Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати няню

Для всіх батьків вибір няні є складним завданням, з якою не легко впорається.

В даний час декрети не в моді, а з цієї причини няня для дитини є найбільш доступним методом вирішення багатьох проблем. Няня завжди догляне за дитиною, поки батьки будуть на роботі, а ще вона забезпечить йому правильне харчування, буде займатися розвитком малюка за допомогою ігор та занять. Але тільки в разі, якщо у вас кваліфікована няня.

А знайти таку няню вкрай складно, так як людина повинна бути підкований відразу з багатьох питань. Наприклад, няня для новонародженого повинна володіти навичками медсестри, а ще знати масу тонкощів, наприклад, як правильно вводити прикорм, скільки новонароджений повинен спати, які підгузники йому підходять, а на які алергія, як правильно заспокоїти малюка і багато іншого. Няня, починаюча працювати в будинку з народження дитини, повинна мати великий досвідом, щоб мати можливість підказати молодій мамі грамотне рішення будь-якої проблеми.

Няня більш старшої дитини повинна не тільки доглядати за ним, але і виховувати. А ще слід сказати про те, що за винятком «загальних» обов'язків, існують і персональні особливості дитини, в які досвідчена няня повинна виникнути в мінімальні терміни.

Нижче наведені практичні рекомендації щодо вибору нянь від фахівців агентства з підбору персоналу Бюро Добрих послуг.

Перше-обов'язково задавайте питання. Не варто соромитися задавати майбутньої няні питання, навіть якщо вони здаються незручними. Ви можете запитати про колишніх місцях роботи, про причини відходу, про характери дітей, з якими їй доводилося працювати. Адже отримана інформація допоможе вам зробити свій вибір. Крім того претендентка повинна її надати і в цьому немає нічого поганого.

Друге чи не бреше няня? У разі, якщо людина готова детально розповісти про свій досвід, про дітей, з якими він працював, про якісь нюанси, то корее всього няня насправді має великий досвід роботи з дітьми.

У разі, якщо кандидатка на питання «Як ви граєте з малюками?» Починає розповідати про систему Монтессорі або Зайцева, то потрібно дуже добре подумати. Поза сумнівом, знання теоретичних методик дуже корисно, але задаючи банальне запитання про ігри, вам потрібно знати, як саме няня буде грати.

Третє-розкажіть няні про ситуаціях з життя. Розкажіть про якусь ситуацію, а потім запитайте няню, як би вона себе повела на вашому місці.

Слід розуміти, що з дитиною не можна передбачити, що саме трапиться в наступний момент. З цієї причини няня повинна швидко реагувати на всі непередбачені ситуації. У разі, якщо вона вміє знаходити рішення і при цьому вміло справляється з дитиною, то вона дійсно професіонал у своїй справі.

Четверте - няня і закордон. У разі, якщо вам потрібно, щоб няня була з вами не тільки вдома, але і під час подорожей, то звернувшись в агентство ви зможете без проблем знайти підходящу кандидатуру.

Ви можете переглянути інформацію на сайтах агентств або відразу звернутися до фахівця. Заповнюючи анкету при працевлаштуванні, няні обов'язково вказують, чи мають вони активний закордонний паспорт, візи і чи готові вони до поїздок.

Сучасні агентства з підбору персоналу, беруть на себе відповідальність за підбір кваліфікованої няні для дитини, тому вам буде легше зробити свій вибір.

Додати коментар


Захисний код
Оновити