Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Екологічне харчування

Екологічне харчування - звучить як панацея від всіх бід у нашому житті на екологічно брудної планеті. У нинішній час натуральні продукти грунтовно увійшли і вкоренилися в нашому повсякденному житті. Але, навіть усвідомлюючи, доброчинність споживання здорової та екологічної чистої їжі, далеко не всі поспішають включати її в свій щоденний раціон.

Якщо ви не бажаєте, щоб власний організм став постійним місцем зустрічі для канцерогенів і хімікатів, то ретельно стежите за тим, що ви приймаєте в їжу, а краще практикуйте екологічне харчування.

 

За отриманими даними досліджень,80 відсотків від усього обсягу згубних речовин людина отримує саме зі своєї їжі, починаючи від 3-х і до 9-ти кілограмів на рік, включаючи нітрати, консерванти, пестициди, барвники, канцерогени, від чого рятує екологічне харчування. Вони являють собою головних винуватців онкологічних пухлин, серцево-судинних хвороб, систематичних проблем,пов'язаних із зайвою вагою, целюліт.

«Хороша їжа являють собою найкращі ліки», - так говорить прислів'я, яку екологічне харчування взяло за кредо.

Натуральне чисте екологічне харчування зберігає і зміцнює здоров'я людини, підвищує якість його життя. Енергія, бадьорість, оптимізм,які просто переповнюють шанувальників цієї здорової їжі, схилили до таких продуктів безліч людей у всьому світі.

Застосування органічних продуктів, які і складають екологічне харчування, - дуже важлива складова здорового життєвого образу. Вони містять на 50% більше вітамінів, мінералів та інших доброчинних речовин,необхідних для відмінного самопочуття і здоров'я.

Органічні фрукти з овочами (екологічне харчування) мають у складі істотно більше антиоксидантів, які здатні запобігати формуванню ракових захворювань - їх обсяг на 50-60% більше, ніж у звичних нам фруктах і овочах. Щоденне споживання біо-фруктів, овочів, а також злаків,що і складають екологічне харчування, робить благотворний вплив на імунну та інші системи організму, оскільки вони мають на 10-15% більше мінералів з вітамінами.

БІО-продукти, які тільки й використовує екологічне харчування, вирощуються тільки на екологічно чистих плантаціях без додавання хімічних препаратів та інших згубних компонентів. Екологічно чисті продукти повністю відповідають всім стандартам якості, які встановлені Європейським Співтовариством.Виробничий процес підлягає постійному і строгому контролю, починаючи з підбору грунту і закінчуючи розміщенням в магазинах.

Багато людей починають розуміти справжню цінність чистих продуктів, практикуючи екологічне харчування. Вони, як ніколи раніше, віддають свою перевагу застосуванню органічних продуктів харчування і косметологічних засобів.У нинішній час Біо-продукти являють собою невід'ємний атрибут сучасних людей, що ведуть активний спосіб життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити