Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Слінг для новонародженого, який вибрати

Приблизно три століття тому з'явилася найперша дитяча коляска. У той час придбання коляски було дорогим задоволенням, яке могли собі дозволити тільки заможні сім'ї. Що ж застосовували молоді мами, коли колясок не було? Для перенесення немовлят застосовували перев'язь - слінг. Про те, що являє собою слінг і як його правильно вибрати, ми вам розповімо в даній статті.

Слінг - це тканина, довжина становить від двох і до шести метрів, ширина 50-80 сантиметрів. В даний час слінги користуються підвищеним попитом, багато молодих мам відмовляються від рюкзаків та колясок, віддаючи перевагу саме слінгу.

Досить часто слінг називають клаптевим власником або «бебі-слінг». Його головна перевага полягає в тому, що слінг дозволяє закріплювати малюка в природному положенні на грудях, спині або ж боці. Слінг добре підтримує спину в природному положенні, оскільки облягає її і в точності повторює форму хребця. Дане положення рівномірно розподіляє навантаження.

Важливою перевагою є і те, що слінг дозволяє звільнити руки. Так жінка може займатися своїми справами, а малюк буде спати, слухаючи биття серця матері. Слінг дозволяє годувати малюка, не змінюючи при цьому його положення. Користь слінгу полягає і в тому, що завдяки цій конструкції можна абсолютно вільно пересуватися в будь-якому напрямку, а це, в свою чергу, істотно спрощує похід в громадські місця, а ось зі звичною для багатьох коляскою особливо не подвігаешся.

Який слінг вибрати

Існує кілька різновидів слінгу, наприклад «на кільцях», «шарф», «травень-слінг». Моделі «на кільцях» і «шарф» добре підходять для новонароджених, а май-слінг зручний для малюків, які вже можуть сидіти.

Найбільша довжина слінг-шарфа становить 4 - 6 метрів, зав'язується він на плечах матері, що дозволяє розподіляти навантаження рівномірно.

Довжина слінгу на кільцях від двох метрів. На одній його стороні розташовується спеціальна подушечка для плеча, і кільце, в яке протягується протилежна сторона слінгу.

Май-слінг зовні схожий на рюкзак-кенгуру, дана конструкція дозволяє маляті сидіти в зручному для нього положенні.

Зверніть увагу

Для того, щоб грамотно вибрати слінг, в першу чергу, слід звертати увагу на тканину, з якої він виконаний. Матеріал повинен бути обов'язково натуральним (наприклад, бязь, сатин, ситець) і, звичайно ж, міцним. У разі якщо тканина містить синтетику, то у малюка може з'явиться алергія.

Сьогодні існує великий вибір слінгів з теплого матеріалу, які призначені для холодної пори року. А тому молоді мами часто набувають відразу пару слінгів.

При застосуванні слінгів слід знати, що одяг дитини повинна бути еластична і трохи завелика, щоб малюкові було затишно.

За та проти

Безліч мам сумніваються в зручність і практичність слінгу. Але дані сумніви безпідставні, оскільки перев'язь, існує з давніх часів. Він створений для зручності переміщення і щоб носити малюка на руках. З часів первіснообщинного ладу Сліг є незамінною річчю. Сьогодні слінги змінилися і стали ще зручніше, та й до того ж зараз дуже старанно підбирають тканини для їх виробництва.

Хвилює сучасних жінок і вплив слінгу на здоров'я малюка. Вченими проведено дослідження, які довели, що малюк почуває себе більш спокійно поруч з мамою. Крім того, таким чином він отримує більше тепла, яке необхідно йому для повноцінного сну. В результаті дитина розвивається більш спокійно.

Турбує жінок і то, чи не стане малюк розпещеним увагою? Але досвідчені вчені впевнені в тому, що діти не стають розпещеними, оскільки в найперші місяці життя їм найбільше потрібна увага і турбота матері. Розвиток малюка поруч з мамою відбувається гармонійніше, та й до того ж з часом дитина сама не захоче сидіти поруч, так як він почне вивчати світ (повзати, вивчаючи простір, а потім ходити і т.д.).

Додати коментар


Захисний код
Оновити