Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чоловіки, обережно-соя!

Соя, соя, соя! На сьогоднішній день соя є основним промисловим джерелом рослинного масла в світі одним з найважливіших джерел білкових продуктів харчового і кормового призначення. Темпи Світового виробництва сої збільшується з кожним днем все більше і більше. За останні 30 років воно зросло більш ніж на 400% і склало в 2003 -04 році 188,8 млн. т.

Продукти харчування із сої, дуже різноманітні: місо, натто, соєве молоко, соєве м'ясо, соєвий соус, темпі, тофу, юба ... Соя використовується також для виробництва рослинних або вегетаріанських аналогів продуктів харчування тваринного походження. На основі соєвих продуктів готуються вегетаріанські сосиски, бургери, котлети, сири, і тп.

 

Соя багата: жирами, білками, мікро-і макроелементами, так само в соєвому зерні міститься цілий ряд вітамінів корисних для нашого здоров'я. Це все звичайно так, але мало хто знає, що соя корисна лише половині з нас, а точніше, тільки жіночій половині.

Регулярне вживання продуктів містять сою,може вдвічі скорочувати кількість сперматозоїдів в спермі, вважають вчені. Проводилися багато досліджень, експерименти, які свідчать, що рослинні естрогени, що містяться в таких продуктах як тофу (соєвий сир), соєвий фарш або соєве молоко, можуть втручатися в процес подачі організмом гормональних сигналів.Автори експериментів говорять, що винні в цьому можуть бути містяться в сої хімікати, звані изофлавонами, що володіють ефектом, порівнянним з людським гормоном естрогеном.

Вчені зробили висновок, що явище пов'язане з вмістом в сої ізофлавонів - речовини, яка за своєю структурою і дії нагадує жіночий гормон естраген.Провівши експерименти на тваринах, медики переконалися, що підвищене споживання ізофлавонів призводить у особин чоловічої статі до безпліддя. Однак підтверджень того, що людям загрожує те ж саме, досі не було.

А ще вчені стверджують, що до складу входить особливий фермент, що пригнічує активність білків і ферментів, необхідних для їх засвоєння. При термічній обробці сої цей фермент не знищується. Крім того, вживання в їжу сої може привести до хронічної нездатності засвоювати амінокислоти ...

Деякі дослідження показали, що чоловіки,які регулярно споживали наступні продукти з сої або з її змістом: сир (тофу), хлібці темпех, сосиски, бекон, біфштекси, молоко, сир, йогурт, морозиво і шоколад. У результаті з'ясувалося, що, чим більше сої отримує чоловік, тим менше сперми виробляє його організм. Також підтвердилося те,що зайва вага тільки підсилює ефект - тому що ожиріння у чоловіків сприяє посиленою виробленні того ж естрогену.

Дієтологи радять замінювати соєю відверто шкідливі продукти. Наприклад, похрустіти соєвими горішками замість чіпсів або ж покласти на тарілку соєву котлету замість жирного шматка свинини (економія складе до 30 грамів жиру,а це серйозно! ). Однак не здумайте витіснити соєю весь інший білок зі свого харчування! На світі багато інших корисних джерел рослинного білка. Пам'ятайте, шкідливого білка не буває. Шкідливим буває спосіб приготування того чи іншого білкового блюда ...

Дорогі чоловіки, задумайтеся про своє здоров'я і про майбутнє покоління!

Додати коментар


Захисний код
Оновити