Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як визначити стать дитини

Визначити стать дитини мріє будь-яка пара, яка очікує появи нового чоловічка. В очікуванні народження дитинки зазвичай не замислюються про його поле, головне, щоб був здоровим. І, все ж, нерідко хочеться відкрити завісу таємниці і дізнатися, синю або червону коляску пора доглядати в магазині для новонароджених.

Визначити стать майбутньої дитини можливо вже на ранній стадії вагітності, на терміні 7 тижнів. Незважаючи на настільки маленький термін, гарантія ідентифікації статі практично 100-процентна. Даний метод називається біопсією хоріона і полягає в тому, що з порожнини матки за допомогою тонкої голки витягується мінімально можливу кількість матерії, ідентичною за генетичними характеристиками з плодом. Дана процедура може спричинити за собою ускладнення, аж до викидня, тому її призначають тільки в крайніх випадках. Наприклад, якщо є небезпека успадкування захворювання, і стать майбутньої дитини може впливати на ситуацію. Багатодітну маму, яка вже має трьох дітей однієї статі, теж можуть призначити біопсію щоб визначити стать дитини.

В основному ж, при визначенні статі ембріона покладаються на ультразвук. У сучасній медицині це найпоширеніший і безпечний для здоров'я мами і дитини метод. Однак використовувати його тільки для того, щоб визначити стать дитини і дізнатися, хто народиться, хлопчик чи дівчинка, небажано. До 12-ти тижнів визначити стать дитини практично неможливо. Скрутно це зробити і на більш пізньому терміні - 12-13 тижнів. Гарантія точності прогнозу зростає до 15 тижня вагітності, а до 23-25 ​​тижня досягає свого піку.

Незважаючи на популярність методу, УЗД теж може помилитися з тим щоб визначити стать дитини. Ембріон дуже малий в розмірах і часто приймає таке положення, що сплутати пуповину або пальці з статевим членом може навіть досвідчений лікар. В результаті впевнені в народженні хлопчика батьки отримають сюрприз - дівчинку. Буває, що плід чоловічої статі сором'язливо ховає свою гідність між щільно стиснутими ніжками, тоді його цілком можуть прийняти за дівчинку. Сюрпризи трапляються і в тому випадку, коли доктор набряклі статеві губи дівчинки приймає за мошонку хлопчика. Коротше кажучи, наші діти починають гратися ще в животі у мами, і ніякі сучасні технології не в змозі з ними змагатися. УЗД, на сьогоднішній день, залишається найактуальнішим методом ідентифікації статі дитини, але вчені продовжують шукати нові ефективні способи вирішення «полового питання» щоб можна було достовірно визначити стать дитини.

Народна мудрість теж внесла свою лепту в теорію передбачення статі дитини. Ось деякі способи і прикмети, не позбавлені сенсу, підтверджені багатовіковими спостереженнями.

ФОРМУЛА. Пропонується кілька формул, які допомагають спрогнозувати стать майбутньої дитини, одна з них виглядає так: 49 - X + 1 + Y + 3, де X - повний вік батька на момент зачаття, а Y - місяць зачаття. Якщо в результаті підрахунків виходить парне число - чекайте сина, якщо непарна - дочку.

ТЕОРІЯ БАТЬКІВ-ПЕРВІСТКА. Вважається, що у майбутнього батька, якщо він, свого часу, був первістком і у майбутньої матері, якщо вона з'явилася на світ услід за братом або сестрою, першим народиться хлопчик. І навпаки. У разі, коли обоє батьків були первістками або обидва мають старших братів і сестер, дана схема не діє.

Ось ще кілька народних прикмет щоб визначити стать дитини:

Надмірна волосатість на тілі вагітної може свідчити про народження сина.

Живіт гострий і виступає вперед - чекайте хлопчика, розпливається по боках - народиться дівчинка.

Якщо вагітна жінка віддає перевагу рибі, м'ясо та іншу їжу, збагачену білками - чекайте появи на світ хлопчика, якщо смакові переваги віддаються солодкого - народиться дівчинка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити