Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Актуальність проблеми роздільного виховання хлопчиків і дівчаток

Якщо на кілька десятиліть заглибитися в історію, то буде видно, що існували школи для хлопчиків і дівчаток. Що викликало такий поділ і чи потрібно в наш час дотримуватися такого принципу виховання? Сьогодні ми розглянемо найактуальніші проблеми виховання дівчаток і хлопчиків.

Сучасні дорослі люди пам'ятають, що в їх дитинстві було все однакове, підручники, одяг, іграшки, анекдоти, книжки. У дівчаток не було індивідуальності, її просто-напросто приховувала форма. Адже навіть трусики і колготки ні чим не відрізнялися від хлопчачі одягу.Сучасні дорослі люди відмінно пам'ятають часи, через які вони так довго йшли до різноманітності і широкому вибору. Якщо раніше всі намагалися бути схожими один на одного, і наслідувати, то зараз все кардинально змінилося, наші діти не хочуть бути схожими один на одного, може у них і однакові портфелі, але у всіх різні кольори, форми, і розмір. Адже зараз навіть близнючки, покликані бути копією один одного, зовсім не хочуть бути схожими.

Вибір багатьох батьків коливається між загальним та індивідуальним навчанням дитини. Адже зараз діти хочуть бути індивідуальністю, індивідуальний наряд, речі, і навіть навчання. Батьки довго думають, зважують всі за і проти, розпитують, спілкуються з викладачами, і в підсумку приходять до думки, що платитимуть 100 доларів місяць за індивідуальне навчання.

Чому ж батьки позбавляють дитину зв'язку з суспільством? Зрозуміло, що батьки хочуть для своєї дитини найкращого, щоб всі його сторони і здібності були розвинені. Адже спілкування з однолітками дуже важливо для дитини, у неї розвивається комунікабельність, поняття, як вести себе в суспільстві дітей і дорослих. Також, при індивідуальному навчанні, ви позбавляєте його можливості грати в командні ігри. Якщо ви хочете щоб ваша дитина розвивався, набував навички, конструктивно мислив і володів усіма нормами поведінки в суспільстві, і цьому він може навчитися тільки в групі.

Люди вже дуже вимогливо ставляться до висококваліфікованої підходу у вихованні їхніх дітей. Держава у свою чергу, намагається зробити так, щоб населення країни було не тільки фізично здорове, а й морально, і вважає, що потрібно заповнювати інтелектуальний запас, який все частіше і частіше витікає із країни. Щоб реалізувати всі ці цілі, державі необхідно знайти новий підхід, у вихованні школярів та дошкільнят.

Система освіти, яка існує в даний час, часом не дає можливості на початку навчання розкритися обдарованості дітей, і іноді навіть може витіснити будь-які індивідуальні якості дитини, які вимагають уваги вихователів і викладачів.

Як же все - таки дитині забезпечити самий індивідуальний підхід у навчанні? Як налагодити його зв'язок з соціумом?

Існує такий варіант, як навчання дітей з сучасного гендерним принципом, тобто роздільного навчання. Суть цього принципу в тому, що дівчатка навчаються окремо, хлопчики окремо. Нічого нового. Але все нове, давно забуте старе.

У минулому столітті, хлопчики і дівчатка, які навчаються в гімназіях, мали можливість побачитися тільки за стінами гімназії. В даний час в Америці, такий метод навчання зберігся до цих пір, і користується популярністю.

Безумовно, в минулому столітті всі хлопці виховувалися разом, незважаючи навіть на те, що у хлопчиків і дівчаток є вагомі відмінності у фізіології, психології та сприйнятті. Давно відомо, що способи мислення, здатність запам'ятовувати, сприймати, у жінок і чоловіків відрізняються, і це вимагає додаткових, зовсім інших методів дитячого виховання. Їм потрібно все різне, все індивідуальне, книги, пісні, завдання, ігри, і абсолютно по-різному потрібно до них доносити цю всю інформацію. Щоб вплинути на властивості індивідуума в групі дівчаток і хлопчиків, потрібно підібрати свої способи, для кожної групи окремо. Якщо діти буду навчатися за гендерною ознакою, виникне менше ранящих психіку і душу, чинників. 

Слід зауважити, що при вихованні схожих дітей, докладаючи набагато менше зусиль, педагог, доб'ється великих результатів від дітей.

Викладачеві буде легше працювати з групою дітей, в якій у дітей однакове психологічне сприйняття, його методи, які він застосовує, будуть більш ефективні

До цього часу, виховання дівчаток і хлопчиків по роздільності, вважалося явний прояв фемінізму або шовінізму. Звичайно, існують такі заклади, де все - таки були введені такі методи виховання хлопчиків і дівчаток. Але методи і теорія слабка, і в основному заснована на іноземних джерелах.

Російська методологія в педагогіці, побудована в період дореволюційної Росії, яка зачіпає роздільне виховання. Як стверджують психологи, методи психотерапії, втім, як і проблеми психіки нашого населення, помітно змінилося за 100 років, в тому плані що, набагато застаріли методи. І можна зробити висновок, що за застарілими методами, ми не можемо проводити навчання, адже на дворі 21 століття. Слід розробляти нові, сучасні методи роздільного виховання хлопчиків і дівчаток, враховуючи фізіологічні та психічні особливості дітей.

Тому діти, які в даний час навчаються саме роздільно, вимагають до себе особливої, індивідуального підходу, чіткого впливу вихователів, а також психологів, з метою, що б визначити, чи ефективний метод роздільного виховання, і розробки інших, новітніх методів.

Гендерна поділ освіти в даний час в Європі, все більше поширюється і стає більш популярним, тому що цей підхід, роздільного виховання, покликаний підвищити гуманізацію нашої освіти. Ну, ось ми і розкрили тему роздільного виховання, і тепер ви багато чого знаєте про проблему виховання дівчаток і хлопчиків, і можете вибрати свій, самий підходящий метод для вашої дитини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити