Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Поради сторонніх про виховання вашої дитини і як на них реагувати

Як тільки прийде ваш час, і ви станете мамою, ви неодмінно відчуєте на собі лавину коментарів і зауважень з боку різних «компетентних» порадників в питаннях виховання вашої дитини. І щоб вам не заблукає в потоці всіляких питань і порад інших людей, необхідно виробити вірну систему спілкування і поведінки з ними. Як себе вести, які питання і поради про методи виховання вашої дитини чекати від сторонніх, і яка у вас повинна бути на це реакція, ось на ці та інші питання постараємося дати відповідь.Якщо родичі радять

На самому початку необхідно визначити, яку важливість новоявлений порадник займає для вас особисто і для всієї родини. Природно, свекруха і ваша мама захочуть брати участь у вихованні дитини. Тому що він свій. Своя кров і свій спадкоємець. Тому для онуків нічого не шкода і хочеться завжди вкласти в них, то чого не встиг зробити для своїх рідних дітей. Значить, виходить, що до порад своїх бабусь прислухатися варто. Природно, якщо дві бабусі різні, то й проблеми будуть виникати. Від вас буде потрібно наполегливість по відношенню до однієї зі сторін. Якщо ви цього не зробите ви поринете в стан стресів разом зі своєю дитиною, і врешті-решт можете потрапити в руки глибокої депресії.

Деякі представники з старшого покоління не сильно довіряють сучасним лікарям і засобам по догляду за дитиною (підгузникам). Ваша справа не відразу перечити, а уважно вислухайте їхні поради і дайте обіцянку порадитися з вашим лікарем. Природно всі бабусі хочуть, щоб їх вислухали і слухали. Зобразіть наскільки вам важливо їх думку і як ви їх поважаєте. Якщо ви живете окремо, тоді вам коштувати вчинити, так як ви вважаєте. Спокійно намагайтеся реагувати на поради, і тоді конфлікт може не виникнути або буде погашений, так і не давши йому розгорітися.

Якщо ваша свекруха постійно третирує вас постійно з такими словами, типу «Ось коли я була молодою, то у мене ..., а у тебе ...» не намагайтеся все звалити на себе, а спробуйте приймати рішення і проводити дії спільно.

Наприклад, попросіть свою свекруху з малюком прогулятися, поки ви наведете у себе вдома порядок і приготуєте для сім'ї вечерю. Або вчините навпаки, коли свекруха повернеться з онуком - почастуєте її ніж те смачненьким.

Матусі на лавочці

Навчіться ставитися спокійно до негативних і критичним коментарям і зауваженням на вашу адресу і свого малюка. Страшного нічого немає, якщо ваша подруга скаже, що її Павлуша з дев'яти місяців їсть самостійно виделкою і ложкою, а ще вміє добре танцювати, співати і малювати! І ви в змозі ревнощів починаєте нервово порівнювати свою дитину з її, але скільки б ви не намагалися знаходити схожість, не намагайтеся ви їх не знайдете. У вас виникне маса комплексів, і ви втомитеся від нав'язливої ​​думки, що ваша дитина далеко відстає у розвитку і що я за матір, якщо допустила до такого результату. 

Усі комплекси необхідно гнати від себе геть, запам'ятайте, зайві, тим більше негативні емоції вам не потрібні! Подумайте краще про те, що, кожна дитина повинна розвивається згідно свого природного графіка, це по-перше. По-друге, ви надійна і хороша мама, просто розвитком Павлика відразу намагаються займатися дві бабусі, няня і дідусі на додачу, а ви самі поодинці управляєтеся з дитиною і ще на вас все домашнє господарство. По-третє, пам'ятайте старенький анекдот про двох літніх пенсіонерів, які брехали один одному про кількість любовних пригод. Ось так і ви дійте: розповідайте про виховання дитини, про його досягнення, розвитку. Адже ви говорите правду, а зовсім не брешете! Ваша дитина У будь-якому випадку ваша дитина особливий, найкращий, навіть якщо він зовсім не вміє в свої сім місяців грати на флейті.

Зовсім сторонню думку

Відпочиваюча поруч з вами на лавочці старенька, зітхає про те, що в її час трава була яскраво зелена, а діти, добре виховані? Її словами не слід надавати великого значення. Це проблема віку, а значить, вона колись торкнеться і вас. Адже люди різних поколінь завжди мають різне виховання. Бабуся, глибоко впевнена в тому, що ви просто чекаєте і не дочекаєтеся від неї рад, щоб взяти їх на озброєння, як правильно виховувати малюка. Хоча ви її бачите перший, і дай Бог востаннє. Вона просто не зовсім розуміє, чому ви не даєте своїй дитині подароване їй шоколадку або печиво, вона адже дає солодощі з хороших спонукань! А те, що у дитини є свій харчовий режим, алергія, та просто в цілях безпеки, не брати у чужих нічого - про це «бабуся» не думає. Та й справи їй немає ніякого до вашої дитини! Ось її поведінки, а вам з такого розуміння необхідно виходити.

Тільки не треба на стареньку злитися і вже тим більше не здумайте їй грубити. Краще Уважно вислухайте її поради і краще ввічливо перервіть: «Нам пора додому, вибачте. До побачення ». Не треба боятися образити незнайому співрозмовницю. По-перше, Якщо ви будете чемні, у неї ніколи не з'явиться приводу бурчати на «невиховану молодь». А потім, подумайте про себе і заспокойте себе думкою, що ви її більше не побачите. І не витрачайте ви так нерви!

Розставте пріоритети

Пам'ятайте, що у всіх випадках з вашої точки зору порадниками рухають їх власні комплекси. Бабуся, чи не стане збувати з пантелику молодих батьків, тому що вона дуже любить свого онука. Впевнена в собі мама не стане приписувати своїй дитині ті вміння і знання, якими він не володіє в силу свого безпорадного віку. Пенсіонерка, з благополучної родини, не стане вторгатися зі своїм статутом у «чужі потемки».

Задумайтеся про те, що для вас важливіше: вислухати незнайомого порадника, потім вступити з ним у дискусію і взяти на себе весь негатив від чужих і рідних - або огородити свою сім'ю і себе особисто від цього. Якщо ви вибрали другий варіант, тоді ввічливо скажіть рідним, друзям, знайомим, що дуже цінуєте їх старання допомогти, але хочете з ними спілкуватися легко і радісно, ​​не зачіпаючи ніяких моралей про виховання дитини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити