Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильне харчування на кожен день

Правильне харчування на кожен день - це навіть не дієта, а прогресивний спосіб життя, що дозволяє не тільки підтримувати нормальний стан здоров'я, а й уникати найрізноманітніших хвороб. Але, тим не менш, правильне харчування на кожен день - це зовсім не відмова від м'яса і перехід на вегетаріанську їжу.

Правильне харчування на кожен день, яке, до слова, досить різноманітно, захоплює все більше людей. І причина цього не тільки в дедалі гірших умовах життя, постійних стресах і неможливості харчуватися нормально кожен день, але і в постійному появі нових захворювань. Які ж принципи, які встановлює правильне харчування на кожен день? Їх усього сім. Виконуючи їх, можна бути впевненим у хорошому самопочутті, що гарантує правильне харчування на кожен день. Отже:Правильне харчування на кожен день: принцип перший - їжа повинна бути свіжоприготованою. Звичайно ж, простіше постояти біля плити один раз на тиждень і наготувати про запас. Але це годиться тільки для холодильника, людський ж організм такий «прок» може сприйняти самим негативним способом, адже в довго зберігалися, нехай і оброблених, продуктах можуть розвиватися мікроорганізми, а значить, система травлення може дати збій, що попереджає правильне харчування на кожен день .

Правильне харчування на кожен день і принцип другий - різноманітність і збалансованість. Адже не дарма монодієти рекомендується дотримувати не більше тижня. Харчуючись тривалий час тільки одним якимось продуктом, можна істотно порушити злагоджену роботу всього організму, який не змусить чекати наслідків такого нерозумного з ним поводження, чого не допускає правильне харчування на кожен день.

Правильне харчування на кожен день: принцип третій - більше свіжих овочів і фруктів. Це незамінне джерело природних вітамінів, на відміну від різноманітних вітамінів з капсули або таблетки. При правильному харчуванні щодня рекомендується з'їдати хоча б одне свіже яблуко або будь-який інший улюблений, але обов'язково свіжий, фрукт. 

Правильне харчування на кожен день: принцип четвертий - харчування відповідно до пори року. Наприклад, взимку потрібно додатково давати організму необхідні жири. Невелика надбавка у вазі не повинна бентежити, весняне підвищення активності допоможе швидко її скинути, що гарантує правильне харчування на кожен день.

Правильне харчування на кожен день: принцип п'ятий - обмеження обсягів споживаної їжі. Найчастіше причинами зайвої ваги і проблем травлення стає вживання надмірної кількості їжі, яку організм не в змозі повністю засвоїти. Тому так розповсюджені рекомендації дієтологів: їсти потроху, але часто, що радить і правильне харчування на кожен день.

Правильне харчування на кожен день: принцип шостий - правильне поєднання продуктів. Нерідко проблеми з травною системою виникають через вживання нехай і окремо, але не поєднуваних продуктів, адже в організмі вони все одно змішаються в шлунку. Тому потрібно уважно стежити, що і з чим є.

Правильне харчування на кожен день: принцип сьомий - потрібно їсти з настроєм. Мудра приказка недарма згадує глухоту і німоту під час їжі, тому що через погано пережованої їжі, а також сварок і різких розмов під час їжі може взагалі припинитися травлення і навіть початися загнивання їжі.

Щоденне правильне харчування - не таке складне, як може здатися, але зате смачне й корисне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити