Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Харчування по групі крові

Харчування по групі крові допомагає успішно оздоровити організм, підвищити витривалість і запобігти безлічі серйозних захворювань. Побутує також вельми результативний метод схуднення по групі крові.

Харчування по групі крові

Для людей, що мають першу групу крові, особливо доброчинні такі продукти: гарбуз, буряк, горіхи, риба і м'ясо (обов'язково нежирні). Протипоказані: молочні продукти, свинина, борошняні вироби, картопля, а також масла з високим вмістом жиру. Такі люди мають стійкий імунітет і хороше травлення, як стверджує харчування по групі крові.Тим, хто володіє другою групою крові, настійно рекомендують виключити з власного раціону молочні, а також м'ясні продукти, а ввести різноманітні крупи, масла рослинного походження, фрукти, овочі, морепродукти. Їм набагато більше підходить саме вегетаріанський спосіб харчування, що радить харчування по групі крові.

Людям, які мають третю групу крові, характерна відмінна імунна система. Вони значно вільніше у підборі продуктів, ніж інші. Вони вільні і можуть собі дозволити жирне м'ясо, рибу, молочні продукти, оливкова, лляна олія, крупи і різні овочі, як вважає харчування по групі крові.

Власникам четвертою, рідкісної групи, слід сформувати власний раціон з кисломолочних продуктів (обов'язково знежирених), дієтичного м'яса, вівсяної каші, капусти, кукурудзяної олії, чого хоче харчування по групі крові. Вельми небагатий список, адже правда? А все з тієї причини, що на інші види продуктів їх організм реагує досить негативно: розлади ШКТ і інше. Вони можуть споживати яловичину, молоко, баранину, банани, гречку, хліб і морепродукти, але слід обов'язково ретельно стежити за їх обсягом і навіть кілька разів на тиждень виключати їх зовсім.

Але не слід забувати, що організм кожного з нас суто індивідуальний і підлаштовуватися під загальні правила, які висуває харчування по групі крові, зовсім не варто. Відповідайте даними рекомендаціям і пам'ятайте про особливості саме свого організму.

Кваліфіковані фахівці поки не прийшли до думки про те, наскільки результативно харчування по групі крові, хоча більшість дієтологів вважає дану теорію (харчування по групі крові) як мінімум має право на існування. Людям, які страждають якимись хронічними розладами, харчування по групі крові слід застосовувати дуже акуратно, обов'язково проконсультувавшись з грамотним лікарем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити