Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вагітність, сильний біль в животі

Поза сумнівом час вагітності один з найпрекрасніших періодів у житті жінки. Але іноді дане позитивне стан псує почуття тривоги при появі болю в животі. У разі якщо жінка бажає виносити і народити здорову дитину, то вона повинна мати місце у хорошого лікаря. Досвідчений лікар, спостерігаючи за жінкою в разі потреби зможе вчасно вжити заходів по збереженню вагітності. У даній статті ми розповімо вам про сильного болю в животі при вагітності.

Фахівці поділяють такі болі на два види:

- акушерські болю, які виникають при різноманітних проблемах пов'язаних з патологією вагітності, при загрозі викидня,

- Чи не акушерські болю, що виникають в результаті різних захворювань шлунково-кишкового тракту, апендициті, циститі, розтягнення зв'язок матки і т.д.

Позаматкова вагітність в переважній більшості випадків провокує болі в животі, при цьому ультразвукове дослідження може без проблем визначити причину. У разі позаматкової вагітності плодове яйце розташовується поза маткою.

Існують деякі ознаки, які допомагають здогадатися про наявність даної проблеми. У разі якщо тест на вагітність виявився позитивним, але при цьому виникає різкий біль в животі, запаморочення, нудота, блювота ви повинні відразу ж звернутися до лікаря. Небезпека позаматкової вагітності полягає і в тому, що може статися розрив маткової труби, а це є прямою загрозою життю і тільки лікар може допомогти в ситуації, що склалася.

У разі якщо біль носить ниючий, тягнучий характер або переймоподібний, то можливий викидень. У цій ситуації лікар повинен призначити детальне обстеження з метою виявлення причин. В даному стані краще знаходиться в стаціонарі, оскільки лише вчасна допомога фахівців здатна врятувати життя вам і дитині.

Причиною появи болю в животі може бути передчасне відшарування плаценти. Даний стан викликає безліччю факторів (наприклад, фізичне перенапруження, травми живота, підвищений артеріальний тиск у разі якщо раптового підвищення). У даній ситуації виникає розрив кровоносних судин і відбувається сильна кровотеча в порожнині матки, що є серйозною загрозою життю і плода, і матері. Рішенням проблеми може бути лише термінова госпіталізація з метою оперативного втручання або стимуляції пологів.

Крім того під час вагітності часто виникають проблеми з кишечником. Оскільки постійно зростаюча матка здавлює кишечник і інші внутрішні органи, крім того змінюється гормональний фон, але причиною може бути навіть зміна дієти. Так, надмірне вживання солодкого може спровокувати розвиток дисбактеріозу. З цієї причини якщо у вас виникли проблеми з кишечником, обов'язково порадьтеся з лікарем. Може бути досить лише збалансувати харчування і проблеми не стане.

Під час вагітності матка істотно збільшується в розмірах. Зв'язки, які її підтримують, розтягуються. А при перенапруженні зв'язок виникають болі в животі. У разі різких болів при ходьбі, при різких рухах, при кашлі, підняття тяжкості в деяких випадках достатньо лише розслабитися, відпочити і правильно підібрати бандаж. Але тим не менше консультація з лікарем не стане зайвою.

Крім того не можна виключати такі причини виникнення болю, як гострий панкреатит, холецистит, цистит, апендицит, камені в нирках і багато іншого. В такому випадку вагітній жінці необхідно негайно викликати швидку. А вже в лікарні проведуть ретельне обстеження.

Досить часто під час вагітності бувають запори, які теж можуть стати причиною болів в животі. В даному випадку можна одна порада, слід пити, як можна більше рідини і вживати в їжу великий обсяг фруктів, овочів. Крім того слід їсти цільно-зерновий хліб. А ще вагітна повинна активно рухатися і частіше гуляти на повітрі.

Неймовірно сильно лякають кожну жінку болю в животі на пізніх термінах вагітності. Однак такі болі не завжди пов'язані з загрозою викидня. В даному випадку причин так само може бути багато. Для позбавлення від даних болів в переважній більшості випадків досить налагодити режим харчування. Їжа повинна повністю відповідати вашому становищу. На пізніх термінах вагітності збільшилася матка посилює тиск на всі органи, що само собою провокує болі. У разі перенапруги м'язів преса теж можливі болі, в даному випадку слід просто добре відпочити.

Природно, вагітність є складним періодом у житті жінки, тому необхідно особливо уважно ставитися до здоров'я.

В цьому і полягає успіх вагітності, саме тому якщо щось турбує, потрібно звернутися до лікаря. У разі необхідності вас направлять в стаціонар. Де проведуть обстеження, що дозволить зрозуміти причину проблем і своєчасно надати допомогу. Головне не займатися самолікуванням за порадою будь-якої досвідченої сусідки, адже кожна вагітність унікальна і немає одного лікування на всіх. Знайте, що лише постійне спостереження у хорошого лікаря допоможе уникнути проблем і час виношування дитини залишиться в пам'яті як одне з найпрекрасніших.

Кожну вагітну жінку біль в животі призводить до стану паніки, в цьому сумніву немає. Але тим не менше потрібно заспокоїтися, набрати номер телефону дільничного гінеколога і все буде добре.

Додати коментар


Захисний код
Оновити