Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Блефарит очей у дитини

При блефариті очей у дитини дратуються краї повік, після цього вони набрякають і червоніють. У деяких випадках можуть виникнути маленькі ранки, скоринки і навіть струпи. Більш детально про дане захворювання ми розповімо вам в цій статті.

У переважній більшості випадків це захворювання страждають саме діти. На сьогодні відомо два основних види цієї хвороби, а саме виразковий (ульцерозний) і невиразковий. При блефариті уражаються відразу обидва століття.

Причини виникнення виразкової форми захворювання складаються в інфекції на війкових фолікул або залозах гланд. З невиразкової формою в більшості випадків стикаються з причини себорейного дерматиту або ж алергічної реакції, яка уражує шкіру голови, брів, вух.

Крім того причиною невиразкової форми хвороби можуть бути воші або алергія на косметологічні засоби.

Симптоми захворювання:

- набряклість і набрякання повік;

- свербіж, печіння, почервоніння очей;

- роздратування під нижньою повікою (схожі на скупчення піску або бруду під ним);

- активно випадають вії.

Під час захворювання ока стають надмірно чутливими до потрапляння на них яскравого світла, в такому випадку вони починають сльозитися і хворіти. Під час ульцерозного блефарити повіки стають жорсткими, тверднуть, покриваються сухий скоринкою, в разі якщо корочку зняти шкіра починає кровоточити і запалюватися.

Невиразкова форма відмінна тим, що повіки покриваються жирної «лушпинням», лускою, яку можна без зусиль видалити з поверхні шкіри. При наявності даної проблеми допоможе акуратне очищення століття і шкіри навколо нього. При цьому захворюванні почати лікування потрібно без зволікання.

У разі якщо причиною блефарити є інфекція, то в такому випадку лікування слід проводити із застосуванням антибіотиків. У разі якщо він виник в результаті алергічної реакції (на косметику, амброзію), то насамперед необхідно усунути подразник, тобто змити повіки чистою водою з милом, щоб припинити вплив на шкіру.

У разі якщо шкіра почала лущитися на голові, біля очей, брів, то лікар може порекомендувати застосування спеціалізованого крему для протирання або шампуню для виконання гігієнічних процедур. У разі якщо блефарит очей виник через наявність вошей, то буде потрібно спеціалізований комплекс лікарських засобів для боротьби з ними.

Незалежно від прописаних вам лікарських засобів, ви повинні самостійно і своєчасно очищати роздратовані ділянки шкіри за допомогою дитячих шампунів з ефектом «без сліз». Для цього слід розчинити невеликий обсяг такого шампуню у воді і за допомогою ватного тампончик акуратно протерти повіки очей.

Абсолютно будь-який вид блефарити здатний спровокувати рецидив, особливо, якщо малюк постійно обертається в умовах, які вже були причиною виникнення захворювання. При невиразкової формі очам дитини нічого не загрожує, але в разі виразкова форми, якщо вона часто повторюється, можуть виникнути рубці на століттях і навіть виразка рогівки.

З цієї причини виявивши перші симптоми цього захворювання слід негайно звернутися до лікаря за допомогою. У разі відсутності лікування блефарит може закінчиться дуже сумно, тому займатися самолікуванням не можна!

Додати коментар


Захисний код
Оновити