Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

У шоколаді життя!

У шоколаді без всяких сумнівів є "щось". Те завдяки чому він став єдиним найбільш досліджуваним продуктом. Ще з давніх часів шоколад-лідер солодких хітів, а завдяки своїм властивостям і неповторному запаху, пробудив інтерес виготовлювачів косметики і парфумерів.

Батьківщиною шоколаду, як і дерева какао, є Центральна і Південна Америка.Протягом багатьох століть шоколад вживався у вигляді напою - індіанці змішували мелені і обсмажені какао-боби з водою, а потім у цю суміш додавався червоний перець (Чилі).

 

Раніше шоколаду приписували наступні цілющі властивості: лікування депресій, поліпшення самопочуття, швидке загоєння ран. На сьогоднішній день вчені довели,що шоколад містить більше 600 субстанцій, які позитивно впливають на стан здоров'я людини. З останніх даних досліджень слід, що цілющі властивості шоколаду діє на серцеву діяльність і запобігає появі онкологічних захворювань. Шоколад містить магній, залізо та інші мікроелементи,тому він підвищує інтелектуальні здібності, а серотонін, як відомо прекрасній половині людства, покращує настрій.

Основною сировиною для виробництва шоколаду і какао-порошку є какао-боби - насіння какао-дерева, що виростає в тропічних районах земної кулі. Шоколад багатий на такі цінні організму субстанції,як теобромін і кофеїн, фенілетиламін, вуглеводи, різні вітаміни, а так само мікроелементи. Найпопулярнішим видом шоколаду вважається молочний, але корисніше для здоров'я - темний і гіркий шоколад з великою кількістю Кока.

Шоколадні фактори за і проти

Над якостями шоколаду багато суперечок, йому приписують багато позитивних особливостей,але так само на рівні з цими позитивними марширують і негативні. Він містить кальцій, магній і фосфором, завдяки яким ми стаємо красивими і розумними. Фосфор живить мозок, магній регулює клітинний обмін, кальцій забезпечує міцність кісткової тканини. Тіанін, що містяться в шоколаді,володіють антибактеріальними властивостями і перешкоджають утворенню зубного нальоту; фосфати і фтор укріплюють зуби. Тому вчені все більше впевнені в тому, що шоколад ніяк не може стати причиною карієсу, в чому його незаслужено звинувачують. Так само шоколад це - джерело жирів, вуглеводів, білків,тому його рекомендують вживати при великих фізичних і розумових навантаженнях.

Але ці ж достоїнства шоколаду можуть стати його недоліком. Якщо людина втрачає контроль над споживанням солодощів то це може привести до появи надмірної ваги, так знижуються запаси магнію в організмі, а звідси - дратівливість, втома, м'язова слабкість. Шоколад не рідко стає причиною аллергічні реакцій.Завжди потрібно пам'ятати про міру, вживаючи натуральні солодощі розумно, ви принесете безсумнівну користь організму і не будете відмовляти собі в маленьких слабкостях.
Позитивне дію шоколаду перекриває всі негативні - показали останні дослідження вчених. ШОКОЛАД рятує від інфаркту та інсульту, запобігає утворенню тромбів,покращує настрій, підтримує імунітет, розслаблює м'язи тіла, нормалізує кровообмен, уповільнює старіння шкіри ...

О! Цей аромат!

З самого дитинства ми всі добре знаємо чарівний аромат шоколаду. Особливий, теплий, оксамитовий, загадковий, він чарує і дарує відчуття комфорту, затишку і захищеності.Запах шоколаду стимулює наш мозок до асоціацій і мріям, надає відчуття задоволення і гармонії почуттів. Запах і смак шоколаду дарують відчуття блаженства позитивно впливаючи на почуття і на центральну нервову систему, що в результаті активізує імунну систему. Шоколад наближає нас до стану ейфорії.Як же він корисний і різноманітний! У сучасному світі шоколад - не тільки харчовий продукт, а й ціла гамма розкішних і прекрасних відчуттів для тіла і для почуттів. Його унікальний і прекрасний смак і запах справжні ліки для тіла і душі. Загадка є в зачарування шоколаду: багато хто з нас спробувавши шматочок,не може знайти гальмівної важіль для зупинки!

Додати коментар


Захисний код
Оновити