Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя - означає правильне харчування. Сьогодні досягнення науки дозволяють нам точно визначити, що з продуктів харчування корисно, а що - ні. Таким чином, можна правильно скласти раціон здорового харчування, тобто здоровий спосіб життя, де харчування відіграє головну роль. Основні правила, які допомагають не тільки скинути зайві кілограми, але і оздоровити організм, можна висловити десятьма пунктами.1. Здоровий спосіб життя (харчування) радить: зробіть свій раціон

Намагайтеся вибирати якомога більше продуктів для свого столу. Бажано, звичайно, щоб було більше овочів і фруктів, так як у них маса вітамінів і мікроелементів, але мало калорій в порівнянні з м'ясом і рибою.

2. Здоровий спосіб життя (харчування) рекомендує: вживайте зернові продукти

Рис, крупи, макарони та хліб переважно вибирати з цілісного зерна, а якщо ви не можете відмовитися від картоплі, то при його приготуванні не варто використовувати жир. Рекомендується такі продукти готувати на пару: так ви зможете зробити не тільки смачними, а й корисними, оскільки в них збережуться вітаміни і мікроелементи.

3. Здоровий спосіб життя (харчування): на день по п'ять продуктів

Намагайтеся споживати 5 різних овочів або фруктів, якщо можливо, у свіжому вигляді, злегка тушковані або у вигляді соку. В ідеалі варто робити це з кожним прийомом їжі або в якості закуски: так ваш організм зможе постійно отримувати необхідні йому вітаміни. І якщо у вас не виходить харчуватися правильно, то такий спосіб дозволить підтримувати ваш організм.

4. Здоровий спосіб життя (харчування): молоко і молочні продукти щодня, раз на тиждень - яйця, риба, м'ясо, ковбаси

У цих продуктах безліч цінних поживних речовин, таких як: кальцій, селен, йод і омега-3. М'ясо містить багато заліза, вітаміни групи В. Головне, не зловживати подібними продуктами, цілком достатньо буде з'їдати 600 грамів м'яса за тиждень - цього вистачить для організму.

5. Здоровий спосіб життя (харчування): мінімальне споживання жиру

Велика кількість жиру, який у надлишку міститься в м'ясних продуктах, може послужити причиною проблем з серцево-судинною системою. Замість жиру рекомендується використовувати соєву або соняшникову олію. Жир може міститися в м'ясі, молочних продуктах, цукерках, печиві та їжі швидкого приготування. Для організму достатньо 60-80 грамів жиру за день. Його надлишок може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. 

6.Здоровий спосіб життя (харчування): сіль і цукор

Необхідно обережно споживати соки і напої, що містять цукор або, як його називають, білу смерть. Не варто також зловживати сіллю, а при покупці в магазині краще робити перевагу на користь йодованої солі.

7. Здоровий спосіб життя (харчування) і вода

Для організму вода життєво необхідна. У день людині бажано споживати до трьох літрів рідини. Причому, не має значення, газована це вода, мінеральна або звичайна очищена. Головне, щоб її було достатньо для організму.

8. Здоровий спосіб життя (харчування) і процес приготування їжі

Чим нижче температура готування страв, тим більше вітамінів і природних мікроелементів у них зберігається. Необхідно намагатися використовувати якомога менше масла і жиру для приготування їжі, так вона стане не тільки смачніше, але й корисніше.

9. Здоровий спосіб життя (харчування): їжте із задоволенням

Під час поглинання їжі не варто поспішати, їжте повільно, смакуйте смак їжі, отримуйте задоволення.

10. Здоровий спосіб життя (харчування): спокій і рух

Правильне харчування і щоденна зарядка можуть зберегти ваше здоров'я на довгі роки. Намагайтеся уникати стресу, робіть фізичні вправи близько 30 хвилин кожен день, і ви зможете зберегти здоров'я і радісний настрій....

Додати коментар


Захисний код
Оновити