Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Партнерські пологи

Партнерські пологи - процедура, що отримала популярність не так давно. Сьогодні багато подружніх пар приймають рішення народжувати разом. Адже це дуже важливо, бути разом у такий серйозний момент, коли на світ з'являється дитина. Партнерські пологи є не просто модною тенденцією. Це потреба, яку відчувають дійсно люблять люди, які бажають підтримувати один одного в будь-якій ситуації. У даній статті ми розповімо вам про те, що слід знати про партнерські пологи.

По-перше, слід сказати про те, що бути присутнім при пологах не обов'язково повинен тільки чоловік. Це може бути мама, найкраща подруга або просто близька людина. Головне завдання помічника полягає в тому, щоб допомогти породіллі під час родового процесу, починаючи з періоду сутичок і закінчуючи народженням малюка. Партнер, бере активну участь у всьому, що відбувається, а не просто спостерігає зі сторони, як вважають деякі чоловіки.

У разі, якщо чоловік не підготовлений до пологів, а просто прийшов, так як цього хоче дружина, то він займає позицію банального спостерігача, що зовсім неправильно. З таким підходом краще відмовитися від такого варіанту як партнерські пологи.

Від помічника в партнерських пологах потрібне створення сприятливої ​​атмосфери для породіллі, допомогти їй в полегшенні болю. Це може знадобитися, якщо жінка втомилася, а лягати в даний період їй не можна. Крім того буде до речі фізична підтримка, якщо жінка вирішила народжувати у вертикальному положенні. Тоді партнер допомагає їй тримати рівновагу.

Що потрібно знати, відправляючись на партнерські пологи?

На пологи може піти хто завгодно, але розглянемо приклад, коли цей хтось є чоловіком.

По-перше, він повинен сам хотіти бути присутнім і допомагати під час пологів. А не прийти тому, що дружина попросила, і вже точно не тому, що сусід «народжував» з дружиною.

Чоловік повинен усвідомлювати всю серйозність того, що відбувається. Адже пологи це важка праця, який супроводжується болем, страхом, кров'ю і багатьом іншим. У разі, якщо чоловік не переносить вид крові або боїться за дружину, то краще йому почекати в коридорі.

Так як, якщо в пологовому залі акушер буде займатися відкачуванням чоловіка, то це погано позначиться на пологах. Щоб пологи пройшли нормально, чоловік повинен бути готовий. Якщо чоловік був дійсно щасливий, дізнавшись про вагітність, якщо всю вагітність він жив з животом «в обнімку» і щовечора вислуховував серцебиття, то можна не переживати, тому що у такої пари все буде добре.

Крім того, чоловік разом з дружиною повинен відвідувати курси підготовки до пологів, щоб бути добре ознайомленим з процесом.

Можливий і більш «щадний» варіант для чоловічої психіки. Коли партнер присутній на сутичках, але на час потуг йде з пологового залу, а з'являється лише тоді, коли дитина вже народилася.

Чим допомогти під час пологів?

Партнер може засікати час між переймами, щоб жінка не відволікалася на це. Крім того він може нагадувати про те, що потрібно розслаблятися.

Помічник може «дихати» разом з породіллею, щоб полегшити її стан і зробити родовий процес легше. Але для цього він повинен знати спеціальні техніки дихання.

У разі необхідності, чоловік може зробити породіллі масаж, який зніме напругу з попереку. Партнер може допомагати у виборі пози і бути опорою жінці в процесі того як відбуваються партнерські пологи. Він створює сприятливу обстановку і підбадьорює породіллю.

Крім того людина може допомогти в питаннях, які не стосуються пологів. Наприклад, може принести або віднести що-небудь, купити в аптеці ліки, покликати лікаря і багато іншого.

Незалежно від прийнятого вами рішення, пам'ятайте про те, що воно повинно бути взаємним. Тоді партнерські пологи пройдуть успішно і в майбутньому вас чекає щасливе сімейне життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити