Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Очищення на кожен день

Дорогі друзі, мої читачі! Товстуни, худі, практично здорові й здоровані пока! Пам'ятайте, що світ паразитів дуже сильно розплодився і при потуранні медицини та санітарної освіти черв'яки-паразити розселилися в наших тілах. Необізнані у питаннях зараження черв'яками-паразитами, ми залишилися незахищеними. Безпека від черв'яків-паразитів - це турбота кожного про себе. Ніколи і нікому не вірте, що з хробаками повинні жити всі.

Можна очистити своє тіло, своє житло і підтримувати чистоту завжди.Чи не поселяються в своєму житлі тварин. Вони носять в собі паразитів і скидають їх з шкіри через шерсть, слину і з випорожненнями. Крім того, вони енергетично впливають на людину, вступають з господарем у енергоінформаційний обмін і, вживаючи його енергію, стають схожими на господаря. Людина, мешкаючи в одному просторі з тваринами, мімікрує: тобто опускається в своєму розвитку через енергії тварин, що надходить його квантове тіло.

Все житло, меблі, начиння повинні пройти багаторазову обробку пилососом, сонцем, бактерицидною лампою. Пам'ятайте, що на личинки і яйця паразитів не діють хлорка, сірка, аміак та миючі засоби.

Сонце, праска, кип'ятіння - ось методи боротьби з паразитами. Вся білизна, одяг треба прасувати гарячою праскою. Всю посуд треба прокип'ятити з метою - прибрати всі сліди зараження гельмінтозами.

Повідомляю деякі факти, що підтверджують небезпеку ситуації, що створилася по паразитарному зараженню.

1. Наша слухачка, лікар-педіатр з Краснодарського краю на початку програми Школи здоров'я мала зараження гельмінтами 18%. Дуже швидко довела чистоту тіла до 0% зараження. Після програми Школи здоров'я прожила у звичайній пристойному готелі і користувалася звичайним пристойним рестораном 10 днів. Зараження глистами стало 15%. Це і є показник чистоти нашого святкового дорогого сервісу громадського харчування. Це була проба на життя без дегельминтика на кожен день.

2. В одному солідному пансіонаті р. Сочі заст. директора - випускник нашої Школи. База медобслуговування у нього - вищий клас. Кухня - пальчики оближеш. Він неодноразово доводив себе і свою сім'ю до 0% зараження по паразитам. Але кожного разу, користуючись рестораном свого пансіонату, він залазив у 5-8-10% зараження. Це і є проба на чистоту від глистів громадського харчування.

3. Зовсім недавно одна з наших слухачок 67 років з 0% зараження по глистам потрапила до лікарні з бешихове запалення після забруднення землею відкритої рани (гнійно-септичний відділення). Харчувалася тільки домашньою їжею з пакету з чистим посудом. Користування туалетом, ванною, постіллю, загалом, перебування в лікарні обійшлося їй у 34% зараження глистами. У їхньому асортименті - глисти статевої системи шистосомоз, глисти яєчок кріптоспорондоз, трихомонада, глисти головного мозку таксоплазмоз і набір з аскариди, власоглава, трихіни і стрічкових. Жінка 2 тижні позбавлялася від цієї гидоти, якої не могла нацеплять навіть за свої 67 років від роду. Це вже показник чистоти того закладу, куди ми потрапляємо далеко не в кращій фізичній формі. І все-таки лікарі воістину творять чудеса. Зараженого глистами, замученого хворобою вони вміють витягнути з недуг.

Треба зрозуміти нам усім - від глистів нас рятувати медики не будуть. Ця робота не в їх компетенції. Воістину - порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих.

Але от і оптимістичні результати.

Хлопчик 15 років Роман Орда з Санкт-Петербурга прослухав курс Школи здоров'я з мамою, отримав результати дегельмінтизації - 0% зараження глистами. Поїхав додому в сім'ю, де не все - однодумці його. Ходив до школи, в спортзал і т.д. Тим не менш, через 3 місяці результат діагностики на зараження гельмінтами був той же - 0%.

У загальних результатах діагностики на зараження паразитами підлітки 15 - 17 років займають особливе місце. Вони краще за інших зберігають чистоту тіла.

Очищене від паразитів тіло з виставленим хребтом, з чистою кров'ю здатне передавати біорезонансний ефект по всьому організму, забезпечуючи його захист. Молодий організм підлітків - найбільш сприятлива біосистема для відновлення і підтримки нормальної екології людини. Але нікому ніколи і ні в якому віці не завадить порядок, здоров'я та біологічна природний захист, що генерується власним мозком. Треба тільки зрозуміти це і працювати на здоров'я. Цьому можна навчитися.

Провівши генеральну дегельмінтизацію і отримавши результати - 0% зараження паразитами, прагнете підтримати це завжди.

Наводячи лад у своєму домі, пам'ятайте: Ваша сім'я - це тил і фортеця. Постарайтеся зацікавити в здоров'я чоловіка або дружину. Без цього ніяка дегельмінтизація не допоможе. До Вашому способу життя потрібно залучити всю родину, інакше успіх буде тимчасовий. Заразитися глистами можна дуже швидко. Ось два випадки.

Слухач Школи здоров'я Надія 40 років приїхав до нас з міста Майкопа, пройшов програму, позбувся паразитів до 0%, виїхав в сім'ю, де дружина, дві дочки і син. Через два тижні повернувся і повідомив, що вся його сім'я проходить курс очищення, чистить також будинок, прибрали тварин. Результат діагностики його по зараженню глистами - 0%.

Слухач Школи здоров'я Надія із захворюванням крові з Ростова-на-Дону 40 років приїжджав до нас вже двічі, приводячи себе в порядок, але, повертаючись додому, він лягав зі своєю дружиною в ліжко і заражався знову отруйної урогенітальної трихомонадою. Стан швидко погіршувався. Ніякі пояснення небезпеки зараження від дружини не допомогли. Вона, мабуть, хоче бути вдовою. Будучи господинею небезпечної трихомонади, дружина заражає свого чоловіка, залишаючись сама здорово-хворий, як усі. Близькість з такою жінкою схожа на пірнання в громадський туалет або вигрібну яму. Думаю, що у чоловіка немає вже сил поставити все на місце. Якщо захоче вижити - шлях один: треба йти від нечистоплотної жінки. Нам вже навіть пізно дізнаватися, що невидимий світ паразитів існує. Він окуповує світ людини і руйнує нас фізично, морально і духовно.

Вибирайте собі друзів і думайте, з яких тарілок Ви збираєтеся є, з ким цілуватися і чого це буде. коштувати Вам.

Дегельмінтизацію проводите, використовуючи натуральні препарати - трави.

Деге ль ментик № 1 Пижмо - 1 чайна ложка Полин - 1 ч. ложка Кора дуба - 1 ч. ложка Кора жостеру - 1ч. ложка Окріп - 500 мл

Дегельментік М 2 -.

Кора дуба - 2 чайних ложки

Кора жостеру - 2 ч. ложки

Окріп - 500 мл

Крім того, можна використовувати збитні і дегельментікі за схемою - горіхова настоянка, гвоздика, полин або настоянка звіробою.

Не забувайте регулярно, не рідше 1 разу на тиждень очищати кишечник. Промивна вода - 2 л води, 1 ст. ложка яблучного оцту, 1 ч. ложка солі кухонної.

Додати коментар


Захисний код
Оновити