Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильне харчування

Правильне харчування - це не тільки відповідна дієта, але і цілий комплекс заходів, який включає в себе психологічний настрій, підготовку до дієти, заняття спортом і т.д.

Правильне харчування почнемо з психології. По суті, правильне харчування - це основа для досягнення будь-якого результату. Для початку ви повинні поставити перед собою реальну мету, якої допоможе досягти правильне харчування. Перед вибором дієти визначте, скільки кілограмів ви хочете втратити і за який період часу. Оптимальним є показник 1 кг на тиждень.

Для тих, хто прагнути втрачати 1 кг на день, варто пам'ятати, що таке швидке зниження ваги не має під собою довгострокову перспективу і є завжди негативним стресом для організму, про що попереджає правильне харчування. Крім цього, ви повинні сконцентруватися на правильному харчуванні, яке полягає в тому, що овочі та фрукти повинні бути постійно на вашому столі. Оптимально, коли ви будете їсти п'ять разів на день різні порції свіжих фруктів і овочів. З обережністю ставитеся до солодкої і жирної їжі, яка повинна бути в меню в обмеженій кількості, чого вимагає правильне харчування.

При підтримці суворої дієти особливо при тривалих її термінах нервова система відчуває значні психологічні навантаження. Уникнути стресу і довести розпочату справу до кінця допоможе розроблена вами ж система маленьких заохочень, що допускає правильне харчування. Ви можете влаштовувати собі своєрідну психологічну розвантаження один раз на тиждень. Це може бути похід в кіно, театр, салон макіяжу, пляж, танцювальна вечірка і т.д. Основна умова розслаблення полягає в тому, що не можна порушувати принципів дотримуваного режиму харчування. В іншому випадку ви просто перекреслите свої досягнення за попередній період.

Сучасна дієтологія і психологія не рекомендують впадати в крайнощі і стратити себе за з'їдені зайві 10 г шоколаду або скидання ваги 800 г на тиждень замість запланованого кілограма. Правильне харчування полягає в тому, щоб ці форс-мажори були дійсно винятком, а не стандартним явищем. Справа в тому, що кожна жінка іноді дозволяє собі зайвий шматочок тортика, шоколад або тістечко, що приймає правильне харчування. Їй це просто необхідно для зняття стресу. Найголовніше, щоб наступного дня така слабкість знову не повторилася, і ви повернулися до обраному курсу схуднення.

Недостатній скинуту вагу при дотриманні всіх правил у більшості випадків не є показником слабкості дієти. Справа в тому, що жировий прошарок дуже наполегливо бореться за своє життя і вимагає великих зусиль для своєї нейтралізації, про що попереджає правильне харчування. У цьому випадку вам виявиться дуже до речі психологічна підтримка рідних і близьких. Вам, безумовно, допоможуть спілкування в спеціалізованих групах з загальними інтересами учасників. У цих групах дуже велика користь, так як там ви можете поділитися своїм досвідом та дізнатись про позитивний досвід ближніх. Цей досвід може стосуватися меню, психології, фізкультури, загалом усього того, що допомагає вам худнути.

Правильне харчування в більшості дієт проповідує принципи дрібного харчування. Така система живлення дозволяє уникнути головного ворога пацієнта - надмірного голоду. Саме правильне харчування здатне перебороти ваш психологічний настрій і не дати вам закінчити курс. Приймаючи їжу маленькими порціями велику кількість разів на день, ви не дозволите розвинутися почуттю голоду до критичної позначки. Намагайтеся, щоб у вашому раціоні було велику кількість вуглеводів і грубої клітковини, пийте воду з лаймом і льодом, вживайте трав'яний чай замість капучіно, яке містить купу калорій, що рекомендує правильне харчування.

Фізкультура - обов'язкова складова будь-якого комплексу харчування по зниженню ваги. Якщо у вас немає матеріальної або іншої можливості регулярно відвідувати спортзал, то можна влаштувати свій індивідуальний спортзал на дому, що радить правильне харчування. Для цього в більшості випадків не буде потрібно взагалі ніяких тренажерів, а тільки бажання і кмітливість. Найпростіше захід, що заміняє степ-аеробіку, - це підйом по сходах. Особливо просто це буде зробити мешканцям багатоповерхівок. В якості бігової доріжки ви можете пристосувати довколишній парк, стадіон чи будь-яку вулицю вашого району. Крім бігу, правильне харчування вважає корисними піші тривалі прогулянки, заняття танцями, заняття будь-якими активними видами спорту (теніс, волейбол, футбол тощо). Якщо ви ніколи не відчували значних фізичних навантажень, то рекомендуємо вам звернутися до лікаря за консультацією. Можливо, він вам порекомендує початковий комплекс вправ з полегшеним навантаженням.

Правильне харчування зажадає від вас зменшення ваших порцій. Це відповідає канонам дрібного харчування і допоможе вам зменшити розміри шлунка. Тіло - раб звички, якщо ви звикли їсти повну тарілку борщу, то для початку просто замініть тарілку на іншу з меншим обсягом. Свій шлунок ви особливо не обдурите, але забезпечите собі психологічний комфорт - запорука успіху, чого потребує правильне харчування. Намагайтеся вживати їжу, вважаючи її енергетичну цінність. Якщо вам важко самостійно проводити такі підрахунки, то пропонуємо вам меню «вартістю» 1500 калорій.

Сніданок (правильне харчування) - 30 г сухого сніданку розбавити чвертю пінти (150 г) полусобранном молока, один банан.

Другий сніданок (правильне харчування) - 60 г пісного м'яса або тунця, французька булка з тонким шаром нежирного майонезу або нежирного масла, листя салату, огірок, помідор, як десерт груша і клементін. При бажанні тунець або м'ясо можна замінити 125 г сиру.

Обід (правильне харчування) - підсмажене на грилі або сковороді 180 г м'яса курчати (варіанти: 120 г чорного м'яса або 180 г риби), 240 г картоплі або 60 г сухої вермішелі, листя салату або злегка відварені морква і брокколі, фруктовий салат або пудинг . В якості варіанту можна змішати 120 г малини або полуниці з йогуртом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити