Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Очищення рисом

Очищення рисом слід вибирати подовжений невибілений рис. Під час очищення можна пити зелений чай і мінеральну воду.

Приготуйте 4 скляні банки ємність 250 мл, пронумерувати їх.
У перший день очищення рисом в банку № 1 покладіть 2 ст. ложки сирого рису, залийте ємність доверху питною водою.На другий день цю воду акуратно злийте, залишивши рис, і залийте його свіжою водою. У банку № 2 покладіть також 2 ст. ложки сирого рису і також залийте його питною водою.


На третій день злийте воду з перших двох банок і знову залийте рис водою. У банку № 3 покладіть 2 ст. ложки сирого рису і також залийте його питною водою.

На четвертий день злийте воду в цих трьох банок і залийте водою заново. У банку № 4 покладіть 2 ст. ложки сирого рису і залийте його питною водою.

На п'ятий день можна починати безпосередньо очищення.

Вранці п'ятого дня злийте воду з усіх банок. Рис в останніх трьох заново залийте, а рис з першої банки залийте окропом і варіть 2-3 хвилини. У звільнилася банку засипте ще 2 ст. ложки рису і знову залийте його питною водою.

Варівшійся протягом 2 хвилин рис поставте в тепле місце, попередньо злив воду, і залиште на 20 хвилин, укутавши теплою ковдрою. Цей рис слід з'їсти, на сніданок, нічим його не переконаєш заправляючи і не запиваючи. Потім протягом 4 годин утримуйтеся від їжі і пиття. Через 4 години можна з'їсти якусь легку закуску.

На наступний день сніданок слід приготувати з рису в банку № 2, і так далі день за днем, постійно змінюючи воду. Курс очищення рисом - 1-2 тижні. У цей час слід дотримуватися вегетаріанської дієти, не переїдати, не їсти жирного, гострого, мучного, важкої їжі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити