Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Якість продуктів харчування

Якість продуктів харчування - найголовніше в нашій їжі. Якість продуктів харчування - запорука здоров'я, краси та бадьорості. У першу чергу це зміст їжі. Очищаюча їжа обов'язково повинна складатися лише з свіжих і доброчинних вегетаріанських продуктів.

Також у комплексі з їжею передається і свідомість яким володів кулінар в момент приготування їжі. На якість продуктів харчування впливає те, з яким настроєм їжа готувалася - це любов, радість, або ж навпаки заздрість, ненависть, злість.Якість продуктів харчування або продукти, які очищають свідомість

Метою їжі виступає саме збільшення тривалості життя, очищення розуму і надання сили (фізичної). Тому якість продуктів харчування залежить від якості фруктів, зернових, овочів, молочних продуктів, горіхів.

Якості цих продуктів харчування:

- Очищає

- Надає силу

- Збільшує тривалість життя

- Приносити задоволення, а так само щастя

- Має маслянистий зовнішній вигляд, соковита, а так само здорова.

Якість продуктів харчування можна розглянути на прикладі. Наприклад молоко, випите ввечері, якісно заспокоює нервову систему, істотно покращує сон, а масло якісно розпалює вогонь травлення, а якщо в нього ще й додати спецій - здатне виводити токсини наявні в організмі.

Вживаючи фрукти, людський організм наповнюється оптимізмом, ніжністю, добротою і звичайно ж любов'ю. Наприклад, яблука здатні наділяти чесністю, а виноград силою, яка допоможе людині боротися з процесом старіння та інфекціями.

Шипшина, смородина, обліпиха та хурма додадуть спокою, малина - оптимізму, а диня з фініками - активності. Ананас якісно знімає стрес, а родзинки і смажені горіхи незамінні в процесі активного навчання.

При вживанні в їжу меду людина стає більш життєрадісним і звичайно ж здоровим. Мед виконаний з соку квітів і пилку, які змішані з бджолиною слиною, яка містить віск, а він добре перетравлюється організмом. З безлічі існуючих підсолоджувачів лише мед можна застосовувати в натуральному вигляді. Але його ні в якому разі не слід піддавати обробці, з причини того, що при високій температурі віск, що міститься в меді, окислюється і формує токсичні елементи, згубні для організму людини.

Продовжимо розглядати якість продуктів. Мед має просто вражаюче якість - його можна вживати в комплексі з будь-якими ліками, що не переживаючи про те, що це згубно відіб'ється на їх вплив. Навпаки, мед істотно прискорює вплив фармацевтичних препаратів і надає людині енергію, яка потрібна для успішного і швидкого одужання.

Розглянемо далі якість продуктів харчування. Із зернових особливе місце займає саме пшениця, оскільки вона здатна забезпечувати необхідними поживними речовинами всі тканини організму - м'язи, кістковий мозок, кістки, кров, нерви і так само шкіру. Пшениця серед безлічі інших злакових найбільш легко засвоюється організмом.

Якість продуктів харчування на прикладі рису. Рис виступає в якості головного продукту для продовження терміну життя і заощадження здоров'я, а крім того суттєво покращує колір обличчя. Споживаючи рис, людина стає твердим і чесним.

Якість продуктів харчування - спеції. Є певні види спецій, що допомагають позбавиться від негативних властивостей характеру:

кардамон, кмин, гвоздика, кориця, гірчиця в насінні допоможуть побороти страх, перенапруження і занепокоєння; 

кумін, коріандр, шафран, фенхель і куркума позбавлять заздрості, гніву і навіть ненависті;

чорний, червоний перець, імбир, куркума, асафетида, кардамон позбавлять людину жадібності, нерішучості і схильності до депресій.

Також якщо ви бажаєте розвинути в собі благотворні якості, необхідно приділити увагу наступним спеціям:

імбир, червоний перець, кориця забезпечать жвавість уяви і швидкість реакції;

гвоздика, асафетида, тамаринд, чорний, червоний перець наділять відмінною пам'яттю, гостротою розуму, інтелектом, а так само інтелігентністю;

фенхель, куркума, коріандр, шафран забезпечують стабільність, умиротворення.

При виконанні їжі слід знати, що страви занадто солоні, гіркі, кислі, або гострі, то їжа знаходиться в гуні пристрасті, що викликає лише страждання і хвороби.

Їжа знаходиться в гуні невігластва, у разі якщо:

- Вона виконана більш, ніж за три години до їжі;

- Складається з непридатних продуктів;

- Несмачна і розкладена.

Існують небезпеки в харчуванні такі як несумісні продукти, комплекс яких може викликати проблеми зі здоров'ям:

Молоко-кічрі, вишня, дріжджовий хліб, кислі фрукти, банани, кисляк, йогурт, сіль, лимон, рослинне масло;

Диня - крохмаль, зернові, молочні похідні, смажені страви;

Крохмалі - переважна більшість фруктів, японська хурма, банани, молочні;

Мед - редиска, а також змішаний з будь-якою їжею, якщо її температура перевищила 160 градусів.

Редис-банани, родзинки, молоко;

Пасльонові (картопля, баклажани, помідори і т. д.) - молоко, огірки, йогурт, диня;

Йогурт-молоко, диня, кислі фрукти, і будь-яка надмірно гаряча їжа;

Фрукти повністю несумісні з будь інший їжею;

Кукурудза-родзинки, фініки;

банани,

Лимон - помідори, йогурт, огірки, молоко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити