Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як впливають нерви, сльози, істерики на малюка під час вагітності

Кожна вагітна жінка напевно замислюється про те, як впливають на дитину її сльози й істерики? Фахівці запевняють в тому, що настрій жінки під час вагітності відбивається і на фізичному, і на емоційному здоров'я дитини.

Всі емоції, які відчувають майбутньою мамою при вагітності, формують її ставлення до вагітності в цілому, впливають на відносини з батьком дитини, на планування вагітності, на успіх і поразки у професійній діяльності та на величезну безлічі інших чинників за винятком уже названих.

Всіма емоціями керують нейрогормони. Тому якщо майбутня мама перебуває в стресовому стані або стані страху, то продукуються в цей час гормони через кров проникають в плаценту, і впливають на здоров'я дитини. Безліч різноманітних негативних думок є причиною стресової ситуації, а тому через гормонів стресу ендокринна система дитини активізується, надаючи вплив на ембріональний розвиток мозку.

В результаті народжуються діти, у яких із плином часу виявляють найрізноманітніші проблеми з поведінкою. А ще діти постійно нервують мам часто народжуються недоношеними, гіперактивними, дратівливими, зі скаргами на коліки.

У разі якщо при вагітності мама відчуває позитивні емоції, то віднайдені в цей час ендофіни і енцефаліни сприяють розвитку дитини з врівноваженим характером.

Але це все теорія, а в дійсності дуже складно контролювати свій емоційний стан перебуваючи в очікуванні дитини. Оскільки скачуть гормони, до яких організм поки не звик, провокують скачки і перепади настрою навіть якщо на це немає серйозних зовнішніх причин. Ще пару хвилин назад вагітна була спокійною, а зараз вже ридає, і при цьому не здатна пояснити причину своїх сліз.

На настрій вагітної жінки може вплинути абсолютно все, починаючи з випадково почутого слова до погляду, який вона не так зрозуміла.

Але незважаючи на це, при відповідній підтримці близьких людей, і при певному зусиллі зі свого боку, вагітна жінка здатна навчитися контролювати перепади в настрої, які в переважній більшості випадків тривають фактично весь перший триместр. У другому і третьому триместрі, в разі стабільного функціонування гормональної системи, виражених перепадів настрою не буде. І свій настрій майбутня мати може підтримувати самостійно.

Кожна майбутня мати повинна докласти максимум зусиль для того, щоб її дитина народилася здоровою. Для цього слід звести до мінімуму своє емоційне, а так само фізичне напруження. Щоб це зробити першочергово потрібно визнати для себе той факт, що ви зараз вагітні. А отже немає сенсу намагатися діяти будинку і на роботі точно так же, як діяли до вагітності. Крім того не можна вважати вагітність перешкодою на шляху кар'єрного зростання, просто витратьте час з користю для себе, приділіть час для відпочинку, а так само розслаблення.

Чи не розумно буде стримувати себе в прояві радості, насолоджуйтеся цими моментами. Не слід сильно переживати, якщо щось пішло не так, як було заплановано. Природно, ви будете проживати такі з приємні стану, як втома, нудота, млявість, але все пройде. Усвідомте, що це тимчасове явище, і воно зовсім не варто того, щоб нервувати.

Приготуйтеся до несподіванок, оскільки ніхто не знає, як саме буде протікати вагітність. Крім того пологи можуть початися на пару тижнів раніше терміну, зазначеного лікарем, може виникнути необхідність в постільному режимі, і якщо ви до всього готові, то це зовсім не викличе стрес.

Не зайвим буде підтримувати емоційний зв'язок зі своїми родичами. Не потрібно чинити опір, дозвольте їм опікати себе, допомагати. Вам не обов'язково справлятися з усім самостійно. І в разі якщо навколишні люди пропонують допомогу, то просто приймайте її, і будьте раді тому, що вас оточують люблячі люди.

І головне, не здумайте закриватися в своєму власному світі, оскільки вагітність це зовсім не хвороба. А отже зовсім не привід відмовитися від спілкування з друзями і родичами. У разі якщо не подобається щось у їхній поведінці, то просто повідомте їм про це, а не ображайтеся. Оскільки від цього буде прямо залежати здоров'я малюка, пам'ятайте про це.

Підійдіть спокійно до пологів, будьте впевненою в щасливому результаті вагітності. Так як зовсім скоро ви зможете побачити і взяти на руки найдорожчого чоловічка. Бережіть себе і свого малюка!

Додати коментар


Захисний код
Оновити