Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Харчування вагітних

Харчування вагітних надзвичайно важливо для здоров'я майбутнього малюка. Харчування вагітних впливає на такі аспекти, як здоров'я, настрій і фізичний стан. Якщо ж говорити про вагітну жінку, то складати раціон її харчування вагітних потрібно з особливою ретельністю. Адже саме правильне і збалансоване харчування вагітних допоможе впоратися з різними труднощами, що виникають у період вагітності. Крім того, для розвитку майбутньої дитини це дуже важливо. Адже кожна мати хоче, щоб її малюк зростав здоровеньким. Тому постараємося гранично ретельно розглянути всі особливості харчування вагітної жінки.Для початку потрібно відзначити той факт, що під час вагітності зовсім необов'язково їсти «за двох». Хоча нітрохи не краще буде, якщо вагітна приймає недостатня кількість їжі. Однак від надмірного вживання смаженої їжі варто відразу ж відмовитися, чого вимагає правильне харчування вагітних. Адже жири, самі по собі, плоду не принесуть нічого корисного. Вони тільки збільшать вміст холестерину в крові, а це вірний шлях до розвитку атеросклерозу.

Постарайтеся, щоб ваше харчування було різноманітним. У ньому обов'язково повинні бути присутніми білки, вуглеводи, мікроелементи, клітковина і вітаміни. Все це так необхідно вашому майбутньому дитині. Особливу увагу заслуговують продукти, які містять в собі білки і формують здорове харчування вагітних. Адже саме білок можна назвати основою тканин і клітин плоду. Тому його недолік може викликати розвиток недокрів'я і знизити опірність організму різним захворюванням. Основними джерелами білка можна назвати такі продукти, як горіхи, яйця, молоко, сир і кисломолочні продукти, що становлять основне живлення вагітних. У вашому раціоні неодмінно повинні бути присутніми овочі, зелень, фрукти. З овочів найбільш корисними для вас виявляться: буряк, кабачки, морква, помідори, кріп, огірки, петрушка - обов'язкове харчування вагітних. Що ж стосується плодів, то рекомендується вживати в їжу груші, сливи, вишню, яблука, абрикоси, персики, черешню і банани - неот'млемое харчування вагітних.

Надмірне вживання їжі теж може завдати якийсь шкоди вашому організму. Наприклад, від вживання капусти і картоплі краще всього відмовитися. Багато намагаються вживати якомога більше фруктів і цитрусових, в надії отримати більше вітамінів. Але це в корені неправильно, як стверджує харчування вагітних. Крім того, це може викликати появу алергічних реакцій.

Ви повинні пам'ятати, що норма споживання цукру в день складає 50 м. Тому від надмірного вживання цукерок, шоколаду, варення і кондитерських виробів краще відмовитися, чого вимагає харчування вагітних.

Важливим елементом формування кісток плоду є кальцій. Його джерелами вважаються такі продукти, як молоко, сир, сир, крупи, житній хліб, зелені овочі, жовток, складові харчування вагітних. М'ясо - це одне з головних джерел тваринного білка, а також заліза і вітамінів групи B. Однак від м'ясних виробів, які містять у собі велику кількість консервантів і жирів, необхідно відмовитися. Для приготування купуйте охолоджене, але не заморожене м'ясо. Адже так воно зберігає свої корисні речовини, що використовує здорове харчування вагітних.

Що здоровій людині шкідливо, то для вагітної представляє в 10 разів більше шкоди. Тому від вживання алкоголю потрібно відмовитися. Адже він негативно відіб'ється на формуванні органів дитини. Підвищення артеріального тиску небажано для вагітної жінки. Цьому всіляко сприяють такі продукти, як кава. А от різні соління та пиво можуть надавати великий тиск на нирки.

Отже, наведемо приклад того, як повинен виглядати добовий набір продуктів ля вагітної жінки:

Харчування вагітних. Варіант № 1: яйце - 1 шт, сметана - 20 г, молоко - 0,5 л, риба - 50 г, м'ясо - 150 м.

Харчування вагітних. Варіант № 2: фрукти - 400-500 г, овочі - 400-500 г, масло рослинне - 20 р.

Харчування вагітних. Варіант № 3: сир - 200 г, хліб пшеничний - 150 г, хліб житній - 150 г, цукор - 40 г

Харчування вагітних. Варіант № 4: картопля - 150 г, макаронні вироби і крупи - 60 г, масло вершкове - 25 г.

Додати коментар


Захисний код
Оновити