Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Особливості раннього віку дітей

Напевно багато батьків прийдуть в здивування, коли дізнаються, що їм відомо про свою дитину істотно менше, ніж здається на перший погляд. Психоаналітики встановили і описали особливості ніжного віку малюків, їх відчуття з моменту знаходження в матері.

Існує негласне правило, яке свідчить, чим вище рівень розвитку живих істот, тим тривалішим є їхнє дитинство і більш безпорадні вони після народження. Експерименти дослідників підтверджені на практиці, ще раз підкреслюючи правдивість тверджень, проте тільки першої їх частини. У разі якщо говорити про безпорадність, то тими ж дослідниками було доведено протилежне. Людський дитина емоційно заможний і сильний, настільки, що дорослим в деяких випадках це здається просто нереальним. Жоден з дорослих не вижив би в умовах, в яких розвивається дитина. Йому доводиться пройти крізь зміну температурного режиму, оскільки він з 37 ° С потрапляє в 25 ° С, а з водного середовища переходить в повітряну, за мить навчається техніці дихання, та й до того ж позбавляється подачі їжі. І все це відбувається за пару митей. І як після цього, можна назвати дитину слабким.

люблячі руки

При народженні дитина страждає, відчуваючи нескінченне падіння, а так само сильний головний біль, малюк наляканий і беззахисний. Але психологи довели, що всі ці негативні моменти можуть навіть не залишити й сліду в підсвідомості, коли дитя торкнеться грудей щиро люблячої мами! Саме з цієї причини в лікарській практиці активно підтримують природні пологи. Тільки лише 10% жінок під час пологів потребують стимулюючих і болезаспокійливих лікарських засобах. Решта 90% можуть успішно народити дітей при мінімумі медичного втручання, покладаючись тільки на свої сили. У процесі пологів жінка може не кричати, а наприклад, співати, слухати музику, та все, що завгодно, лише б перенести всі ці моменти з позитивним настроєм. Все це необхідно тому, що емоції матері для дитини в той момент означають значно більше, ніж його особиста фізичне напруження. На курсах для майбутніх батьків всього цього навчають кваліфіковані фахівці.

Те, що малюки, бажані при зачатті, виношуванні, народжені в люблячі руки батьків, починають власне життя з позитиву, давно доведено вченими. Ці дітки комунікабельні і оптимісти по життю, оскільки вони відчувають себе в безпеці, і у них встановлюється хороший зв'язок з батьками.

Як же це змогли з'ясувати? Відповідь проста, за допомогою психотерапевтичних практик. Безліч фахівців займаються зчитуванням «пам'яті народження», яка відкриває особливості і таємниці раннього віку малюків. Під гіпнозом людина згадував і розповідав те, що трапилося з ним в момент появи на світ, причому розповідали люди в подробицях, включаючи думки, які у них виникали. Вони були зрілі, а почуття при цьому глибокі.

мамин голос

Немовля чує голос матері задовго до появи на світло, саме тому і після народження він легко відрізняє цей голос від будь-яких інших. За допомогою тестування, було визначено наскільки дитина прив'язаний до голосу матері. Провів дане тестування французький психолог Ентоні де Каспе. Немовлятам, сисним материнську груди крізь силіконову накладку з соскою, з'єднали з пристроєм, який оцінював швидкість смоктання. Після включили запис казки, яку читали їх мами і інші жінки. Як тільки дитина чув рідний голос, він починав смоктати швидше і істотно інтенсивніше. Дводенні дослідження дозволили вченому зробити висновок, малюки точно впізнають голоси матерів (незалежно від того, якою мовою вони говорили по-англійськи або по-німецьки). А це говорить нам про те, що малюк може вловлювати ритм мови, інтонацію, зміна фонетики, та й просто тримати в своїй пам'яті саме той, найрідніша голос, який чув ще до появи на світ. Цей дивовижний талант слід застосовувати і розвивати. Дитина завжди готовий розмовляти з мамою, напевно все помічали, як 2-3-місячний малюк відповідає за допомогою гуління і агукання. І він не просто відкриває для себе можливості голосу, але і отримує від діалогу задоволення.

В очікуванні дотиків

Розмова тіла стає комунікативним ще до того, як малюк повністю навчиться контролювати власні рухи. Знявши дитини на руках батька, а після прокрутивши запис в повільному темпі, фахівці прийшли до приголомшливого відкриття, яке пов'язане з особливостями малюків, дитина може рухатися синхронно з дорослим. При перегляді було видно, що крихта повторює рухи батька. Як тільки батько нахиляв голову, малюк тягнувся йому назустріч своїй головою. Коли права рука батька рухалася з його боку, ліва рука крихти тягнулася з протилежного, тобто назустріч. Спочатку психологи не могли повірити, в існування подібної синхронності. Фахівці закликали батьків освоювати бондинг - тілесний контакт, що дозволяє розуміти мову дитини з найперших днів. Саме бондинг може стати хорошою основою для гри і емоційної близькості з батьками в подальшому.

Хочу знати все!

Новонароджений є особистістю і він цілком здатний на самовираження. Цей факт підтвердили наукові відкриття. Малюк здатний спілкуватися, формувати взаємини. Дитина, тільки що з'явився на світло, готовий сприймати нову інформацію і при найменшій підказкою все розуміє. Тому, якщо ви станете спілкуватися з малюком враховуючи особливості його віку, то ви отримаєте розвинену особистість і розумної людини. Не слід недооцінювати маленьких діток, адже вони набагато більше розвинені, ніж здається на перший погляд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити