Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

З якого віку потрібне ліжко дитині

Поза сумнівом у кожного має бути свій особистий простір. І навіть якщо людина тільки народився, це ще зовсім не означає, що можна його позбавити свого куточка. У такому ніжному віці, ще рано відводити для дитини цілу кімнату, та й до того ж не всі можуть собі це дозволити. З цієї причини першим куточком для дитини стає ліжечко. Хоча питання про необхідність ліжечка завжди викликав безліч думок, ось як раз в даній статті ми і спробуємо розібратися, з якого віку потрібно ліжко.

На перший погляд здається, що питання про ліжка може виникнути значно пізніше, але в дійсності все зовсім так.

Безліч батьків, які всерйоз замислюються над тим, як розумно витрачати бюджет після появи дитини, відмовляються саме від ліжечка, пояснюючи тим, що в ліжку батьків чаду істотно комфортніше. Але тим не менше ми впевнені, що ліжко потрібна з перших днів життя, причому саме своя. У разі якщо ви не можете придбати нову ліжечко, то розпитав знайомих, і можливо, у когось знайдеться стара ліжечко, вам її подарують або продадуть недорого. Думаю всі погодяться, що краще стара ліжечко, ніж її повна відсутність.

Позбавляючи дитину з раннього віку свого місця для сну, ви позбавляєте його можливості привчатися до самостійності. В даний час доведено, що в перший рік життя темпи навчання максимальні, з цієї причини слід намагатися закласти в свідомість основи не просто характеру, а й сприйняття світу. Нехай на перший погляд ліжко в цьому переліку не грає важливої ​​ролі, але якщо копнути глибше, ми зрозуміємо, що саме вона окреслює межі особистої свободи. Вона вчить, що у кожного є своє містечко, де можна відпочити і побути на самоті.

Природно, все це прийде до малюка не відразу, але вчасно збудований фундамент допоможе уникнути безлічі проблем в подальшому.

Досить часто ми укладаємо дітей спати з собою просто тому, що так зручніше нам. Зручно тому, що малюк спить істотно міцніше поруч з мамою, а їй доводиться рідше вставати по ночах. Зручніше і тоді, коли годуємо грудьми, так як не потрібно вставати посеред ночі і робити купу непотрібних рухів, а просто посунувся до дитини і годуєш. Так то воно так, але краще прибрати лінь в сторону і зробити кілька кроків до ліжечка до плакав дитині.

Тепер обговоримо питання про потреби дитячого ліжка, яка з часом прийде на зміну колисці.

Все індивідуально, і прямо залежить від самого малюка, від його фізіологічних характеристик. Оскільки одні дітки і в два роки залишаються маленькими, тому їх перша ліжко може прослужити довгий час. Але якщо малюк в півтора року вже загрозливо тісно поміщається в ліжку, тоді слід задуматися про придбання чогось просторіше.

Важливу роль відіграє і те, як саме спить дитина. Наприклад, якщо він неспокійний і крутиться уві сні, часто перевертається, то йому бажано спати в ліжечку з захистом до тих пір, поки сон не налагодиться. Так як в ліжку, де нічого не захищає від падіння на підлогу, спати небезпечно. Навіть якщо ви станете обкладати його подушками або вистилати підлогу навколо ковдрами, якщо дитина впаде він сильно злякається. Але бувають і інші дітки, які в якій позі засипають, в такий і прокидаються. Ось для них перехід до «взрослеющей» ліжечку може статися значно швидше.

В цілому, ми б не радили купувати ліжко раніше, ніж дитині виповниться два роки. У тому випадку, якщо малюк виріс з дитячої, то йому потрібно більше простору, інакше вас чекають безсонні ночі. Чому саме з цього віку? Тому що після дворічного віку малюки стають вже більш свідомі, здатні контролювати себе і власні руху навіть уві сні. Крім того, саме в цьому віці настає етап відчуження, відсторонення від матері. Тобто, дитина перестає відчувати себе єдиним цілим з матір'ю, він розуміє, що є окремою особистістю і у нього власне життя. В даний період, виникає найбільша частина дитячих конфліктів, які слід вчитися усувати відразу ж. Власна ліжечко допоможе маляті відчути свою значимість, свій статус. Вам може здаватися, що це дурниця, але життя малюка в такому юному віці якраз і складається з таких дрібниць.

По цій причині завжди придивляйтеся до свого малюка, прислухайтеся до його бажанням. У разі якщо він сам просить вас про власному ліжечку, то прислухайтеся. Оскільки в деяких випадках діти самі знають, чого хочуть. Природно, якщо це не банальний каприз.

На питання, з якого віку потрібне ліжко, немає однозначної відповіді. Можна тільки встановити мінімальні і максимальні межі, для малюка до двох років ліжко буде велика, але ось років до 3,5-4 вона вже необхідна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити