним сапфірам. Їх колір практично збігається з кольором зубів, тому їх майже непомітно. З мінусів сапфірових коректорів варто сказати про крихкість і необхідність додаткового догляду. Все це не стикується зі звичайним поведінку дитини.

Подібні властивості мають і керамічні брекети. Крім надійності вони безпечні. Правда, за все це доводиться доплатити батькам і вельми пристойно.

Поради по установці брекетів варто закінчити психологічним аспектом. Хоч би яка була модна конструкція, все одно дитина буде перший час відчувати дискомфорт в ротовій порожнині. Важливо умовити його потерпіти кілька днів. З дівчатками-підлітками все набагато простіше, бо вони приділяють значно більше уваги своїй зовнішності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити