Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Залежність статі дитини від різних факторів

На стать дитини впливає безліч факторів, серед них: маса тіла матері, забруднення навколишнього середовища, навіть економічні умови можуть вплинути на стать дитини. Багатьох сучасних батьків хвилює стать майбутньої дитини, і, природно, вони хочуть знати про це заздалегідь. Так можна передбачити стать малюка? Саме про це ми і розповімо в даній статті.

Хлопчик чи дівчинка?

На жаль, природа дуже рідко чує побажання батьків. Ті, хто впевнені, що шанси народити дівчинку або хлопчика рівні, помиляються. Тому як ніколи співвідношення між новонародженими різних статей не було 1: 1. Завжди когось більше, а когось менше. На такі зміни впливає кілька чинників.

Маса тіла матері до зачаття робить вирішальний вплив на стать дитини. За результатами, отриманими італійськими дослідниками, які спостерігали 10000 вагітних, стало відомо, що жінки з вагою нижче 54 кілограмів, істотно частіше народжують хлопчиків, ніж тим хто важить більше.

На стать дитини можуть впливати природні аномалії і стихійні лиха. Тому в країнах, які зазнали посухи, а в результаті - голоду, в два рази частіше на світ з'являються дівчинки. Американські дослідники змогли з'ясувати, що після періоду тривалого голоду, посухи та інших лих народжується дуже мало хлопчиків. Причина ще й у тому, що на якість сперми і стать ембріонів впливає не тільки недоїдання, але і ряд багатьох інших факторів. Фахівці звернули увагу на істотну зміну навіть в співвідношенні хлопчиків і дівчаток в Східній Німеччині після падіння Берлінської стіни.

Так, в 1991 році на світ з'явилося на пару сотень тисяч менше хлопчиків, вчені пояснюють це тим, що в цьому році люди були напружені через політичні подій. Точно так же чисельність хлопчиків зменшується після землетрусів і стихійних лих. У всіх зазначених випадках стрес знову основної причини, яка визначала стать дитини.

Впливає на співвідношення статей навіть сезон. Так, у разі якщо зачаття відбулося восени, то народжується більше хлопчиків, а на народження дівчинки шанси підвищуються, якщо зачаття відбулося навесні (з березня по травень місяць).

Чоловічі ембріони мають певну перевагу на стадії попадання в матку. Оскільки клітини чоловічого ембріона діляться істотно швидше, і всі процеси, які пов'язані з метаболізмом, у них проходять активніше. Але при цьому з таким швидким поділом клітин підвищуються шанси на аномалій у розвитку. Збільшується дію токсинів і безлічі інших згубних речовин. Так, під час вагітності і після народження шанси на неповноцінний розвиток хлопчиків більше.

Сперечаються фахівці і над тим, чи є залежність статі від хімічного забруднення зовнішнього середовища, чи впливає воно на співвідношення між статями. Американські вчені впевнені в тому, що дані фактори все ж впливають на співвідношення між новонародженими хлопчиками і дівчатками. Наприклад, після семи років після аварії, пов'язаної з викидом діоксину, в постраждалому регіоні народилося в два рази більше дівчаток, ніж хлопчиків.

Крім того, залежність від факторів, пов'язаних з певними речовинами, вже доведена. Оскільки речовини впливають на сперму і запобігають розвитку ембріона.

Нікотин відноситься до одних з цих згубних речовин. Японські і датські вчені з'ясували, що куріння до зачаття і при вагітності суттєво знижує шанси на появу хлопчиків. А в разі якщо курять обоє батьків, то ймовірність народження дівчинки підвищується на третину, якщо порівнювати з некурящими парами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити