Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Небезпечні ситуації, які підстерігають дитину влітку

Що таке літо, якщо у вас є маленька дитина, - це пора підвищеного травматизму. Якщо вірити статистиці, то на літній час припадає пік різноманітних інцидентів, які пов'язані з тепловими ударами, утопленнями, отруєннями і багатьма іншими бідами дітей. У даній статті ми розглянемо найбільш небезпечні ситуації, що підстерігають дитини в теплу пору року.

Навіть ризик травм і багатьох інших неприємностей не зможе змінити настрій людей і позбавити їх веселощів в теплі дні, особливо якщо мова йде про маленьких дітей, але, тим не менше, батьки не повинні втрачати пильність.

водойми

Природно, небезпечні водойми не за замовчуванням, а через знаходження в них дітей і відсутності нагляду дорослих. Переважна більшість людей вважає, що на водоймі або в басейні дітям безпечно, в разі якщо дорослі люди знаходяться поруч. Однак за статистикою безліч бід відбувається саме тоді, коли навколо безліч дорослих. У переважній більшості випадків проблема криється в зниженні пильності. Дитина бачить навколо дорослих і забуває про небезпеку, починає балуватися, запливати надто далеко. За даними статистики, половина дітей тоне виключно в людних місцях.

Перебування на сонці

Про те, що не можна тримати дитину на відкритому сонці, знають всі батьки. Але, як виявилося, небезпека є і в похмурий день! Час доби і хмарність абсолютно не впливає на чисельність згубних УФ-випромінювань, яким піддається людина. З цієї причини експерти завжди рекомендують прикривати голову. Особливо це стосується дітей, оскільки це - єдине, що може скоротити збитки від сонячних променів. Особливо важливо для діток, які не досягли піврічного віку.

Обов'язково застосовуйте сонцезахисний крем, краще вибрати саме той, який захищає від UVA, а також UVB променів. Сонцезахисний лосьйон необхідно застосовувати за півгодини до виходу з дому, а після кожні дві години або відразу ж після плавання або потіння.

перегрів

Більшість людей упевнена в тому, що тепло абсолютно не є проблемою до настання липня і серпня, коли приходить найбільш тепла пора. Але факти свідчать про протилежне. Теплові удари у малюків найбільш поширені саме на початку сезону, тому, як тілу потрібен час, щоб пристосуватися до тепла. Ще слід пам'ятати про те, що перегріви підстерігають і дорослих людей, але їм значно легше з цим справлятися.

Надувні іграшки для плавання

Вважають, що надувні круги та іграшки повинні захищати малюків у воді. Але, як показує практика, подібні іграшки зроблені для задоволення, але ніяк не для захисту. Вони створюють помилкове відчуття безпеки. Звідси травми і багато інші неприємності. Особливо небезпечні різні пристосування, в яких малюк не може контролювати свій стан. У разі якщо він перевернеться, то не зможе повернутися в колишнє положення і, природно, потоне.

безпечність

На перший погляд, нічого не може трапитися з дитиною в басейні, в разі якщо ви на короткий проміжок часу відлучитися забрати телефон або придбати напій. Але, тим не менш, слід завжди пам'ятати, що дитині достатньо кількох секунд, щоб потонути. Протягом декількох хвилин він може втратити свідомість, а за п'ять хвилин під водою організм отримує незворотні пошкодження мозку, що призводить до летального результату. За статистичними даними, в більшості країн утоплення є другою причиною ненавмисного смерті у віці від 1 до 14 років. А це в кілька разів перевищує чисельність смертей від дорожньо-транспортних пригод, що підстерігають дітей теж вельми часто.

зневоднення

Існує думка, що дітки повинні пити тільки тоді, коли вони цього хочуть. Але в спеку зневоднення настає дуже швидко. До моменту, коли дитина відчує спрагу, він може бути вже зневоднений. Приклад: якщо масі тіла дитини становить 45 кілограм, то йому потрібно не менше 150 мілілітрів води кожні 15 хвилин.

Забули в автомобілі

Це незбагненно, але, тим не менше, відсоток дитячих смертей в закритих машинах жахливо величезний. І з кожним роком дані ситуації все частіше і частіше повторюються. Температура в авто в літній період здатна дуже швидко підвищуватися, що здатне привести до пошкодження мозку, ниркової недостатності і смерті всього за пару хвилин. Коли температура зовні коливається між 26 і 38 градусами, то температура в машині може дуже швидко піднятися вище 75 градусів. При температурі 28 градусів на вулиці температура всередині машини піднімається до 42 градусів за 15 хвилин, навіть якщо відкриті вікна на п'ять сантиметрів кожне. Само собою, діти не здатні витримувати екстремальне тепло. Здавалося б, хороший батько ніколи не забуде дитину в машині, але, тим не менш, часто трапляється так, що малюк засинає на задньому сидінні, а зайняті батьки просто забувають.

Додати коментар


Захисний код
Оновити