Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати автокрісло для малюка?

З недавнього часу вступили в силу нові правила дорожнього руху, які забороняють перевезення дітей в машинах без спеціальних утримуючих пристроїв або як ми звикли говорити автокрісел. За порушення даного поправила ви можете отримати штраф.

Як вибрати автокрісло для малюка і якими вони бувають, а також навіщо вони так потрібні постараємося поговорити в цій статті.

Цілком очевидно те, що вибрати автокрісло придумано саме для того, щоб убезпечити дитину по шляху проходження, а то є: зменшити дитячу травмоопасность і смертність в результаті дорожньо-транспортних пригод, які можуть статися через різке гальмування чи заносу автомобіля і його несправності. ДТП на дорогах нашої країни дуже часті явища, так як їх стан залишає бажати кращого.

Без використання такого засобу, ви не зможете надійно закріпити ременями безпеки маленької дитини. Вони просто його щільно НЕ охоплять або будуть на рівні його шиї, що призведе до задухи в результаті різкого гальмування або зіткнення з чим-небудь. Ремені безпеки можуть бути використані для більш старших дітей.

Перевезення дітей в автокріслах повинна здійснюватися до тих пір, поки дитина не досягне зростання в 150 см і ваги в 36 кг. Таких параметрів дитина досягає приблизно в 12-ти річному віці.

У будь-якому слечае, щоб правильно підібрати автокрісло для вашої дитини, ви обов'язково повинні брати до уваги його вік, зріст і вагу.

Як вибрати автокрісло для малюка - категорії за віком і вагою.

Існує кілька класичних категорій автокрісел для дітей: група 0, 0 +, 1, 2, 3. нескладно здогадатися, що до групи 0 відносяться ті автокрісла, в яких здійснюється перевезення малюків вагою до 10 кг, вік яких досягає 6 максимум 9 місяців. Дитина знаходиться в лежачому состояніі.Такой вид автокрісла ви без праці встановіть на задньому сидінні машини в положенні боком і закріпіть за допомогою штатних ременів безпеки, які є у вашому автомобілі.

Наступна група автокрісел 0+ призначена для перевезення дітей з вагою до 13 кг, вік яких приблизно 12-16 місяців. Таке автокрісло ви встановлюєте в салоні свого автомобіля спиною по ходу руху. Дитина при цьому знаходиться в напівлежачому стані, тому що в такому віці у дитини ще повністю не сформований хребет і не зміцнилися кістки, а голова дитини поки ще занадто важка для слабких шийних хребців. Тому будь-яке різке гальмування або зіткнення автомобіля не буде занадто небезпечним для малюка, так як він буде перебувати проти руху автомобіля.

Повертаючись до питання як вибрати автокрісло для малюка, пам'ятайте, що присутність на ньому переносної ручки помітно полегшить переміщення дитини з машини і в неї.

Група автокрісел 1 призначена для тих перевезення діток, чия вага вже досяг 9 кг, а вік 1 року. Такий вид крісла можна закріпити і по ходу руху автомобіля, щоб дитина не нудьгував і міг дивитися на мелькають мимо пейзажі. Якщо ви вирішите ваибрать його, то таке автокрісло передбачає зміну нахилу спинки для того, щоб дитина могла спати в автомобілі. Такий вид автокрісла можна використовувати до того моменту, поки ваша дитина не набере вагу до 18 кг, а зріст його не досягне 1 метра. Це приблизно параметри 4-х річну дитину.

Ці три групи автокрісел для малюків мають внутрішні ремені безпеки. Як правило це трьох або п'яти точкові ремені безпеки. Для дітей старшого віку автокрісла внутрішніх ременів безпеки не передбачають, тому кріплення здійснюється за допомогою штатних ременів безпеки автомобіля.

Багатьох цікавить питання як вибрати автокрісло для малюка, який вже досяг 4-х річного віку. Існує група автокрісел 2, яка передбачена для безопаносй перевезення дітей вагою до 25 кг і зростом до 120 см. Це параметри 6-7 річну дитину. Можна вибрати і цей варіант. Таке автокрісло передбачає регульовані спинку і підголовник, пристегивание відбувається за допомогою штатних ременів безпеки, так як зростання дитини достатній для того, щоб ремінь знаходився на рівні грудної клітини а не шиї. У такому положення дитині нічого не заважає милуватися повз проносяться видами з вікна авто.

Якщо ваша дитина старше, то ви можете вибрати автокрісло групи 3. хоча такий вид автокреслом і не назвеш, так як «бустер» має тільки сидіння, а спинка відсутня. Вони призначені для перевезення дітей з вагою від 22 до 36 кг, зростом приблизно до 135 см. Ці параметри притаманні дітям у віці до 12 років.

Поряд з класичними групами автокрісел, виробники пропонують широкий ряд гібридних моделей, які можуть включати в себе характерні риси декількох двох або трьох груп. Такі види крісел досить економні для бюджету батьків на увазі їхню дорожнечу, оскільки використовувати їх можна тривалий час, не купуючи при цьому наступне крісло, якщо дитина підросла. Порівняти між собою і з класичними типами такі види автокрісел дуже складно.

Як вибрати автокрісло для малюка, щоб воно полсужіло довго і було комфортним для дитинки? По-перше, щоб вибрати крісло, яке буде довго використовуватися, ви повинні пам'ятати, що нахил спинки його повинен бути регулюємо, внутрішні ремені безпеки повинні відстібатися, а сам розмір крісла повинен буде вмістити дорослу дитину.

Ще один важливий момент, про який ви повинні пам'ятати - як прикріпити автокрісло. Для цього в вашому авто повинні бути в наявності скоби для Isofix-системи. Якщо їх немає, то закріпити автокрісло в автомобілі можна за допомогою штатних ременів безпеки. Звичайно, за допомогою системи Isofix закріпити крісло в автомобілі простіше простого - вставте направляючі з замочками на автокріслі в скоби у сидіння вашого авто. Однак пам'ятайте, що автокрісло з таким видом кріплення коштує значно дорожче. Якщо ж така система зі скобами не передбачена в вашому автомобілі, то автокрісло прекрасно закріпиться за допомогою штатних ременів безпеки.

Поряд з європейською системою Isofix, існує ще й американська Latch, суть якої полягає в тому, що крісло кріпиться не надсилаються з замочками, а ременями з замочками.

Як вибрати автокрісло для малюка, щоб воно було якісним і найбільш безпечним, слід знати, що тільки наявність маркування ECE R 44 говорить про відповідність даного крісла європейським стандартам безпеки. цей стандарт і є регулюючим для характеристик даного товару.

Наступний нюанс - знімний чохол. Ви знаєте, наскільки може вимазати маленька дитина все, що є навколо нього, особливо якщо він їсть або п'є. Тому наявність знімного чохла дуже актуально в даному випадку, так як його можна легко випрати в пральній машині.

Щоб вибрати комфортне автокрісло для вашої дитини, приходьте в магазин обов'язково разом з ним, так як орієнтуючись тільки на його зріст, вага і вік, зручне крісло можна і не придбати. Нехай він сам скаже, в якій моделі автокрісла йому найбільше подобається перебувати. Пам'ятайте, що це йому доведеться перебувати в ньому весь час, поки ви будете в дорозі. Тісно в автокріслі дитинці бути не повинно, а спинка повинна розкладатися таким чином, щоб він міг спокійною в ній спати в положенні напівлежачи, якщо його зморить сон в дорозі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити