Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Очищення організму для повних

Кращий спосіб очищення організму для повних - голодування. "Як ся маєте?" - Запитуємо ми при зустрічі, і нам відповідають "добре", "погано" або "нормально". А якщо ми задаємо питання "Як голодуєте?", То більшість відповідає "за Шелтону", "по Бреггу" або "по Миколаєву". Саме цим авторам належать найпоширеніші методики голодування. Приступаючи до очищення організму для повних за однією з цих методик, зверніть увагу на наші рекомендації:При голодуванні можуть загостритися хронічні хвороби, про які ви давно забули.

У ході голодування необхідно відмовитися від куріння, прийому ліків і, зрозуміло, від алкоголю, а будь-яке порушення цього правила багате самими серйозними наслідками.

У процесі голодування необхідно зберігати достатню рухову активність: людина, яка голодує, лежачи в ліжку, завдає своєму організму тільки шкоду.

Робота шлунково-кишкового тракту, доставка поживних речовин, дезактивація ферментами печінки токсичних речовин, робота видільної системи (шкіри, нирок, легень) не припиняються і в період очищення організму для повних голодуванням. Однак після того як запаси білка і вуглеводів виснажаться, для відтворення поживних речовин організм почне використовувати власні клітини, особливо жирові (так званий аутоліз). Зверніть увагу на те, що потреби організму в білку в ході голодування будуть спочатку компенсуватися за рахунок постійного запасу амінокислот, а потім за рахунок пошкоджених, старих або неповноцінних клітин.

Приступаючи до дозованому очищення організму для повних, багато хто сумнівається в собі: чи не завадить горезвісне відчуття смоктання під ложечкою, чи не стане воно нестерпним? На початку голодування (очищення організму для повних), безумовно, шлунок за звичкою буде вимагати колишнього обсягу їжі. Проте виділення шлункового соку з часом самостійно скоротиться, і відчуття голоду поступово зійде нанівець. Незабаром шлунково-кишковий тракт почне "працювати навпаки", тобто не всмоктувати, а виділяти. І які виділяються речовинами насамперед будуть токсини самого різного хімічного складу. Не виключено, що жовчний міхур почне скорочуватися інтенсивніше, виводячи в дванадцятипалу кишку густу жовч, пісок, каміння.

Цікаво поведінка та інших органів і систем у процесі загального очищення організму для повних. Частота серцевих скорочень трохи зменшується. Сповільнюється робота щитовидної залози. У жінок можлива затримка менструації, пов'язана, зокрема, із змінами у жировому обміні.

У ході голодування (очищення організму для повних) вага дійсно зменшується: в середньому за добу людина втрачає 200-250 м. Але ми не станемо повторювати помилки тих, хто вирішив позбутися від зайвих кілограмів тільки шляхом голодування. У нашому випадку щодобова втрата 250 г маси тіла є лише попереднім результатом. Важливо не набрати знову вагу після закінчення голодування. В ході подальших силових тренувань і правильно організованого харчування така втрата ваги може вважатися дійсно стійкою і ефективною. Зверніть увагу: у тих, чиї жирові запаси явно надлишкові, втрата ваги може бути більше і складати 350-400 м. Куди ж подінуться цілі кілограми жиру? Вони залишать ваш організм переважно у вигляді сечі.

Тепер про найголовніше - про тренування, які на перших порах очищення організму для повних можуть здатися вам дуже нелегкими. Тренування, що проводяться на тлі голодування, повинні бути дуже помірними і регулярними. Біохімічний ефект тренувань полягає в тому, що регулярні легкі тренування в процесі очищення організму для повних стимулюватимуть нарощування білкової маси (м'язів), запобігати її втрату, що стане хорошим вступним курсом для подальшого тренувального процесу. Перед початком тренування випийте 250-300 мл будь-якого напою, що містить прості вуглеводи (глюкозу, фруктозу), які забезпечать вашу м'язову систему необхідним мінімумом енергії.

Як повинні виглядати тренування в період очищення організму голодуванням (очищення організму для повних)? Якщо завгодно, таке тренування швидше нагадує легку розминку; на кожному занятті необхідно тренувати всі групи м'язів. У ході тренування ви повинні потіти: зробіть все, щоб потовиділення було якомога більш інтенсивним. Для кожної групи м'язів потрібно підібрати 1-2 вправи, але не більше. Після кожного підходу рекомендується випивати один два ковтки мінеральної води, з якої попередньо випущений газ. Дуже помірні силові тренування необхідно поєднувати з тими, які насичують організм киснем, наприклад пробіжками. Зрозуміло, по закінченні голодування і, відповідно, загального очищення організму ви будете збільшувати кількість повторів, підходів, а також тренувальні ваги.

Найбільш часто задається питання: яка тривалість голодування для попереднього очищення організму? Самостійно зручніше проводити дво-або триденне голодування. Якщо у вас є досвідчений інструктор-професіонал, ця цифра може збільшуватися до 4-5 днів. Однак більш тривале голодування (наприклад, дієта Олени Малишевої) повинно проводитися з великою обережністю. Ваше самопочуття підкаже правильні дії. Запам'ятайте, що приводом для негайного виходу з голодування є:

- Відсутність відчуття відпочинку після нічного сну;

- Постійні неприємні відчуття в області шлунка, кишечника, особливо супроводжуються болями; взагалі, яка б то не було біль є сигналом до виходу з голодування;

- Дратівливість, розлади засинання, поганий сон;

- Зниження імунної стійкості організму.

Деякі дієтологи вважають, що протипоказань для короткочасного очищення організму для повних не існує. Однак практика і здоровий глузд підказують, що голодувати не слід при таких захворюваннях і станах:

- Цукровий діабет, особливо в інсулінозалежній формі;

- Деякі серцево-судинні захворювання (за конкретними рекомендаціями потрібно звернутися до лікаря-фахівця);

- Цілий ряд захворювань шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит у стадії загострення, захворювання печінки, підшлункової залози, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки та інші);

- Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (нефрози, хронічний пієлонефрит, пієліт та інші);

- Вагітність і період годування груддю.

Не слід використовувати метод голодування для зниження маси тіла у дітей.

Як позитивні, так і негативні моменти очищення організму для повних, які ви відчуєте на собі, будуть результатом біохімічного зсуву, що відбувається у вашому організмі. Як правило, артеріальний тиск знижується, рівень цукру в крові падає, відбувається цілий ряд інших змін.

Важливо правильно приступити до голодування. Для цього приблизно за тиждень потрібно почати поступово змінювати свій раціон. Від хліба потрібно відмовитися відразу ж. Порції слід поступово скорочувати, одночасно замінюючи термічно оброблені продукти сирими овочами. Від стимулюючих засобів, особливо від кави, необхідно відмовитися повністю. Замість них бажано перейти на свіжоприготовані фруктові та овочеві соки з низьким глікемічним індексом. Корисною буде мінеральна вода зі збалансованим мікроелементний складом, з якої попередньо потрібно випустити всю вуглекислоту. Соки можна змішувати в різних пропорціях. Якщо у вас немає соковижималки або процес приготування соку здається вам трудомістким, можна користуватися готовими соками, які продаються в магазині (це має бути 100%-ний сік високої якості, приготований без додавання цукру). На початок безпосередньо голодування ваш добовий раціон повинен повністю складатися з соків, і помірної кількості сирих овочів.

Вихід з очищення організму для повних видається більш важливим, ніж його початок. Ні в якому разі не можна різко переривати цей процес: подібний поспіх може обернутися серйозними проблемами, зокрема з шлунково-кишковим трактом. За 2-3 дні до закінчення очищення організму потрібно почати готуватися до прийому звичайної їжі. Для цього почніть з прийому невеликих порцій соку, сирих фруктів і овочів, потім можна ввести в раціон вуглеводні продукти.

Багато з тих, хто практикував очищення організму для повних, відзначали, що після правильно проведеного загального очищення організму бажання є високоглікемічную їжу зникає. У цьому випадку можна сказати, що голодування повністю вдалося.

Водний режим у ході голодування повинен бути помірним. Загальні рекомендації тут дати складно, оскільки система виділення у кожної людини працює з різною інтенсивністю, проте перевантажувати організм рідиною не можна. Назвемо добовий обсяг рідини, нижче якого "опускатися" небажано: 1,5-2 л, враховуючи рідину, що міститься не тільки в мінеральній воді і соках, але і в сирих овочевих стравах (у період підготовки та виходу з голодування).

Після очищення організму для повних ваші потреби в мінеральних речовинах і вітамінах зростуть. Швидше за все, вам доведеться заповнювати їх нестачу за рахунок якого-небудь комплексного препарату, що містить як вітаміни, так і мікроелементи в максимально "зручному" для засвоєння вашим організмом вигляді.

Отже, ви вже знаєте, що для схуднення потрібно очищення організму для повних. Тепер від вас буде потрібно тільки завзятість і наполегливість. Пройде зовсім небагато часу, і ваша вага неодмінно наблизиться до ідеального, за допомогою наших рад по очищенню організму для повних.

Додати коментар


Захисний код
Оновити