Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як уникнути дитячого травматизму: поради для батьків

Незважаючи на всі старання батьків захистити своїх дітей від небезпечних травм, вони все одно відбуваються. Так як у батьків є безліч домашніх справ, унаслідок яких увагу злегка розсіюється. Особливо це стосується тих випадків, коли жінці ніхто не допомагає з домашніми справами, адже чоловік цілими днями на роботі і допомоги чекати абсолютно ні від кого.

Але тим не менш, в наш час існує ряд рекомендацій, дотримуючись яких, можна максимально убезпечити дитину. Саме про рекомендації ми і розповімо вам в цій статті.

Насправді уникнути дитячого травматизму просто за допомогою рад навряд чи вийде. Важливо щоб сам батько заздалегідь проектував ситуацію, передбачаючи можливі згубні наслідки для малюка, адже тільки так можна уникнути травматизму.

У переважній більшості випадків причинами дитячого травматизму виступають ситуації, коли малюк не може впоратися з будь-якими перешкодами на своєму шляху. До всього цього слід додати відсутність батьківського нагляду. Таке безглузде збіг обставин призводить до виникнення серйозних проблем.

Нижче представлені прості поради, які ще раз нагадають, на що слід звертати особливу увагу. Але все ж слід розуміти, що ситуації бувають різні, а отже передбачити їх неможливо. Тому намагайтеся не залишати малюка в потенційно небезпечній обстановці.

1. Ніколи і ні за яких обставин не залишайте дитину одну на неогороджених поверхні (наприклад пеленальні столики, ліжка, дивани, столи і багато іншого). Навіть якщо потрібно відійти всього на хвилину, краще брати малюка з собою.

2. Інші діти, навіть дорослі і самостійні, не повинні носити малюка на руках, оскільки у них не вистачить сил і реакції в ситуації, якщо вони спіткнуться або втратять рівновагу. Та й до того ж діти можуть не помічати кутів і багатьох інших предметів, тому є ризик, що вони вдарять дитини про що-небудь.

3. Слідкуйте за тим скільки іграшок в манежі або дитячому ліжечку, тому як їх не повинно бути багато. В іншому випадку дитина зможе, піднявшись по ним, випасти на підлогу.

4. Обов'язково перевіряйте: чи добре зафіксовані боковушки дитячого ліжечка (особливо якщо періодично їх опускаєте).

5. Якщо вийшли на прогулянку або їдете з малюком в машині, обов'язково пристібати його спеціалізованими ремінцями, дотримуватися його на поворотах.

6. Зробіть перепланування таким чином, щоб біля вікна не стояло ніякого предмету меблів за яким дитина зможе дістатися до вікна.

7. У разі якщо дитина добре повзає і намагається сам ходити, то слід прикрити всі гострі краї меблів спеціалізованими захисними накладками.

8. Обов'язково встановіть на вікно спеціалізовану захисну заклепку, яка не дасть дитині відкрити віконно, навіть якщо малюк дістався до нього.

9. Навіть у випадку якщо міцно тримайте малюка в руках, не дозволяйте йому відкривати вікна.

10. Завжди надійно закривайте двері, що ведуть на балкон, крім того необхідно закривати всі виходи, що ведуть до сходів, так як ваш малюк не зможе впоратися з такими перешкодами, як сходинки, що не ушкодивши.

11. Відмовтеся від ходунків, оскільки користі від них немає, вони лише шкодять опорно-руховому апарату, та й до того ж ненадійні, можуть за щось зачепитися і з легкістю перевернутися.

12. У разі якщо ваш малюк грає на підлозі, завжди прибирайте за ним іграшки, адже він може наступити на них і боляче впасти.

13. Забороніть стрибки на дивані, а так же ліжка.

14. Якщо дітей двоє і ви придбали двоповерхову ліжечко, то потрібно знати, що дітей до шести років не можна селити на другий поверх.

15. Стежте за тим, щоб черевики були добре зашнуровані, а шнурки не бовталися по підлозі.

16. У тих місцях, де малюк може посковзнутися, потрібно покласти килимки з гуми (наприклад, у ванній кімнаті або біля басейну).

17. При спуску і підйомі по сходах, малюк повинен міцно триматися за поручні, обов'язково привчите його до цього.

18. Відповідально підійдіть до вибору вуличної майданчики для ігор. Їх негласно поділяють за віком грають діток. Пошукайте в своєму районі такий майданчик, яка підійде саме для вашої крихти. Матеріали, з яких виконано обладнання, повинні бути міцними, а їх поверхня повинна бути м'якою. Все ігрове обладнання повинно знаходитися в ідеальному стані.

19. Ніколи не відходьте далеко від малюка, навіть в разі якщо він грає безпечними іграшками на безпечної ігровому майданчику.

20. Обмежте доступ до гострих предметів, ніколи не дозволяйте дитині брати такі предмети в руки, поки він не стане дорослим.

21. Ставте скляні предмети таким чином, щоб дитина не діставав до них.

22. Не можна тримати в будинку нестійку меблі, оскільки вона становить серйозну загрозу здоров'ю малюка, тому або викиньте її, або старанно закріпіть.

Як уникнути дитячого травматизму: поради для родітелей23. Якщо в будинку є зброя, то ховайте його, як можна далі.

24. Особливу увагу приділяйте дитині тоді, коли перебуваєте в гостях, оскільки там не так безпечно, як у вас.

25. У разі якщо ви придбали дитині велосипед або роликові ковзани, то неодмінно придбайте ще й шолом з наколінниками.

26. Завжди перевіряйте стан велосипеда (гальма, світловідбиваючі елементи), перед тим як дозволити малюкові на ньому кататися.

27. Навчіть свого малюка правильно переходити дорогу, вчіть з ним спільно ПДР.

Дотримання простих правил дозволить зменшити дитячий травматизм. Завжди стежте за дитиною, оскільки від вас залежить його майбутнє здоров'я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити