Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Неправильне харчування

Неправильне харчування в сучасному світі вважається однією з найпоширеніших проблем. Причин неправильного харчування достатньо багато. Сюди можна віднести і сама якість їжі, і скажений ритм життя, коли все треба робити наспіх, і психологічні особливості людини. Не потрібно забувати і те, що кожен з нас унікальний і неповторний, тому й деякі причини неправильного харчування можуть бути строго індивідуальними. А ми перерахуємо ті причини неправильного харчування, які зустрічаються особливо часто:1) Неправильне харчування - фастфуд. Швидка їжа сьогодні дуже популярна. А все завдяки невеликій вартості, швидкості приготування та неперевершеним смаком якостям. Здавалося б, це просто ідеальна для людини, що живе в ритмі великого міста, їжа. Однак її прийнято вважати якимось еталоном неправильного харчування. Адже в плані змісту вітамінів і корисних речовин вона мізерна. А адже без цього неможливо забезпечити безперебійно функціонування нашого організму. Зате в складі такої їжі завжди багато цукру, жирів і вуглеводів. Найчастіше в процесі її приготування можуть утворюватися канцерогени і деякі інші речовини, які корисними для людини назвати важко. Адже наш організм не здатний засвоювати надмірна кількість жирів і вуглеводів. Тому вони згодом відкладаються у вигляді неприємних жирових відкладень. Якщо до цього неправильному харчуванню додати ще й малорухливий спосіб життя, то це вірний шлях до ожиріння.

2) Неправильне харчування - переїдання. Не менш важливим фактором вважається і переїдання. Адже дуже частину ми споживаємо їжі набагато більше, ніж це потрібно. Іноді просто шкода залишати недоїдену сосиску або курочку на тарілці. Деякі люди займаються неправильним харчуванням просто від нудьги - починають спустошувати холодильник тільки тому, що їм нічим більше себе зайняти. Також багато хто схильний до неправильного харчування під час депресії, стресу, горя. Однак людина може навіть і не підозрювати, який навантаженні він піддає організм при такому неправильному харчуванні. Таким чином, підшлункова залоза, печінка, нирки, шлунок і кишечник - вся травна система працює в посиленому режимі. Що нас чекає в підсумку, так це печія, здуття, тяжкість, нудота. Така їжа містить велику кількість вуглеводів. Тому сюди ж можна сміливо додати і відчуття голоду. Це означає, що людина починає споживати ще більше їжі. 

3) Неправильне харчування - режим. Варто відразу ж зазначити, що при переїданні режим збивається повністю. Адже регулярне харчування відіграє далеко не останню роль. При непостійному харчуванні може виникнути розлад метаболізму. Щоб цього не сталося, необхідно виробити для себе спеціальний режим харчування. Для кожної людини він складається в індивідуальному порядку. Тут потрібно враховувати особливості його організму. Але якщо говорити про правильне харчування в цілому, то воно має бути триразовим. Хоча б раз на день треба вживати гарячу їжу. Води пийте якомога більше. При цьому намагайтеся налягати на фрукти і овочі. Все це не так вже й складно. Але, як відомо, корисна їжа не така смачна, як та, що прийнято відносити до шкідливою. Зате ніякі розлади шлунка, а також проблеми з травленням вам не будуть страшні....

Додати коментар


Захисний код
Оновити