Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фітнес харчування

Фітнес харчування може допомогти в прагненні до ідеальних форм при заняттях фітнесом. Але фітнес харчування неможливо розглядати окремо від самого фітнесу. Що може давати фітнес? Як правило, люди, які займаються у фітнес-центрах, переслідують одну з трьох цілей або їх різні комбінації. Можливо і отримання потрійного результату в результаті наполегливих тренувань. Отже, навіщо ж люди ходять на фітнес-заняття?

По-перше, фітнес сприяє активному спалюванню жиру в організмі. Тобто мета такого роду тренувань - позбавлення від зайвої ваги. У такому випадку для найбільшої ефективності підійдуть управління аеробного плану. До такого виду фітнесу належить біг, аеробіка, активні танці, ходьба і так далі.Інший підхід до заняття фітнесом - це тренування з мета накачування м'язів. Для досягнення певного рівня "накачанності" слід займатися силовими навантаженнями. Це вже інший напрямок фітнесу - тренування зі штангою, хитання преса та інше.

І третій напрямок фітнесу ставить своєю метою підсушування м'язів і додання їм певного силуету і рельєфності. Даний вид фітнес-тренувань тісно пов'язане з жорстким контролем кількості рідини в організмі людини. Раніше це фітнес-напрям було прерогативою людей, що займалися бодібілдінгом, але зараз воно все більше і більше входить в повсякденне життя людей, що займаються фітнесом.

Яким же чином з фітнес-тренуваннями може бути пов'язаний режим фітнес харчування? Вся справа в тому, що залежно від мети відвідування фітнес-занять залежить і фітнес харчування, рекомендоване людині.

У тому випадку, якщо фізичні заняття спрямовані на позбавлення від зайвої ваги, людині у фітнес харчуванні показані до вживання вуглеводи. Саме вони постачають мозок і м'язи необхідною енергією. Адже під час тренувань спалюються не тільки жири в організмі, але і витрачається енергія.

Для повноцінної роботи серця і м'язів необхідно вживання саме складних вуглеводів. Адже завдяки їм кров регулярно забезпечується глюкозою. Складні вуглеводи потрібні і для нормальної роботи печінки. Вони забезпечують її глікогеном. Складні вуглеводи містяться в таких продуктах, як крупнозерновой хліб і хлібні вироби, крупи, а також картоплю, що вживається в комплексі з білковою їжею (м'ясо, риба, молоко та інші).

Прості вуглеводи також можуть бути корисними для вживання в їжу, так як дуже добре стимулюють енергію. Однак вони не повинні складати основний раціон фітнес харчування, оскільки через високу швидкість перетворення в глюкозу і всмоктування в кров вони сприяють виникненню ризику серцево-судинних захворювань і цукрового діабету.

Що стосується нарощування м'язової маси, то в такому фітнес харчуванні на першому місці стоять продукти, до складу яких в переважній масі входять білки. Білок - це міцний будівельний матеріал м'язів, нервової системи і гормонального балансу. Присутність білка у фітнес харчуванні для організму забезпечує амінокислоти, які в процесі силових навантажень активно витрачаються. Для підтримки їх у потрібній кількості в організмі людини фітнес харчування має містити м'ясо і рибу, а також кисломолочні продукти, яйця, сою.

Для досягнення ефекту нарощування м'язової маси фітнес харчування диктує такі умови: протягом півгодини після активного тренування потрібно здійснити прийом їжі. Інакше силове заняття фітнесом зведеться до горезвісного спалюванню жирів. М'язи само не збільшаться ні на йоту, і обмінні процеси в організмі будуть протікати з колишньою інтенсивністю.

Фітнес харчування вимагає їжу, що містить вуглеводи, при подібних тренуваннях знижувати і зводити нанівець, замінюючи її білковими продуктами. Безперешкодно фітнес харчування дозволяє в необмежених кількостях вживання овочів і в розумних кількостях - фруктів. У дні тренувань Фінес харчування не допускає вживати їжу, насичену простими вуглеводами та жирами.

У фітнес-практиці "підсушування" м'язів, додання їм рельєфного силуету є заключним етапом тренувань, який можливий у період вже сформованої м'язової маси. Однак у зв'язку з тим, що ці тренування пов'язані з жорстким обмеженням і зниженням кількості води в організмі, багато медиків не схвалюють такий вид фітнес-занять.

Додати коментар


Захисний код
Оновити