Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Профілактичне харчування

Профілактичне харчування засноване виключно на здорову їжу. Здоров'я людини виступає найважливішим пріоритетом держави. Так як мета державної політики - збереження та зміцнення здоров'я населення країни.

У промисловості є цілий ряд згубних виробництв, на яких є просто маса фізичних і хімічних факторів, які здатні чинити шкідливий вплив на організм працюючого людини, і це само собою веде саме до зростання усіляких хронічних захворювань, чому перешкоджає профілактичне харчування.



У таких виробничих умовах одним з лідируючих факторів профілактики стає саме лікувально-профілактичне харчування, яке і призначене для захисту організму від згубних факторів з профілактичною метою.

Лікувально-профілактичне харчування просто зобов'язане підвищувати захисні функції фізіологічних бар'єрів (шлунково-кишкового тракту, шкіри, легенів), перешкоджаючи тим самим проникненню згубних хімічних, а також радіоактивних речовин всередину організму і впливу неблаготворное фізичних факторів виробництва.

Мета ця досягається (а досягає її профілактичне харчування) шляхом введення в раціон харчування деяких харчових продуктів, які добре сприяють посиленню синтезу рогового шару шкіри, функції сальних залоз шкіри, приводять у норму саме проникність шкіри, слизової верхніх дихальних шляхів, а також шлунково-кишкового тракту, істотно поліпшують перистальтику кишечника, знижують активність мікрофлори кишечника (гнильної).

Таке спеціалізоване профілактичне харчування відмінно сприяє активній біотрансформації промислових отрут, виведенню їх, а так само їх продуктів обміну з організму. До таких природних зв'язує комплексам відносять: амінокислоти, вітаміни, жовчні кислоти, пектинові речовини, ферменти, на чому грунтується профілактичне харчування. 

Лікувально-профілактичне харчування просто зобов'язане підвищувати захисні якості організму, суттєво покращувати функціональний стан тих органів і систем, які стають справжніми «мішенями» впливу згубних факторів виробництва. Лікувально-профілактичне харчування потрібно на підприємствах чорної і кольорової металургії, в хімічних виробництвах, радіоелектронної промисловості, а ще в ряді промислових виробництв мають неблаготворное фізичні фактори дії, в умовах високого атмосферного тиску.

Такого роду профілактичне харчування має суттєво підвищувати антитоксичну функцію печінки, надавати благотворний вплив на нейрогуморальную регуляцію функціонування органів і систем, якісно покращувати обмін речовин, значно підвищувати опірність організму збільшуючи його адаптаційні можливості.

Раціон харчування (профілактичне харчування) повинен підвищувати самопочуття працюючих в цілому, підвищувати витривалість, знижуючи при цьому загальну, а так е професійну захворюваність. Лікувально-профілактичні раціони просто зобов'язані компенсувати дефіцит цінних речовин, який формується під впливом згубних виробничих факторів, особливо есенціальних, тобто саме тих, які не синтезуються в людському організмі і повинні надходити з їжею: поліненасичені жирні кислоти, незамінні амінокислоти, вітаміни, мікроелементи та мінеральні речовини, що формують профілактичне харчування.

Лікувально-профілактичні раціони, які існують в наш час, враховують зовсім не всі принципи, стандартно 3-4 основних вимоги, але навіть це значно сприяє запобіганню формування професійних захворювань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити