Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вагітність: як музика впливає на майбутню дитину

При наявності бажання, в даний час можна знайти масу шкіл для вагітних, як традиційних, так і новаторських. У багатьох школах майбутнім батькам розповідають про важливість виховання дитини ще до егопоявленія на світло. Виховання до народження-це пренатальна педагогіка, яка є сучасним плином в науці і психології. Дана методика говорить про те, що дитина в ранні терміни вагітності може по-різному реагувати на різноманітні зовнішні фактори, до яких відноситься і музика.

Як чує дитина?

Для того, щоб вам було зрозуміло, як саме плід чує музику, включите мелодію, а після упірніть у ванні під воду. Крім того потрібно врахувати, що до звуків зовнішнього світу додається звук серцебиття матері і перистальтики її кишечника, звук дихання, ну і звичайно ж рухові коливання.

При цьому, чим менший термін вагітності, тим вже діапазон частот. Приблизно після двадцяти тижнів плід вміє розрізняти звуки в діапазоні 500-1000 Герц, чим старшою стає плід, тим більше розширюється діапазон звуків, і дитина починає розрізняти самі нижні частоти в межах 100 Герц, найбільш високі доходять до 4000, низькі і дуже високі дитина просто не сприймає.

За даними деяких фахівців, хард-рок і heavy metal мають частоти, які здатні розбалансувати незрілі нейрони мозку плода і навіть призвести до його загибелі. З цієї причини, якщо жінка є шанувальницею металу, потрібно переглянути свої пристрасті хоча б на час вагітності.

Розвиток музичного смаку

Дитина може «слухати» музику через маму, якщо вона включає програвач і слухає або прикладає навушники до живота. Але ваш смак і смак малюка можуть абсолютно не збігатися. Багато фахівців говорять про необхідність класики, але далеко не всі діти її люблять і можуть спокійно «слухати». Деякі малюки починають активно рухатися, вимагаючи при цьому зміни музики.

В Англії та Америці провели дослідження вагітних жінок і малюків, які слухали різні стилі музики. Вчені змогли зробити досить цікаві висновки. Під час прослуховування ритмічних композицій у дитини частішало серцебиття і підвищувалася активність рухів, а ось при програванні колискових діти затихали, а їх серце билося значно рідше.

Фахівці з Аляски відзначили, що після тридцяти тижнів дитина може пританцьовувати, так, наприклад, під енергійні звуки він рухає пальцями, тулубом, намагається в міру можливості обертатися.

У разі, якщо вам потрібно розбудити карапуза, то поставте йому запальну сальсу або танцювальну мелодію, а ось якщо потрібно лягати спати, то можна віддати перевагу колискових або звуків природи.

Намагайтеся слухати саме те, що ви любите і що слухаєте завжди, хіба що відмовтеся від гучного прослуховування музики (особливо на ніч), оскільки це перезбуджує нервову систему людини. Найчастіше вагітні підсвідомо віддають перевагу спокійній і розслаблюючій музики, а ось ритмічна їх починає дратувати зважаючи на особливості гормонального фону і нервової реакції.

солодка музика

Найбільш солодкої музикою для дитини є голоси батьків, колискові пісні, наспіви і так далі. У разі, якщо у вас немає слуху і голосу, то ваші пісні все одно для дитини будуть найкращими. Так як він любить голос і живе з ним в серці. Намагайтеся частіше співати дитині, при цьому сенс неважливий, адже найголовніше-це посил любові і ніжності, який запам'ятає дитина.

Музичний смак розвивається в дитинстві, а тому у вас є шанс зробити малюка цінителем музики або музикантом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити