Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи варто купувати підігрівач для дитячих пляшечок

Для здоров'я малюка правильне харчування відіграє важливу роль. Так як недостатньо просто годувати малюка в певні години поживними продуктами, важливо ще й те, щоб їжа була свіжою і повністю готової до вживання. У переважній більшості випадків, дитина у віці до двох років споживає їжу тільки рідкої консистенції. До такої їжі відносять протерті супи, каші, молоко, страви, що вживаються в теплому вигляді. В даний час для цього створені спеціалізовані пристосування, а саме підігрівачі для пляшок і харчування. Застосовувати їх можна в найрізноманітніших умовах, і вдома, і під час прогулянки, і при тривалій подорожі, що істотно заощаджує час. Але в разі якщо ви сумніваєтеся, чи варто купувати підігрівач для пляшечок, прочитайте цю статтю.

Педіатри впевнені в тому, що вживання теплою рідкої їжі сприяє повноцінному розвитку травної системи, а ще прийом такої їжі робить трапезу безпечнішою. Найпершим продуктом кожного малюка, яким він тривалий час харчується, є материнське молоко або спеціалізовані суміші, які здатні його замінити. І тільки після певного часу, приблизно, з піврічного віку в раціон дитини включають каші і рідкі супи, що нагадують за консистенцією молоко.

Чи варто купувати підігрівач?

Харчування можна підігріти самими різними способами, наприклад, під струменем гарячої води, в СВЧ-печі, на водяній бані, в каструльці. Найкращим варіантом вважається, природно, найбезпечніший. І якраз саме таким, на думку досвідчених фахівців, є спеціалізований підігрівач для пляшечок.

Його перевага полягає в тому, що він дозволяє швидко нагрівати до необхідної температури будь-які стандартні ємності з харчуванням, при цьому випадковий перегрів або недогрев виключений. Прилад дуже хороший і для годувань вночі, так як може утримувати оптимальну температуру тривалий час, функція термоса. Деякі моделі динячих приладів мають можливість працювати і від мережі, і від прикурювача в авто, що так само зручно для подорожей і тривалих поїздок з маленькою дитиною в машині. А ще існує ряд підігрівачів, що мають функцію стерилізатора.

Підігрівач може бути хорошим подарунком. У разі якщо збираєтеся піти в гості, де є новонароджений, то питання про те, що подарувати, відразу зважитися.

У переважній більшості випадків, підігрівачі для пляшечок виконують з безпечного термостійкого матеріалу, що застосовується в харчуванні. Переносний підігрівач оснащений комфортними м'якою сумкою, що надійно захищає його, роблячи небитким. Часто ці сумки мають вигляд м'яких іграшок (наприклад, собачок, бегемотиків, котів). Естетичний підхід не є простим розвагою. Іграшка, за запевненням досвідчених психологів, яка «годує», допомагає виробляти у малюка апетит. Та й до того ж всупереч поширеній думці, діткам далеко не байдуже, з чого вони стануть їсти. А ще сумка-іграшка може бути застосована і для гри.

Обережно підробка.

У кожної медалі є дві сторони. Так підігрівач, за винятком позитивних якостей, може таїти і небезпеку. Однак це можливо тільки тоді, коли пристрій не ліцензований, і його виробник під сумнівом.

За запевненням фахівців, в даний час підробкою є кожна третя одиниця техніки. У разі якщо ви придбаєте подогреватель- підробку, то в он швидко перестане функціонувати, але ще він може створити замикання і навіть пожежа (оскільки виконаний з матеріалу, який легкозаймистих).

У питаннях безпеки важливо абсолютно все. І самі матеріали, з яких виконаний спеціалізований підігрівач для пляшечок, і навіть сумка призначена для його зберігання. У разі, якщо якісь певні складові частини підігрівача виконані з технічних і зовсім нехарчових сплавів (корпус або інші інші), то під час застосування або зберігання в повітрі можуть виникати згубні для здоров'я випаровування. Результатом стануть всілякі захворювання. Одним з головних ознак небезпеки є різкий неприємний запах виходить від підігрівача.

Щоб захистити себе від підробки, не потрібно купувати прилад на ринку, краще зробити покупку в дитячому магазині або аптеці. Обов'язково вивчіть інструкцію, зверніть свою увагу на поради по зберіганню, наприклад, не слід ставити даний прилад на полицю з іншими технічними виробами, якщо вони мають непобутових призначення, не можна розташовувати в сирих місцях. Неправильна експлуатація швидко призведе до поломки. Але в разі якщо дотримуватися інструкції і акуратно поводитися з приладом, він послужить вам тривалий час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити