Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підготовка першокласника до школи

Надходження до школи є важливою подією для кожної дитини. Адже з вересня місяця життя повністю зміниться, з'являться друзі, наставники, а на зміну іграшок прийдуть зошити і підручники. Подібні зміни є сильним стресом для дитини, тому батьки повинні надати йому максимальну допомогу.

психологічна підготовка

Дуже важливо заздалегідь підготувати дитину до школи, сформувавши в його свідомості позитивне ставлення до навчання. Для цього в спілкуванні з малюком треба частіше згадувати, що в школу ходить старший брат або сусідський дитина, що мама і тато теж навчалися. Обов'язково розкажіть дитині, що він зможе дізнатися в школі багато нового і цікавого, що у нього будуть нові друзі. Ні в якому разі не лякайте дитину школою, не можна говорити, що за його погане читання він буде отримувати погані оцінки або що одного або подругу з дитсадка за хорошу поведінку будуть хвалити, а його лаяти. Ну і звичайно ж не варто говорити, що зі вступом до школи його дитинство закінчиться, це не правильно і не правдиво.

У разі, якщо дитина сором'язлива, то потрібно заздалегідь познайомити його з кимось з однокласників. Корисно буде пройти пару раз разом з дитиною до школи, вивчивши маршрут, а при бажанні можна зайти і в саму школу.

Корисним буде і пограти «в школу», так ви підготуєте малюка психологічно. Під час гри потрібно привчати дитину до виконання ігрових завдань і старанності.

Розкажіть про те, що його знання в школі будуть оцінюватися, щоб потім це не стало новиною, а ще він повинен знати про те, що в школі є уроки, зміни, щоденники і так далі.

Пам'ятайте про те, що головним в психологічній підготовці є ставлення до школи батьків, так як дитина в першу чергу буде брати приклад саме з вас.

Слід розуміти, що хронічні захворювання можуть надавати великий вплив на зниження імунітету. Обов'язково упевніться, що наявні хронічні захворювання малюка знаходяться під вашим контролем.

Перед вступом до школи потрібно здати ряд медичних аналізів, наприклад, на наявність гельмінтів. А ще обов'язково відвідайте ортопеда, стоматолога, окуліста.

Добре було б заздалегідь привчити дитину до нового режиму дня і харчування. Він повинен встигати заздалегідь встати, поснідати, зібратися.

Починати покупки потрібно з ранця. До його вибору слід підійдіть з особливою увагою. Обов'язково оцініть якість матеріалу, обсяг, чи зручний він в одяганні і носінні. Для підтримки правильної постави потрібно жорстка спинка і регульована довжина ременів. Переважно робити покупку з дитиною, ви підберете зручну модель, а він малюнок і сам колір.

Далі слід шкільна форма, взуття, верхній одяг. Якщо в школі прийнято носити однакову форму, то вибору немає, потрібно подбати тільки про розмір. У разі, якщо діти можуть ходити в школу в різному одязі, то не купуйте дорогі речі. Одяг шкільний, в першу чергу, повинна бути зручною, оскільки зміни існують не тільки для відпочинку, але і для всіляких витівок. Не менш зручною повинна бути взуття, при цьому окремо для школи, для вулиці і фізкультури.

А ще слід заздалегідь придбати всі необхідні шкільне приладдя, а саме ручки, олівці, книги, пенали, зошити і багато іншого. Але запасатися ними в надмірному обсязі не варто, просто відвідайте батьківські збори і відразу дізнаєтеся, що в першу чергу і в якому обсязі потрібно купити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити