Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вітамін Е, що міститься в продуктах харчування

Вітамін Е, що міститься в продуктах харчування, має високу значимість для організму людини, цінність вітаміну не раз описувалася в статтях. Вітамін Е в продуктах харчування повинен бути присутнім каждодневно в організм в розумних обсягах. Причому знати, в яких продуктах харчування міститься віітамін Е просто життєво необхідно для того, щоб не допустити його дефіциту, а й щоб не виникало передозування, з тієї причини, що даний вітамін виступає як жиророзчинного, а відповідно повільно виводиться з організму людини і схильний до накопичення. Володіння обсягу вітаміну в продуктах дозволить вельми швидко орієнтуватися, що з продуктів харчування слід ввести в свій раціон, а також чи варто вам приймати спеціалізовані препарати містять вітамін Е.Вітамін Е в продуктах харчування

Вітамін Е міститься головним чином у продуктах рослинного походження, з тієї причини, що вітамін Е здатний синтезуватися лише в рослинах, а в продуктах іншого походження він мається на малих обсягах і лише завдяки накопиченню в печінці і жировій тканині.

У групу входять вісім природних і синтетичних сполук, які володіють різним біологічним впливом і традиційно називаються вітаміном Е. Ставляться їх до жиророзчинних вітамінів.

Призначення вітаміну Е:

здійснює роль важливого антиоксиданту, відмінно оберігає сприйнятливі до кисню субстанції від подальшого окислення. 

потрібно для повноцінного розвитку сперматозоїдів і повноцінного протікання вагітності.

впливає на стан залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, статевих залоз, надниркових залоз, щитовидної залози)

Ознаки дефіциту вітаміну Е:

Брак цього вітаміну зустрічається дуже рідко, з причини того, що він є в безлічі продуктів.

- Розлад жирового обміну,

- Порушення кровообігу,

- Систематичність і підвищена стомлюваність, апатія.

Добова потреба для дорослої людини складає приблизно 12-15мг.

Додати коментар


Захисний код
Оновити