Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

У що пограти з маленькою дитиною

У що пограти з маленькою дитиною? - це питання часто можна почути з вуст батьків. Особливо часто він стає тоді, коли дитина тривалий час перебуває вдома. Це можуть бути тривалі вихідні, лікарняний, карантин в садку, літній відпочинок тощо. Зазвичай настає час, коли всіма іграшками переграно, все казки переглянуті, на вулиці гуляти ні з ким або заважає погода. Ось тут-то батькам варто підключити свою фантазію і досвід предків, щоб зайняти вашого малюка.

Насамперед запам'ятайте, що у дитини просто відкривається друге дихання, коли до ігор підключаються дорослі. Ви можете взяти ту іграшку, якій малюк грав 5 хвилин тому, і придумати на її основі цікаву гру. Давайте розглянемо ряд прикладів, при яких ваше спільне творчість принесе чудові результати.

Почнемо з банального малювання. Якщо діти малюють самі, то дуже скоро їм це набридає. Підключайтеся до процесу, дайте малюкові книжку-розмальовку. Впевнені, що спільна робота з розфарбовування знайомих персонажів доставить малюкові справжню радість.

Далі йдуть різні рольові ігри. Тут є два способи: можна скористатися тими іграшками, які у вас є під рукою, а можна з підручних засобів зробити що-небудь нове. Другий варіант набагато цікавіше. Зазвичай для того, щоб зробити нових персонажів, вам можуть знадобиться клей, олівці, папір або картон, ножиці, іноді шматочки матерії. Пограйте, наприклад, з дитиною в дитячий театр. Героїв можна зробити самому.

Є ще один спосіб чудово розважитися і поправити здоров'я - влаштувати фітнес-клуб. Зробити це простіше простого: візьміть звичайний м'ячик, скакалку, палички або фітбол. Якщо у вас є велике дзеркало, то це великий плюс, тому що робити вправи перед ним буде набагато цікавіше і вам і дитині. Включайте музику, і нехай ваша дитина задає вам різні вправи, які тільки зможе придумати. Нехай дитина побуде вашим інструктором, а якщо захоче, то нехай виконує вправи разом з вами.

У що пограти з маленькою дитиною? Пограйте в «пошук скарбу». Така гра зажадає попередньої підготовки, однак від цього вона буде тільки більш захоплююче. Вам буде потрібно попередньо зробити план вашого житла, краще кольоровий варіант, щоб вашому чаду було цікавіше вивчати його. А якщо у вас розвинена фантазія, то зробіть план на зразок піратської карти. Наповніть водою ванну - це буде бухта, в дитячій поставте кімнатні квіти на підлогу - це джунглі, а вітальня нехай буде пустелею або чимось на зразок того. Завершальним етапом приготувань стане приховування скарбу. Як скарбу може виступити будь-яка іграшка, олівці, пластилін або що-небудь інше, що буде цікаво для вашої дитини. Весь шлях до кладу повинен бути усіяний різними завданнями. Для цього на карті зазначається місце, де знаходиться перше завдання. Після того, як дитина знайде це місце, там буде заховано наступне завдання. І таким чином до самого останнього місця, де «заритий» скарб. Така гра може стати приємним проведенням часу не тільки в зимові дні, а й на день народження і Новий рік! Запрошені друзі вашої дитини стануть із задоволенням шукати «скарби», в якості яких можуть бути якісь дрібнички або подарунки. Головне в цій справі - ретельно пояснити своїй дитині, яким чином шукати скарб по карті.

Ще одне цікаве заняття - це влаштувати концертний виступ! Найголовнішим завданням у цьому «справі» - це заздалегідь продумати номера виступів. Напевно у вас є різні новорічні костюми, різні старі речі, які не шкода знищити і зробити з них костюми. Номери можуть бути найрізноманітнішими: читання віршів, спів, фокуси, гімнастичні вправи, танці. Ви самі здивуєтеся, наскільки розвинена фантазія вашої дитини, коли він почне вигадувати номера. Така гра корисна тим, що вона творчо розвиває вашої дитини і дає вихід його невгамовної енергії і фантазії.

У що пограти з маленькою дитиною? Намалюйте разом з ним картину. Заздалегідь придумувати сюжет вашій картині не потрібно. Коли ви будете по черзі малювати окремі елементи, все складеться само собою. Така гра стане прекрасним проведенням часу в будь-який час доби (крім ночі, звичайно). Тим більше, що малювання добре розвиває уяву дитини. Але найголовніше, що таку картину ви запросто зможете повісити на стіну в дитячій кімнаті.

Питання в що пограти з маленькою дитиною відпаде сам собою, якщо подумки повернутися в дитинство і згадати, у що грали ми будучи маленькими дітьми. Однією з таких ігор була гра «світлофор». Для цього вибирається ведучий гри і умовно кімната ділиться на три рівні частини. Ведучий стає посередині кімнати і відвертається від учасників. Потім його головна функція - це згадувати колір. У тих учасників, які мають такий колір в одязі присутній, той переходить на іншу частину поля. Ті у кого такого кольору не виявилося, намагаються перебігти так, щоб їх не спіймав ведучий. Головне правило гри - не брати інші речі, яких не було на учаснику спочатку, після оголошення кольору провідним. Така гра стане відмінним викидом енергії для вашого малюка, вона дасть можливість йому досхочу побігати і побігати. Погодьтеся, що це хороша альтернатива, коли неможливо вийти на вулицю.

У що пограти з маленькою дитиною, не знає тільки та людина, яка не хоче трохи пофантазувати. Для того, щоб розважитися сидячи вдома існує безліч захоплюючих ігор і занять. Ви можете зайнятися рукоділлям - вишивати, плести з бісеру фігурки тварин, ліпити з пластиліну. Можна зайнятися малюванням, просто почитати казку. Створити своїми руками ляльковий театр, влаштувати концерт або гімнастичні змагання - не тільки захоплююче, але і корисно. Такого роду заняття стануть відмінним розвагою не тільки для вашої дитини, але і для вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити