Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Швидке харчування

Швидке харчування, а англійською - фаст фуд, більшість людей вважають нормальним явищем нинішнього часу. Насправді, таке поняття, як швидке харчування, з'явилося в сучасному словнику зовсім недавно. Але от як йде справа саме з самим явищем - швидке харчування?

Швидке харчування було і в античні часи, якщо конкретніше - то в Стародавньому Римі. Безліч звичайних городян взагалі не мали у своїх будинках кухонь, і з цієї причини люди їли в більшості випадків на ринках, а ще в закусочних, або, набуваючи їжу, несли її до себе додому. Так виглядало швидке харчування. Що ж готували в давньоримських закусочних? До нас дійшли лише відомості про те, що це були в більшості гарячі коржики, м'ясо або овочі, а також соуси і вино за прийнятною вартістю, які представляли швидке харчування.В історії України також не обійшлося без загальновідомого фаст-фуду (швидке харчування). Ще парочку сотень років тому на вуличках міст продавали всяку смакоту пироги, млинці, солодощі, мед, збитень. Існував і громадське харчування (швидке харчування): заїжджі двори, харчевні, корчми і медові закладу, де можна було не просто випити зігріваючий напій, а й поїсти. 

Але існує одне вагоме відміну, так як у минулому абсолютно всі страви фаст-фуду (швидке харчування) виконували тільки лише з натуральних продуктів, що не приправляючи їх при цьому всякого роду підсилювачами смаку і ароматизаторами: адже їх просто в той час не було, точно так само, як і не існувало рафінованого цукру. З цієї причини фаст-фуд (швидке харчування) минулого схожий з нинішнім лише в тому, що поїсти пропонується швидко, як і в даний час. До того ж тоді це в більшості випадків було доповнення до домашньої їжі.

В даний час ситуація істотно змінилася, і фаст-фуд (швидке харчування) являють собою динамічно зростаючу індустрію, в якій крутяться просто мільярди доларів, а число споживачів вважають вже мільйонами. 

Швидке харчування: гідності

Вже давно загальновідомо, що фаст-фуд (швидке харчування) вельми пагубний для здоров'я, але, незважаючи на це, люди продовжують їсти. У чому причина? Світ змінився, ритми життя природно прискорилися, у великих містах проживають мільйони людей, які працюють з ранку і до вечора і змушені використовувати швидке харчування. Чи можна пообідати у себе вдома в розпал робочого дня? Та й готувати то і зовсім колись ... Ось з цієї причини Макдональдс (швидке харчування) та інші подібні йому підприємства користуються актуальністю, і люди все також продовжують там харчуватися, хоча більшості все-таки хочеться смачної і справжньої домашньої їжі.

Фаст-фуд (швидке харчування) - швидко і комфортно

Харчуватися фаст-фудом зручно і навіть смачно: так як у змісті на перший погляд простих страв обов'язково є всілякі смакові добавки. Але, незважаючи на все це, рецепти страв фаст-фуду (швидке харчування) не мають взагалі нічого спільного з кулінарством - адже це попросту харчова промисловість + технології нинішнього часу, так що в такій їжі (швидке харчування) немає фактично нічого природного і корисного.

Додати коментар


Захисний код
Оновити