Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шкідливі продукти харчування

Шкідливі продукти харчування повинні знати всі без винятку жителі настільки забрудненою планети. Розвиток цивілізації створює нам більш зручні умови для існування, а в той же час вбиває нас. Воно створило величезну кількість чинників, які негативно впливають на наше здоров'я, в тому числі і шкідливі продукти харчування. На Землі немає жодної людини, який би хоча б раз у житті їх не вживав шкідливі продукти харчування. Мешканці ж мегаполісу споживають щорічно тонни шкідливих продуктів харчування. Для того щоб провести оздоровчу терапію, необхідно хоча б на час від них повністю відмовитися.Як не дивно, першим шкідливим продуктом харчування є саме сіль. Її ми споживаємо в неміряних кількостях щодня шкідливі продукти харчування, і сіль в тому числі: вона є і в консервації, так нами улюбленої, і в деяких сортах сиру, і у всіх ковбасах. Особливо її багато в картоплі-фрі. Єдиним винятком може послужити квашена капуста, так як її корисну дію і кількість вітамінів набагато вище, ніж шкода від солі.

Наступним шкідливим продуктом харчування виявляється цукор і всі його похідні. До них відносяться такі шкідливі продукти харчування: цукерки, варення, шоколад, компоти, тістечка і багато іншого. Це не означає, що взагалі не можна їсти цукор, просто слід вельми обмежити його кількості в їжі. Його можна вживати тільки з чаєм, і більше ні з чим. За наявності в тому ж продукті разом з цукром білка або крохмалю викликається гнильні бродіння, а при поєднанні з фруктами, які є чудовим джерелом лугу, можливі негативні реакції з боку системи кровотворення. Однак іноді можна з'їсти шматочок шоколаду перед сильними інтелектуальними навантаженнями, він допоможе сконцентруватися.

У 250 мл солодкої газованої води міститься більше 50 г цукру. Саме надмірне споживання газованих напоїв (шкідливі продукти харчування) і є причиною різкого «омолодження» цукрового діабету. Крім цього, зайве споживання цукровмісних продуктів підвищує в 2 рази ризик ожиріння.

Мед їсти можна, але тільки в помірних кількостях. Натуральний мед більш корисний, в ньому немає цукру, який замінюється фруктозою, зате є маса корисних речовин. Його також можна додавати в багато інші продукти харчування. Ягідне варення з цукром значно менш шкідливо, ніж звичайний цукор, однак не варто їх вживати щодня.

Наступними за списком йдуть такі шкідливі продукти харчування, як рослинна сало, маргарин і штучні жири. Ці продукти харчування взагалі є злісними ворогами здорового способу життя. У них немає жодного грама корисних речовин, однак звичка змушує нас і далі їх споживати. Саме через трансізомерів підвищується рівень холестерину в крові, що може провокувати безліч захворювань (від серцево-судинних до імпотенції).

Консерви - теж шкідливі продукти харчування - мають у своєму складі практично всі відомі науці шкідливі речовини. Можливість їх тривалого зберігання досягається саме використанням консервантів і великої кількості солі. Єдиним винятком можуть бути тільки овочеві консерви або дитяче харчування. Однак не слід захоплюватися ними, такі продукти харчування придатні для вживання тільки в самих крайніх випадках. Навіть ті консерви, які не шкідливі, не є корисними. Якщо вже сильно хочеться, то можна робити їх самим. Але найкраще все-таки споживати тільки свіжі овочі та фрукти, а не шкідливі продукти харчування. Деякі овочі, що ростуть у нашій місцевості можуть зберігатися в первісному вигляді практично до появи вже свіжих.

Окремим пунктом йдуть хімічні напої (шкідливі продукти харчування. Незалежно від місця їх виробництва і ціни, ці шкідливі продукти харчування однаково згубно впливають на організм. Якщо хочеться пити, то краще всього попити звичайної води, в крайньому випадку, газованої. Все те, що надає звичайній воді смак і колір, є чистою хімією і робить продукти харчування шкідливими. Консерванти та барвники, що містяться в таких напоях, є потужним джерелом ксенобіотиків, які погано виводяться і засвоюються організмом. Їхня присутність у тілі людини згубно впливає на загальне самопочуття, викликає хронічну втома і знижений фон настрою, знижує імунітет, порушує роботу шлунково-кишкового тракту і відбивається на роботі всіх систем організму. У багатьох людей може спостерігатися виражена алергія на компоненти солодких водичок, до чого призводять шкідливі продукти харчування. Найчастіше вона проявляється у вигляді висипки, однак може виразитися і в серйозних харчових отруєннях.

Не менш згубним продуктом є і м'ясопродукти. Особливо це стосується страв глибокої переробки. До них відносяться всі нами улюблені ковбаси, копченості (у тому числі і риба), шинка, сосиски - шкідливі продукти харчування. На даний момент стан харчової промисловості таке, що в ковбасу кладуть що завгодно, тільки не м'ясо. Особливо це стосується недорогих сортів ковбас (шкідливі продукти харчування). Адже за логікою речей не може ковбаса коштувати дешевше, ніж кілограм м'яса. Сосиски зазвичай трохи кращої якості, проте не варто їх вважати відповідною їжею. У всіх подібних продуктах маса консервантів і солі, які з часом гублять травну й видільну системи.

Давним-давно доведено, що смажені продукти харчування погано позначаються не тільки на фігурі людини, але і на його настрої. Дослідження останніх років показали, що при смаженні продуктів утворюються отруйні речовини, деякі з яких є канцерогенними. Особливо це стосується тих випадків, коли масло або жир на сковороді використовуються кілька разів. Найбільш безпечним з усіх визнано кукурудзяна олія, так як в ньому немає ніяких отруйних сполук. Якщо вже сильно захотілося щось посмажити, то скористайтеся топленим маслом. Спокусливий зовнішній вигляд і запах смажених продуктів є пасткою, яка веде нас у царство захворювань і порушень роботи травної та видільної систем, до чого призводять шкідливі продукти харчування.

Хоча б раз на три дні середньостатистична людина користується приправами. До них відносяться: гірчиця, оцет, маринади, перець і багато інших. Вони служать для того, щоб додати пікантність і зробити смак страви краще. Однак з точки зору здоров'я це не тільки не корисно, але й досить небезпечно. Спеції (шкідливі продукти харчування) надають подразнюючу дію на всі системи організму людини, допустимо їх вживати тільки в малих дозах і надзвичайно рідко.

Радячи вам вживати свіжі овочі, малися на увазі тільки дійсно свіжі та якісні продукти, так як мляві овочі та фрукти можуть викликати сильне отруєння. Особливо це стосується салатів, де повинні використовуватися тільки якісні продукти харчування. Найкраще готувати тільки на сьогодні, так як якщо не доїсте, то доведеться викидати. Вже через півгодини після приготування салат втрачає більше половини корисних речовин, а що залишилися дуже швидко перетворюються на отруту.

Продуктом допустимої шкідливості вважається майонез. У ньому міститься достатня кількість корисних речовин, що дозволяє вважати його не особливо шкідливим, але в той же час в ньому багато калорій, що саме по собі знижує його цінність. Найкраще вживати тільки домашній майонез (не настільки шкідливі продукти харчування).

Повторно розігріта їжа не має практично ніяких цінних речовин. Її можна вжити тільки для фізичного задоволення голоду, однак такі продукти харчування однозначно не принесе нічого корисного.

Багато сухофрукти обробляються сірчистої кислотою для кращого зберігання. Якщо ви звикли купувати сухофрукти на ринках, то краще перед вживанням замочити їх на кілька хвилин у теплій воді, що прибере більшу частину шкідливих речовин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити