Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Натуральне харчування

Натуральне харчування - мрія кожної людини, небайдужого до власного здоров'я. Що ж таке на самому те справі натуральне харчування і здорова їжа?

Натуральне харчування - це їжа, яка виростає або бігає, а також не проходить додаткову обробку. Свіжий огірок, ароматний банан, свіжоспіймана рибка або коник. Все це і є природною їжею до тих самих пір, поки не буде зварено, пожежа, заквашен, пересолене, напхане усілякими консервантами і підсилювачами смаку. Будь-яка кулінарна обробка тільки знижує доброчинність їжі, в чому не має потреби натуральне харчування. Знаєте чому?Першочергово, природа навряд чи припускала, що для тривалої здорового життя людині необхідна хитромудра кулінарія. Наш організм пристосований саме до природного їжі (натуральне харчування). Все інше - просто-напросто замінники, які їдять від безвиході. Приміром, якщо природна їжа і натуральне харчування просто недоступні.

Натуральне харчування - це жива їжа. Зерно може прорости через сотні років заощадження! Свіже яблуко може зберігатися багато місяців. Розріжте його - і вельми скоро залишиться просто звичайна гниль. У справу вступили бактерії-могильники, які розкладають тканини мертвих рослин і м'ясо загиблих тварин. Ми навчилися якісно воювати з бактеріями, розмістивши у мертве хімію, сіль або цукор, заморозивши або підсмаживши. Але хіба мумія жива і хіба це і є натуральне харчування?

По суті, система життя так хитромудра, що на пакетиках з їжею не потрібно ставити термін придатності. Починаючи гнити, природна їжа (натуральне харчування) виглядає дуже неапетитно, неприємна на дотик, огидно пахне і має такий же самий смак. Стандартний приклад - згниле яблуко. 

Аллен Карр: "Натуральне харчування - це легкий спосіб скинути зайву вагу"

У живої природної їжі є вітаміни, ті самі речовини, які людина навчилася синтезувати окремо від своєї їжі. Ви до цих пір в це вірите? Тоді прочитайте, ніж штучні вітаміни відрізняються від природних.

У живій їжі (натуральне харчування) є ферменти (ензими) - складові, без яких неможливе повноцінне травлення. На засвоєння не природної їжі організму людини доводиться витрачати свої ферменти. Жива ж їжа заповнює такий запас.

Їжте більше живого, і менше мертвого - закликає натуральне харчування.

Не можна змішувати жири і білки, як стверджує натуральне харчування.

Це правило цінно при харчуванні природного їжею. Ферменти, наявні в різній живій їжі, вагомо отличими. І можуть навіть конфліктувати, тоді від них буде мало користі. Можна скласти і пам'ятати складні таблиці сумісності, але переважніше просто їсти за один прийом лише один вид їжі. Лише яблука, лише горіхи, лише виноград, як рекомендує натуральне харчування.

У кулінарно обробленої їжі (вареної, смаженої і т. д.) більшість ферментів просто зруйновано, організм витрачає власні, з цієї причини конфлікт просто мінімальний. Але і в такому випадку все підряд переварити вельми складно.

Медики з'ясували, що білки (наприклад, м'ясо, молоко) в шлунку перетравлюються в кислому середовищі, а от вуглеводи (наприклад, хліб, макарони), навпаки - в лужному. Якщо вони разом, значить попросту щось вже неповноцінно перетравлюється, а просто гниє, чого не сприймає натуральне харчування. Крім того, різноманітні продукти перетравлюються різну кількість час. Як підсумок, щось вийде з шлунка або зовсім сирим, або перебродившим.

Не можна перетворювати власний шлунок в звалище.

Додати коментар


Захисний код
Оновити